Masérský kurz Těhotenská masáž

Masérský kurz Těhotenská masáž


 • 4.50


Pro budoucí maminky to nejlepší: online kurzy ve video sérii Těhotenské masáže v 11 lekcích.

990 Kč 490 Kč

Těhotenství je krásné a zázračné, ale nastávající maminku dokáže unavit a občas i zabolet. A tehdy přichází superhrdina, tedy nastávající tatínek. Těm správným dotykům se naučíte v online kurzu Těhotenská masáž, který připravil masér (a sám vášnivý otec) Jan Šel.

Podpořte svou ženu kromě slov útěchy a opatrného pohlazení také příjemnou a efektivní masáží. Těm správným dotykům se naučíte v online kurzu Těhotenská masáž, který připravil masér (a sám vášnivý otec) Jan Šel.

Každá budoucí maminka si zaslouží tu nejlepší péči, v 11 lekcích se dozvíte, jaké dotyky jí udělají dobře, a to doslova od hlavy po paty. Žena během masáže leží pohodlně na polštářích, vše je zcela bezpečné. Kromě toho, že jsou dotyky příjemné, přinášejí také nemalou úlevu a dokážou tělo připravit na samotný porod – přečtěte si více.

Videa natáčel profesionální štáb, přehrát si je můžete kdykoli a kdekoli, a to na chytré televizi, v počítači nebo v telefonu. Když se „zaseknete“ nebo si nebudete v čemkoli jistí, můžete se obrátit na autora – telefonicky i e-mailem. Přístup do kurzu budete mít po dobu jednoho roku, jednotlivé lekce si tak můžete kdykoli zopakovat.

Co je v těhotenství nejdůležitější? Tatínkovy doteky!
Milý tátové! Masáž je bezpečná. Díky vypodložení polštáři se mamince leží pohodlně a není divu, že pod vašimi rukama se bude cítit jako v bavlnce. Hlaďte svoji partnerku. Nebojte se blízkosti a teplého kontaktu. Jste to právě vy, kdo ji zná nejlépe a navíc se tak ještě více propojíte, už jste totiž tři!

Dotek je řečí srdce
Při masáži se maminka i miminko cítí, jak moc je milované , a cítí se pohodlně.  Těhotná žena přirozeně touží, abychom ji objímali, hladili a masírovali.  Při masírování se „ladí“ na vnímání něžných doteků, které pro ni znamenají více než jakákoliv jiná péče. Dotek je důležitý pro pocit pohody a vytváří sebedůvěru, že jako nastávající maminka vše zvládne. Těhotenská masáž doprovázená vůní a ochotou otevřít se, je jednou z cest , kterou může maminka poznat více sebe i více chápat dítě. Je cestou možné změny z obav a nejistoty do postupného budování sebedůvěry mámy.
Realita těhotenství
Těhotenství je jedno z nejhezčích období v životě. Avšak i v tomto krásném období přijdou chvíle, kdy nastávající maminka je citlivá a potřebuje péči a podporu. Má totiž 9 měsíců na to, aby uvnitř ní „vyrostlo“ průměrně tříkilové miminko. To klade určité potřeby a nároky na fyzický stav těla. Ne vždy je ale vše tak krásné a romantické, jak se zdá. Přijde i realita těhotenství. Bolesti zad, páteře, ztuhlé svaly, křeče, oteklé nohy, deprese, migrény a mohou se objevit i strie. Náhlé změny nálad a hormony zkoušející vaši trpělivost.
V těhotenství vaše tělo produkuje mnoho hormonů a to je důvod, proč jste během gravidity rozhozená. Tyhle hormony, jako jsou choriogonadotropin, progesteron, estrogen, relaxin, oxytocin a další, zkouší vaši psychiku. Ty sice mají hlavní cíl – udržet vaše těhotenství ve zdraví až do termínu porodu, ale jako vedlejší účinek si testují, kolik vydržíte. Tomu všemu díky těhotenské masáži předejdete.

Proč masírovat v těhotenství?

 • masáž zmírní potíže, které vznikají v průběhu těhotenství
 • pomáhá se zácpou, zlepšuje spánek
 • redukuje stres a učí maminku k relaxaci
 • zvyšuje přítomnost v těle, rozvijí citlivost
 • zlepší se fyzický a emoční stav maminky
 • odstraňuje bolesti zad, šíje a těžkých nohou
 • uvolnění smyslů od věčného přemýšlení
 • zdravá a pružná pokožka, prevence proti striím
 • zvyšuje sebevědomí nastávající maminky
 • jemné doteky přináší pocit lásky, něhy, jistoty a bezpečí i pro miminko
 • harmonizuje lymfatický systém a podporuje trávicí systém
 • vytváří vzájemné propojení v triu „Máme-dítě-Táta“
 • prevence vzniku otoků a křečových žil
 • snazší porod
Miminko a svět doteků
Masírování v triu „Máma-dítě-Táta“ se odehrává v čase, který máte jen pro sebe a v prostředí, kde se cítíte nejlépe – u vás doma. „Řeč“ probíhá jemnými doteky, pohyby, pohledem, ale i vůní.
Děťátko přesně cítí naladění svoji maminky a ovlivňuje jeho vývoj. Něha přináší miminku pocit bezpečí, jistoty a úplného přijetí. Maminka je v průběhu těhotenství na kontakt nastavena a bytostně jej potřebuje. Díky tomu, že ji budete jako partner masírovat, naplní se potřeby vás všech.

Osnova kurzu:

 1. Příprava maminky a tatínka k masáži
 2. Jak používat skripta
 3. Těhotenská masáž – Záda
 4. Těhotenská masáž – Bederní páteř
 5. Těhotenská masáž – Hrudní páteř
 6. Těhotenská masáž – Krční páteř
 7. Těhotenská masáž -Krk
 8. Těhotenská masáž -Šíje LEKCE ZDARMA
 9. Těhotenská masáž -Hlava
 10. Těhotenská masáž -Nohy
 11. Těhotenská masáž -Ruce
 12. Speciální propojující rituál „Štastná maminka“

11 video lekcí, celkem 70 minut videí.

Pro koho je kurz určen?

 • pro těhotné ženy
 • pro nastávající tatínky
 • začátečníky i mírně pokročilé
 • pro ženy, kterým se nedaří otěhotnět.
  Pokoušíte se o miminko a potřebujete zlepšit šance na úspěšné početí? Jednou z cest, jak tělu šetrně pomoci k harmonizaci hormonálních procesů, a tedy i k početí, je těhotenská masáž. S budoucím tatínkem vás to propojí natolik, že Vám jako budoucí mamince masáž pročistí organismus a ucítíte rovnováhu v těle.

Jak funguje online kurz?

 • Neomezený  přístup do kurzu na 1 rok
 • Studujete podle vlastního tempa, kdykoliv a kdekoliv
 • Podpora lektora, kdykoli si nebudete vědět rady (e-mailem nonstop, telefonicky ve všední dny v 10–16 h)
 • Krásné a efektivní videa si přehrajete na vaši chytré televizi, Pc, nebo jiném zařízení v pohodlí domova
 • Přehledný seznam všech masérských hmatů
 • Certifikát o účasti 
Kategorie: Kurzy pro zdraví a krásu, Masérské kurzy, Kurzy pro muže, Všechny kurzy z nabídky,

Není Masérský kurz Těhotenská masáž to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro zdraví a krásu.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli