Kurzy a dárky pro ženy

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší kurzy pro ženy ze všech oblastí. Ženy v celé České i Slovenské republice si oblíbily především naše online kurzy, které si mohou pouštět pořád a pořád dokola. Můžete si vybrat cokoli od kreativních kurzů, přes taneční kurzy, až po kurz vaření a líčení pro ženy.


NAŽIVO
ONLINE
Až 50% SLEVA
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE

Kreativní kurzy pro ženy 

Máte ráda klasické nebo moderní ruční práce? Ráda něco vytváříte, anebo ve svém okolí máte někoho, pro koho je kreativní tvorba velice oblíbenou činností? Pak jste na správném místě. Tato sekce je plná pletení z pedigu, drátování, mandal, patchworku, paličkování, kaligrafie, kurzů výroby jedlých květin, šití, kreslení pravou mozkovou hemisférou a dalších kreativních činností, které jsou dokonalou aktivitou nejen pro volné chvíle, ale také pro odreagování od každodenního stresu.

Rozvojové a byznysové kurzy pro ženy

Ženy milují byznys a seberozvoj, rády objevují své možnosti a schopnosti. A právě proto jsme pro vás vybrali různé rozvojové kurzy, které vás naučí stále zlepšovat svou paměť, poznat, jaké jsou archetypy žen a jak s nimi pracovat a jak ovládnout čas. To ale není zdaleka všechno. Kromě toho máme také několik kurzů obchodních dovedností, které vám pomůžou vylepšit vaše prodeje, zlepšit první dojem a třeba i zvýšit provize. Lektoři, kteří se živí obchodem více než 30 let vám předají své tajné obchodní dovednosti.

Sportovní kurzy pro ženy

V naší nabídce najdete celou řadu sportovních kurzů pro ženy, některé jsou online, na jiné můžete vyrazit osobně. Ať už si vyberete kurz jógy, pilates, nebo třeba taneční kurzy pro ženy, určitě budete nadšení. Naše sportovní kurzy jsou vedené profesionálními sportovci, kteří dokážou své dovednosti předat rychle, efektivně a hlavně zábavně.

Kurzy vaření pro ženy

Dobré jídlo je základem dobrého dne. Většina našich kurzů vaření se odehrává v Praze a je vedena profesionálními kuchaři a gurmány. Vybírejte z kurzů vaření světových kuchyní od vietnamské kuchyně, přes thajskou, mexickou až po evropskou a tradiční českou kuchyni. V nabídce máme také kurzy vaření, na kterých se naučíte připravit ty nejlepší domácí burgery, sushi, dorty, cupcaky nebo jiné speciality. 

Beauty kosmetické kurzy pro ženy

Krása je pro ženu velice důležitá, o tom není sporu. Každá z nás chce být krásná, a to ideálně s co nejmenším množství námahy, co si budeme povídat. Na našem kurzu líčení se naučíte vytvořit perfektní make-up pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti. Dozvíte se, jak pečovat o svou pleť, aby byla vždy svěží a krásná.

U většiny našich kurzů pro ženy pro vás máme připravené LEKCE ZDARMA. Vyzkoušejte si naše kurzy a uvidíte, že budete nadšení. 

Začněte s kurzem ještě dnes!