Kurzy osobního rozvoje

Osobní rozvoj je něco, co vám dokáže skutečně přinést více spokojenosti do každého dne. Pokud se naučíte ovládat svoji mysl a paměť, hledat efektivní řešení krizových situací, vytvořit si vnitřní rovnováhu a dostanete pod kontrolu svůj time management, uvidíte, že váš život bude lepší. Vyzkoušejte si lekce kurzů osobního rozvoje zdarma a uvidíte, že budete nadšení...


ONLINE

Online kurzy koučingu a sebekoučingu 

V našich kurzech koučingu pod vedením profesionálními kouči s dlouholetou praxí se naučíte třeba:

-       ovládat svou mysl,

-       poznat spouštěče svého vnitřního napětí,

-       stanovit si svou skutečnou vizi,

-       strategie, jak dosáhnout cíle,

-       využívat metodický postup Grow,

-       využívat princip „tady a teď“

-       a spoustu dalšího…

Zkrátka vám dáme do rukou takový ovladač k vašemu životu a bude jenom na vás, jak ho využijete.

Online kurzy time managementu 

Pokud pořád nestíháte, a přesto máte pocit, že jste nic moc neudělali, možná máte jen trochu guláš v time managementu. Plánování není žádná věda, je ale potřeba ovládat správné postupy a strategie toho, jak si stanovit realistický plán dne. V našem kurzu time managementu se naučíte stanovovat priority, jak se nestát otrokem moderních technologií, jak fungovat podle Paretova pravidla a uspořádávat si čas, tak aby pracoval pro vás.

Online kurzy pro obchodníky

Pokud jste obchodník nebo prodejce, naše kurzy vedené Pavlem Farou a Petrem Urbancem jsou přesně pro vás. Vysvětlíme si jaké jsou nejčastější chyby obchodníků, které vedou k neúspěšným prodejům a tomu, že zákazník couvne třeba v poslední chvíli. Naučíte se využívat otázky a námitky ve svůj prospěch, připravovat se dokonale na každé jednání a využívat všechny možnosti moderních technologií. Kurzy pro obchodníky pomohly už více než 30 tisícům prodejců, také proto jsou nejúspěšnějším kurzem pro podnikatele v Česku a na Slovensku.

U mnoha kurzů osobního orzvoje pro vás máme připravené LEKCE ZDARMA. Vyzkoušejte si je a uvidíte, že vás nadchnou. 

Proč online kurzy osobního rozvoje?

Většina našich kurzů probíhá online, abyste měli více času a prostoru na to dělat všechna cvičení opravdu důkladně. Online kurz má navíc tu výhodu, že si ho můžete pouštět pořád a pořád dokola jako dokonalou motivaci ke změně. Když tedy poprvé skončíte po lekcích zdarma a nebudete mít dostatečnou motivaci pokračovat, můžete se ke kurzu vrátit, až nastane ta správná chvíle. Načasování je tedy jenom na vás.

Budete mít šťastný a spokojený život? Anebo budete nešťastní „pod tíhou okolností“? Ať tak nebo tak, je to vaše rozhodnutí, nikdo to za vás neudělá. Henry Ford to shrnul dokonale, když řekl, že: Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“ 

Začněte s kurzem ještě dnes!