Dárky pro ženy

Tipy na dárky pro ženy - vše od kreativních kurzů, přes zážitkové a sportovní kurzy, až po online kurzy vaření. Stačí si jenom vybrat...  


NAŽIVO
ONLINE
Až 50% SLEVA
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE

Jak vybrat originální (nejen) vánoční dárek pro ženu?

Ať už sháníte dárek k Vánocům, narozeninám, nebo nějaké jiné slavnostní příležitosti, vybrat dárek pro ženu je někdy tak trochu oříšek. Ačkoli to neříkají, ženy chtějí dostávat promyšlené dárky, ze kterých cítí, že si na nich dal jejich darující skutečně záležet, že jí zná a že tedy dárek promyslel tak, aby jí udělal co největší radost. Máme pro vás tipy na dárky pro ženu k jakékoli příležitosti, které jí stoprocentně nadchnou. 

Originální kreativní dárky pro ženy

Sháníte-li dárek pro ženu, která ráda tvoří a zároveň se učí novým věcem, pak pro vás máme několik skvělých tipů. V poslední době frčí kurzy výroby šperků, díky kterým si může kdokoli vytvořit jakýkoli šperk kdykoli a kdekoli. Kurzy výroby šperků probíhají online, anebo živě v Praze. 

Kurzy výroby šperků jako dárky pro ženy

 

A pokud chcete dárky rovnou vyrobit, mrkněte na naše tipy na ručně vyrobené dárky pro ženy

Kurzy tvoření z FIMO hmoty

Polymerová FIMO hmota je taková plastelína pro dospěláky, ze které se dají tvořit krásné šperky, peněženky, obaly, nebo jakékoli další výrobky. V našich kurzech se naučíte, jak s FIMo hmotou pracovat a jak z ní vytvořit cokoli budete chtít. 

Super dárky pro ženy, které rády vaří

Co takhle kurzy vaření specialit kuchyně ze všech koutů světa? Máme pro vás online kurzy vaření, nebo klasické živé kurzy vaření v Praze, které nadchnou skutečně každého kulinářského nadšence. Každou ženu jistě nadchne kurz vaření pod vedením Michelinského kuchaře, který jí předá všechny své kulinářské fígle a naučí jí, jak připravit ty nejlepší speciality italské, vietnamské, thajské, nebo mexické kuchyně, nebo jakékoli jiné kuchyně, která jí láká. V kurzech vaření se může naučit připravovat také lahodné steaky, hamburgery, nebo třeba nakládaná křidýlka a stehýnka. 

Dárky pro ženy - kurzy vaření

Nevšední dárky pro ženy, které se chtějí rozvíjet

Osobní rozvoj je vždy skvělým dárkem. Pokud už má vaše obdarovaná všechny knihy, nastal čas darovat jí rozvojový online kurz, který jí zase posune o kousek blíž k jejím cílům. V možnostech najdete rozvojový kurz pro ženy, který je zaměřený na archetypy žen, sebemotivaci, nebo třeba kurz investování do nemovitostí. Všechny naše kurzy jsou dokonalou kombinací teoretických poznatků a praktických kroků, které je potřeba po skončení kurzu provést. 

Luxusní dárky pro ženy, aneb kurzy pro náročné

Sháníte dárek pro ženu, která je náročná a na kterou budete potřebovat o něco vyšší rozpočet? Pak vás jistě nadchne možnost darovat jí kurz obchodních dovedností, kurz přežití, nebo třeba potápěčský kurz freedivingu v Brně. Všechny tyto kurzy udělají radost jakékoli ženě. 

Zážitkové dárky pro ženy

Zážitky jsou vždy sázka na jistotu a nemusí jít rozhodně jenom o obrovský adrenalin jako je třeba bungee jumping, zážitkové kurzy jsou i pohodové a relaxační. Zážitkové dárky jsou ideální pro ženy, které spíše ocení nezapomenutelnou vzpomínku, než nějaký hmotný dárek, který bude ležet na poličce, anebo další parfém do sbírky. Dokonce i vědci už mají výzkumy na to, že radost ze zážitku je mnohonásobně větší a vydrží déle, než radost z hmotného dárku. Takže jaký zážitkový dárek bude pro ženu nejlepší?

Zážitkové dárky pro ženy

Jaká je? Je to spíše dobrodruh, miluje sporty a do všeho nového se vrhá po hlavě? Pak bude nejlepší dárek pro takovou ženu v kategorii sportovní zážitkové kurzy. Najdete tady vše od kurzů potápění, přes létání ve větrném tunelu a parašutismus, až po kurzy lezení. Kdybychom pro vás měli vybrat 3 tipy na super zážitkové dárky pro akční ženu, byly by to tyto:

Kurzy jsou ty nejlepší dárky pro ženy. Je to jako byste darovali vědomosti, nové dovednosti, spoustu zábavy, adrenalinu a radosti. Můžete vybírat z online kurzů, nebo živých kurzů po celé ČR. Stačí si jen vybrat. 

Začněte s kurzem ještě dnes!