Angličtina pro experty C2 (Cambridge CPE)


 • 4.50


Kurz je připraven pro ty, kteří chtějí s angličtinou zůstat v kontaktu, udržen si úroveň, rozšířit si slovní zásobu a připomenout si obtížné gramatické jevy.

2 490 Kč

Pro koho je tento kurz angličtiny určený?

Angličtina pro velmi experty C2 je skvělou volbou pro ty, kteří již angličtinu ovládají na velmi vysoké úrovni a rádi by s ní udržovali kontakt, procvičovali si ji a rozšířili si obzory o další zajímavá témata.

Kurz Vás metodicky připravuje také k úspěšnému složení mezinárodních zkoušek, zejména Cambridge zkoušky CPE. Tato zkouška je určena pro ty, kteří umí používat psanou a mluvenou formu angličtiny na úrovni rodilého mluvčího, dokáží se svobodně vyjádřit na jakékoliv téma, ovládají běžně používaný jazyk včetně idiomů a hovorového jazyka a bez problému dokáží komunikovat také na pracovišti nebo ve škole.

Jak probíhá výuka?

V kurzu jsou každý den k dispozici originální poslechy, gramatické výklady, interaktivní cvičení, reálie anglicky mluvících zemí a další zajímavosti. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnosti. Propracovaný motivační systém vyhodnotí Vaše chyby a doporučí opakování tam, kde je prostor pro zlepšení.

Učivo je rozděleno do 4 tematických kapitol. V prvních dvou si rozšíříte obzory v oblasti globalizace, multikulturní společnosti, masmédií a etiky. Kapitoly obsahují prohlubování gramatických znalostí z problematiky modálních sloves, použití členů, nebo frázových sloves. V rámci probírané látky se také seznámíte s rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou, připomenete si užití zkratek a seznámíte se s novotvary.  Třetí kapitola se kultuře v anglicky mluvících zemích a zaměřuje se na hudbu, film, literaturu a také ne trend moderní společnosti, kde je kultura jedním z nejvýnosnějších businesů. Gramatika je zde zaměřena hlavně na akronymy, metafory a zkratky. Poslední kapitola je zaměřena cestování v moderním světě, zmiňují se podmínky pro cestování a student se kromě nových slovíček setkává také s praktickými radami. Pozornost je věnována také formální komunikaci. 

GARANCE ROZSAHU KURZU

 • 350+ multimediálních výukových stránek
 • 100+ stránek s výkladem
 • 200+ interaktivních cvičení
 • 400+ nových slovíček a frází
 • 15 druhů interaktivních a zábavných cvičení vhodných pro začátečníky
 • okamžitý překlad vybrané věty či slova
 • neomezený trénink výslovnosti
 • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
 • autentické audio poslechy
 • video výklady

GARANCE KVALITY METODIKY KURZU

Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Celé dva týdny vám držíme garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Garance se váže na nákup celého kurzu.

Kategorie: Kurzy Angličtiny, Jazykové kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Angličtina pro experty C2 (Cambridge CPE) to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy Angličtiny.