Kurz vaření italské kuchyně s michelinským kuchařem

Kurz vaření italské kuchyně s michelinským kuchařem


  • 4.50


Naučte se vařit klasické italské jídlo hezky z pohodlí domova. Náš online kurz vaření italské kuchyně si stačí pustit na mobilu, nebo počítači a můžete začít vařit!

1 990 Kč 1 210 Kč

Jenom si to představte – sedíte na ratanovém křesílku v italské restauraci s výhledem na moře, sluníčko vás příjemně hřeje a krásně to tam voní. Už se vám sbíhají sliny na tradiční italské těstoviny, studenou rajčatovou polévku a nějakou tu sladkou tečku. A co kdybyste si tenhle pocit mohli přenést až k vám domů do obýváku? S našim online kurzem vaření italské kuchyně to zvládnete hravě.

Během online kurzu vaření italské kuchyně se z vás stane šéfkuchař a váš domov se provoní vůní tradičních italských dobrot. V předem domluvený čas se totiž připojíte k videohovoru s kuchařem Ondrou Molinou, který má zkušenosti z těch nejlepších michelinských restaurací po celém světě. Ondra vás bude celým kurzem provádět a učit vás různé kuchařské vychytávky. Během zhruba 3 hodin si uvaříte luxusní italské menu o třech chodech a dozvíte se spoustu zajímavostí a fíglů, které používají jenom ti nejlepší.

Obecný program online kurzu vaření italské kuchyně s Ondrou Molinou

Jak takový online kurz vaření probíhá? Je to snadné. Předem vám pošleme seznam ingrediencí, které budete potřebovat a domluvíme se na termínu samotného vaření. Vy si vše přichystáte a v domluveném termínu si zapnete počítač (mobil, nebo tablet) a připojíte se k videohovoru. Můžete buď vařit sami, anebo si zahrát na domácího MasterChefa a vařit může klidně celá rodina. Jde jenom o to, abyste všichni dobře viděli na monitor. Na online kurzu vás bude maximálně 6 (tedy 6 zařízení), aby se vám mohl Ondra dostatečně věnovat.

Tento online kurz vaření je zaměřený na italskou kuchyni, to znamená, že budete potřebovat hodně zeleniny, naučíte se vyrábět vlastní těstoviny a samozřejmě si také vyzkoušíte přípravu pravého italského dezertu se žloutkovým krémem. Pokud chcete vyrábět vlastní těstoviny, nebojte, ještě před začátkem kurzu vám pošleme video, jak na to. Domácí italské těstoviny si tak klidně můžete vyrobit už předem (nebo použít ty kupované) a během samotného kurzu už se tím nemusíte zdržovat.

Menu online kurzu vaření italské kuchyně (aneb co se naučíte vařit):

  • Zuppa Toscana – luxusní italská rajčatová polévka, kterou si zamilujete
  • Těstoviny Carbonara – krémová omáčka Carbonara s domácími těstovinami

Kurz vaření italské kuchyně s michelinským kuchařem

  • Pasticiotti –tradiční italský dezert. Pečené košíčky z lehkého těsta plněné žloutkovým krémem

Náš šéfkuchař vám kromě těchto 3 chodů předá také spoustu obecných kuchařských fíglů a triků, které využijete při vaření téměř každého nejen italského pokrmu.

Kategorie: Online kurzy vaření, Kurzy vaření, Kurzy vaření Evropské kuchyně, Kurzy vaření pro ženy, Online kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz vaření italské kuchyně s michelinským kuchařem to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Online kurzy vaření.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli