Masérský kurz Nauč masírovat sám sebe

Masérský kurz Nauč masírovat sám sebe


 • 4.50


Za pomoci jednoduchých, ale efektivních sebe-masážních technik se zbavíte bolesti zad, krku a zatuhlých svalů.

990 Kč 490 Kč

Tento kurz tě naučí, jak se zbavit  bolesti zad, hlavy a ztuhlých svalů na krku a šíji. Za pomoci jednoduchých, ale efektivních sebe-masážních technik objevíte spolu s Honzou a Lucií blahodárnou moc a zázračné účinky pravidelné automasáže. Nechte své ruce vydat na cestu po svém těle a léčivými dotyky dlaní ulevíte od bolavých a ztuhlých svalů na celém těle. 

Nauč masírovat sám sebe a zbav se potíží jedno pro vždy!

Automasáž – to je jednoduchá cesta, jak si okamžitě pomoci. Tento kurz zaujme všechny, kdo se chce naučit masírovat sám sebe a objevit báječné účinky automasáže. Automasáž  není masáž v autě, ale jedna z nejstarších léčebných technik vůbec. Naše tělo se dokáže uzdravovat a léčit, ale musíme mu pomoct a dát signál. K tomu nám dopomůže masáž sebe sama. Sami si uvolníte ztuhlé svaly na těle a rozproudíte krevní oběh, tím předcházíte bolestem. Pečování o jednotlivé partie se Vám bude líbit, jelikož je masáž velice příjemná. Posílíte tělesnou kondici a budete vypadat o několik let mladší. Masáž obličeje je milionkrát lepší než nejdražší krémy na vrásky z reklam. Ale musí se vědět, kam šáhnout.  A proto je kurz praktický průvodce, který představuje jednoduché hmaty tak, aby je zvládl i úplný začátečník.

Stačí pouze 10 minut denně

Výhodou automasáže je, že sama sebe můžeš namasírovat kdekoliv a kdykoliv. Tím svému bolavému a ztuhlému tělu dokážeš okamžitě ulevit. Automasáž patří k nejstarším a nejlepším způsobům péče o tělo a už naši předci ji hojně využívali, aby se zbavili svalového napětí a stresu. Navíc, ty znáš své tělo nejlíp a víš a cítíš, kde tě to bolí.  Kde máš během masírování přitlačit, a kde jen lehce promačkat. Díky online formě se můžeš k daným lekcím kdykoliv vrátit, až postupně techniku automasáže vypiluješ k dokonalosti podle potřeb svého těla. Uvidíš, že se budeš cítit úžasně! A my ti ukážeme, jak na to!

Vaše tělo vám to vrátí 

Je na každém z nás, jestli o své tělo chce pečovat nebo ne.  Vaše tělo vám to ale vrátí. Jestli máte sedavé zaměstnaní, tak jste určitě někdy pocítili  bolest způsobenou napětím svalů. Někdy vás vaše záda hodně bolí, někdy cítíte ztuhlost na krku a šíji. Vaše ramena a nohy se cítí těžce a nepohodlně.  Praktikou staré dávné medicíny jsme připravili hmaty tak, aby jste veškeré nedokonalosti ve vašem těle odbourali s pomocí jednoduchých, ale účinných samo-masážních technik a cviků. Budete se cítit skvěle a k tomu mít uvolněné svaly.

Účinek ucítíte okamžitě!

Jedná se o nejkomplexnější kurz, který kdy byl vytvořen v oblasti masáží. Všechna účinná cvičení jsou dobře vysvětlena a ověřena v praxi s okamžitým výsledkem, že ucítíte úlevu. Sledujete videa na vašem počítači, mobilu nebo tabletu  a opakujete cvičení. Potřebujete pouze chvilku pro sebe, žádné vybavení ani pomůcky nejsou potřeba.


Kurz obsahuje 10 videí s masážníma technikama
Jako BONUS získáte 10 videí s CVIKY NA PROTAŽENÍ TĚLA.
 

Tyto techniky jsou vhodné pro kohokoliv a fungují téměř okamžitě. Věřím, že z tohoto kurzu získáte mnoho užitečných triků, které budete používat ve svém každodenním životě a zlepšíte si kvalitu vašeho života. Budete lepší a zdravější osobou. Doufám, že jste připraveni změnit svůj život, protože se to stane velmi brzy. Jste jen jedno kliknutí, aby jste se cítili lépe a žili štastnější život. 

Řekněte STOP bolestem!

V dnešní době při běžných potížích velmi rychle (a často i neuváženě) saháme po prášku proti bolesti či běžímě přímo za lékařem. Přitom v procesu uzdravení hraje nejdůležitější roli samoléčba a prevence. Chce to ale změnu! Jestli se vám váš problém stále a stále opakuje, tak si zkuste pomoct  přirozeným způsobem, a to dotykem vlastních rukou! Vyzkoušejte spolu s Honzou a Lucií blahodárnou moc a zázračné účinky pravidelné automasáže.  

SOUČÁSTÍ TOHOTO PROGRAMU JE:

10 Honzových videolekcí, jak si namasírovat danou oblast vašeho těla.

získáte BONUS  10 videolekcí s protahovacími cviky s Lucií  –  5 minutové video s jedním cvikem.

Toto cvičení je pro každého a funguje téměř vždy.

Problém je, že na protahování těla si většina z nás nenajde čas. Díky našemu kurzu dostanete chuť začít se sebou něco dělat. Budete se těšit na videa, už když ráno vstanete z postele. Cviky jsme sestavili velice jednodušše, takže si je může zacvičit i úplný začátečník.  Den ode dne ucítíte, jak své tělo měníte, uvolňujete svaly a masírujete orgány, což pozitivně působí na vás život. Jak se proměna projeví? Budete se cítit lehčí, plní síly a energie a vaše tělo bude pružnějším. 

Ráno nastartujete den automasáží a večerní cvičení vás krásně uvolní a zklidní.

VSTUPTE DO KURZU A NAJDĚTE CESTU SAMI K SOBĚ.

CO ZÍSKÁM?

 • Naučíte se masírovat sami sebe, celkem  7 oblastí těla
 • Zjistíte, jak si ulevit od bolesti a udělat dobře
 • Masážní techniky pro získání větší množství energie
 • Pročistíte si celou soustavu orgánů, pokožku, svaly, mozkové závity, krev a buňky
 • Samo-masážní techniky k uvolnění šíje, zad, krční páteři a celého těla
 • Naučíte se, jak léčit bolesti  bez léků
 • Masážní tipy pro zlepšení krevního oběhu v rukou i nohou
 • To vše jednoduchou a bezpečnou formou a online

PRO KOHO JE KURZ:

 • Cítíte ztuhlost na krku, ramenou
 • Cítíte bolest zad
 • Bolesti hlavy, občasné migrény
 • Jste unavení a potřebujete více energie
 • Pocit únavy v rukou a ztěžklé nohy
  Ano, kurz  je právě PRO TEBE!

V CENĚ:

 • Objevíte a naučíte se báječné účinky automasáže, celkem 10 videolekcí
 • Přístup do kurzu na 1 rok (10 lekcí)
 • Jednoduchá cesta k lepšímu a zdravějšímu životu
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Přístup ihned a online
 • Bonus 10 videolekcí s protahovacími cviky

OSNOVA KURZU:

Sekce 1 – Jak si namasírovat ruce
Sekce 2 – Jak si udělat a vyrobit peeling
Sekce 3 – Jak si namasírovat hlavu
Sekce 4 – Jak si namasírovat obličej
Sekce 5 – Jak si namasírovat šíji a hrudník
Sekce 6 – Speciální technika “poklepávání”
Sekce 7 – Jak si namasírovat ruce
Sekce 8 – Jak si namasírovat bedra a hýždě
Sekce 9 – Jak si namasírovat nohy
Sekce 10 – Jak si namasírovat chodidla

BONUS PROTAHOVACÍ SVIKY S LUCIÍ

Sekce 1 – Cik na uvolnění páteře
Sekce 2 – Protažení přední strany trupu
Sekce 3 – Uvolníme si šíji, hlavu a krk
Sekce 4 – Toxiny z těla ven!
Sekce 5  – Naše ruce si zaslouží úlevu
Sekce 6 – Dechové cvičení
Sekce 7 – Vyženeme stres z těla ven
Sekce 8 – Dynamické dobytí energie
Sekce 9 – Cvik na zpevnění celého těla
Sekce 10 – Nohy nahoře jsou zdravý

Kategorie: Kurzy pro zdraví a krásu, Masérské kurzy, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Masérský kurz - Nauč masírovat sám sebe to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro zdraví a krásu.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli