Online kurzy

Vzdělávejte se a užijte si u toho spoustu zábavy. Naučte se cokoli vás zajímá, od mistrů v oboru kdekoli budete chtít. Naše kurzy jsou tu pro vás pohodlně a online...


ONLINE
Až 50% SLEVA
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE

Jaké jsou výhody online kurzů?

Online kurzy jsou stále oblíbenější formou vzdělávání a není se vůbec čemu divit - online kurzy přináší dokonalé spojení zábavy a vzdělávání.

ONLINE KURZY

 • Online video kurzy - naše online kurzy jsou formou videí, abychom vám vše ukázali hezky názorně. Někdy slova nedokážou vše tak dobře popsat, proto vám to raději ukážeme.

 • Garance vrácení peněz - pokud se vám náš online kurz snad z nějakého důvodu nebude líbit, můžete nám ho vrátit a my vám do 15 dnů bez zbytečných otázek vrátíme peníze. 

 • Online kurz můžete studovat kdekoli - ušetříte čas a peníze, které byste jinak věnovali dojíždění.

 • Aktualizace kurzů zdarma - většina našich online kurzů se postupem času aktualizuje, přibývají nové poznatky v oboru, je potřeba něco doplnit, nebo přidat nějakou novinku - všechny tyto aktualizace online kurzů jsou pro vás už napořád zdarma. 

 • Online kurz si může pouštět kdykoli, můžete ho zastavovat a pouštět si ho znovu klidně opakovaně, můžete si ho pustit kdykoliv budete chtít, klidně pozdě večer, nebo brzy ráno, je to jenom na vás.

 • Různé zaměření - máme pro vás online kurzy různého zaměření. Můžete se učit cokoli od malby, přes výrobu šperků a koučink, až po online marketing a pilates, a to všechno bez toho, abyste museli překročit práh svého domu. 

 • Mistři oboru - naše online kurzy vedou ti nejlepší z oboru, které byste jinak jenom těžko sehnali. Živé kurzy těchto lektorů jsou často plné na dlouhé měsíce, nebo dokonce roky dopředu a často jsou také jenom v jednom městě. Online kurzy pod jejich vedením si ale můžete s klidem užít kdykoli a kdekoli budete chtít. 

 • Možnost sdílet kurz s blízkými - za online kurz zaplatíte jenom jednou, můžete si ho ale klidně pouštět se svými blízkými a užívat si ho tak společně. Pokud byste společně vyrazili na živý kurz, platili byste více vstupných. 

 • Doživotní přístup - online kurz je váš už napořád, takže si ho můžete pouštět kolikrát jenom budete chtít. Pokud třeba něco zapomenete, nebo si to budete chtít zopakovat, není nic jednoduššího, než si kurz pustit znovu.

 • Lekce zdarma - většina našich online kurzů má pro vás pár lekcí zdarma, které slouží jako ochutnávka kurzu

Online kurzy

Připravili jsme pro vás stovky různých online kurzů, které si můžete užít v pohodlí vašeho domova. Máme pro vás vzdělávací online kurzy, které vás posunou dále a naučí vás spoustu nových dovedností, které můžete užít pro svou práci i zábavu. Můžete se buď vzdělávat v něčem novém, anebo se zlepšit v dovednostech, které už máte. 

Jazykové kurzy online

Určitě už jste slyšeli, že pro efektivní studium cizího jazyka je potřeba se mu co nejvíce vystavit a učit se alespoň 20 minut denně. No jo, ale jak to udělat, když u toho chodíte do práce a máte spoustu dalších povinností? Přece nemůžete každý den dojíždět na kurz angličtiny, nebo němčiny, že? Můžete si ale užít jazykové kurzy online. Naše jazykové kurzy vás dokonale naučí výslovnost, porozumění textu, osvojení slovní zásoby, gramatiku i konverzaci. Máme pro vás jazykové kurzy online pro všechny úrovně jazykových znalostí, obchodní jazykové kurzy i různé oborové kurzy. Vybírat můžete z 6 jazyků. 

Alespoň základní znalost MS Office (Excelu, Wordu a Powerpointu) dnes patří k povinným znalostem pro téměř všechna povolání. A proto jsme pro vás připravili tyto vzdělávací online kurzy, které vám pomohou osvojit si základy Excelu a dalších programů a naučí vás a jeho pokročilé funkce. Kurz vybírejte podle toho, zda už něco umíte, nebo jste úplný začátečník. 

Lákají vás profesionálně vypadající videa a fotky a chtěli byste takové také mít bez toho, abyste si museli na každou dovolenou a oslavu najímat profesionály? Pak si vyzkoušejte naše fotografické kurzy online - můžete se naučit natáčet a stříhat videa, fotit a upravovat fotografie, nebo se zaměřit třeba na focení jídla, dětí, či portrétů. V našich fotografických kurzech online je vše ukázáno prakticky a začít tak můžete v podstatě hned. Pro dokonalé video není potřeba mít speciální vybavení, především je potřeba vědět, jak na to. 

Chtěli byste mít vlastní webové stránky, blog, nebo e-shop, chtěli byste vědět, jak vydělat peníze na internetu? Pak je přesně pro vás určen tento online kurz, který vás naučí vše od správy domény, přes založení vlastního webu na Wordpressu a SEO, až po marketing a různé způsoby vydělávání peněz na internetu. Všechny lekce kurzu jsou vedeny jako praktické lekce plné konkrétních kroků, které vás dovedou ke krásnému příjmu. 

Online kurzy jak vydělat na internetu

Rozvojové kurzy online

Osobní rozvoj je velice důležitý nejen pro vnitřní pokoj a harmonii, právě proto jsme pro vás připravili desítky online kurzů osobního rozvoje. Mezi ty nejoblíbenější patří: 

Kreativní online kurzy

Ženy si v posledních letech oblíbily kreativní online kurzy, ve kterých se učí vytvářet nádherné šperky, obrazy, doplňky do domácnosti, nové oblečení atp. V našich kurzech spousta žen objevuje svou novou vášeň a koníček, který často přeroste v krásný přivýdělek. Naše kurzy jsou vedené těmi největšími odborníky v oboru, každá lekce je jedním praktickým návodem na to, jak konkrétně něco tvořit a z každého takového online kurzu je možné čerpat ještě hodně dlouho.Mezi nejoblíbenější kreativní kurzy online patří:

 • Kurzy šití online: naučte se šít boty, oblečení, výbavičku pro miminko, patchworkové výrobky, vyrábět krajky, nebo cokoli dalšího. Výběr online kurzů šití je skutečně široký. 

 • Kurz malování onlineláká vás olejomalba, vždycky jste si chtěli vyzkoušet kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou, nebo třeba kreslení tečkované mandaly, nebo omalovánek pro dospělé? Teď je ta pravá chvíle. 

 • Kurzy výroby šperků onlinev našich online kurzech se naučíte vyrábět šperky z polymerové FIMO hmoty, ze stříbra, mědi, mosazi, korálek a spousty dalších různých materiálů. Stačí si jenom vybrat kurz, který vás osloví nejvíce. 

Online kurzy pro budoucí maminky

Předporodní kurzy online

Čekáte vy, nebo někdo ve vašem okolí miminko? Pak vás jistě zaujmou naše online kurzy pro budoucí maminky. Připravili jsme pro vás vše od předporodního kurzu, přes kurz šití výbavičky pro miminko, až po zdravé vaření pro děti. Všechny online kurzy jsou určené pro budoucí maminky a tatínky, užívají si je ale také budoucí babičky, tetičky a další příbuzní. 

Sportovní kurzy online

Není potřeba vždy docházet na cvičení do speciálních fitek. Abyste pravidelně a správně cvičili, můžete si také pustit naše online kurzy. Je jenom na vás, kdy si kurz pustíte a jak často budete cvičit. Když nemusíte nikam dojíždět, stačí si na sebe jenom hodit sportovní oblečení a můžete začít cvičit. Na zahradě, v obýváku, nebo kdekoliv budete chtít. Mezi naše nejoblíbenější sportovní kurzy online patří:

 • Online kurz jógy

Online kurzy - sport

Online kurzy zdarma

Chcete se vzdělávat, ale zatím si to chcete jenom vyzkoušet? Tak nějak nanečisto? Pak začnete s našimi kurzy zdarma, anebo si vyzkoušejte lekce našich online kurzů zdarma. 

Začněte s kurzem ještě dnes!

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli