Kurz jógy pro začátečníky

Kurz jógy pro začátečníky


 • 4.50


Online kurz jógy pro začátečníky i lehce pokročilé. Jóga vás nabije energií a uvolní vaše tělo i mysl.

990 Kč

Pamatujte si, že neexistuje žádný kouzelný lektvar, který může prodloužit život, ale pouze vaše péče o sebe sama je rozhodující na cestě ke spokojenosti, na které vás může provázet třeba jóga…

Lekce je určena jak pro začátečníky, tak i pro již praktikující, kteří si chtějí zopakovat a vylepšit základy a principy jógového pohybu.

Jóga je vhodná pro každodenní praxi, aby váš den byl produktivní a nabitý energií. V rytmu dechu jemně probouzíme ztuhlé tělo. Vaše svaly se uvolní, vytvoříte si sílu a vitalitu.

Jedná se o velmi efektivní způsob uvolnění, rozcvičení, masáže a posílení všech kloubů, svalů a vnitřních orgánů těla. Videolekce jsou jednoduchým a srozumitelným návodem pro pochopení základů jógy.

Zhluboka se nadechněteJóga pro začátečníky se postará o zbytek. 

Nejdůležitější je začít. Zkuste na sebe nebýt příliš tvrdí, ale naopak to berte s lehkostí, naslouchejte svému tělu a cvičte tak, abyste si neublížili. Když sami sebe budete poslouchat, tělo vás navede, kam můžete, a kde naopak ještě být nemáte. Nepotřebujete skoro nic, snad jen kvalitní podložku, která neklouže a na které si vytvoříte pro své denní rituály dokonalé místo. Čas sami pro sebe.

Cvičení po ránu vás povzbudí do nového dne a večer zase krásně uvolní a zklidní.

 

Hezky jsem si zacvičila, člověk si připadá jako nový. Skvělý přístup lektorky Martičky, která je milá a pozitivní. Určitě doporučuji všem!
Monika Horníčková

V okamžiku, kdy dosáhnete nějaké úrovně, si uvědomíte, jak skvělé je do sebe investovat. Ne materiálně, ale tím, co si za peníze rozhodně nekoupíte – čas, píli a vůli nevzdat to ani v okamžiku, kdy vám něco nepůjde. Praxe doma je plná klidu a pohody. Čas pro vás, pro vaše fyzické a mentální zdraví a dobrý pocit ze sebe sama. Aktivita, která vám přinese spousty výhod, a to možná dříve, než si dovedete představit.

Jak probíhá kurz jóga pro začátečníky?

Tento video kurz je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od bolesti? Chcete být více v klidu, lépe soustředění a spokojenější sami se sebou? Objevte: nová cvičení a techniky moderní jógy zvyšující pružnost a sílu, přinášející úlevu od stresu a uklidňující mysl rady pro úplné začátečníky.

Kurzem Vás provede Martička Pražanová

 

Martička absolvovala lektorský kurz u Václava Krejčíka a nyní pomáhá lidem začít s jógou v každém věku.

CO ZÍSKÁM:

 • Objevíte a naučíte se báječné účinky jógy
 • Síla, flexibilita, vytrvalost
 • Cvičení zlepšuje mysl i tělo
 • Schopnost celkové relaxace
 • Lepší tvar svalů
 • Zlepšíte držení těla
 • Vaše hmotnost půjde dolů a budete se cítit v rovnováze

PRO KOHO JE KURZ:

 • Pro začátečníky  i mírně pokročilé
 • Jste unavení a potřebujete více energie
  ANO, KURZ JE PRÁVĚ PRO TEBE!

V CENĚ:

 • Přístup do kurzu ihned a online neomezeně na 365 dní
 • Jednoduchá cesta k lepšímu a zdravějšímu životu
 • Osobní podpora na lektorku, kdykoli si nebudete vědět rady (e-mailem nonstop, telefonicky ve všední dny v 10–16 h)
 • Certifikát ke stažení uvnitř kurzu

VIDEOLEKCE KURZU:

Sekce 1 – Video lekce na zklidnění těla 35:49 minut
Sekce 2 – Video lekce na protažení celého těla 16:49 minut

Kategorie: Kurzy pro zdraví a krásu, Sportovní kurzy, Kurzy pro ženy, Sportovní kurzy pro muže, Kurzy pro seniory, Kurzy jógy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz jógy pro začátečníky to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro zdraví a krásu.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli