Kurz úpravy fotografií v programu Zoner


 • 4.50


Kurz úpravy fotek v programu Zoner vás naučí retušovat, pracovat s vrstvami, křivkami, RAW fotkami, HDR, efekty... prostě vše, co potřebujete pro dokonalou fotku.

2 490 Kč 1 245 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 5825
Jméno lektora: Josef Cvrček

Kurz úpravy fotek v programu Zoner Photo Studio 16 a X

Kurz upravování fotek je prezentován na verzi Zoner Photo Studio 16 (ZPS 16) a nově i Zoner Photo Studio X (ZPS X). Kurz probíhá online a je rozdělen do celkem 67 lekcí, z toho je celkem 7 lekcí zdarma. Prvních 11 lekcí upravování fotografií probíhá v programu Zoner Photo STudio 16, zbytek je pak v programu Zoner Photo Studio X. 

V prvních třech dílech videokurzu úpravy fotografií, které můžete shlédnout zdarma, se seznámíte s prostředím programu Zoner a jeho logikou, naučíte se jak pracovat s tříděním fotografií, úpravou tmavosti, rovnáním horizontu a dalšími zajímavými technikami úpravy fotografií. V dnešní době digitálních fotoaparátů je takzvaná postprodukce, tedy úprava fotek v počítači a jejich příprava pro další použití, přirozenou součástí práce fotografa. Neznamená to, že je nutné provádět složité fotomontáže a přetvářet fotografie k nepoznání, jde jen o to fotografie vylepšit a upravit si je k obrazu svému.

Online kurz úpravy fotografií v programu Zoner

V kurzu Úprava fotek v programu Zoner se dozvíte:

 • jak pracovat s uživatelským prostředím programu Zoner, logikou tohoto programu a informacemi ve fotografiích, 

 • jak na základní úpravy fotografií jako je oříznutí, úprava expozice fotky, vylepšení barev,

 • jak v programu Zoner používat nástroj křivky a úrovně, 

 • jak zvládat pokročilejší úpravy fotografií jako je práce s klonovacím razítkem, lokální úpravy na fotografii bez vrstev atp., 

 • jak profesionálně retušovat portréty v programu Zoner, 

 • jak k fotografii přidat rámeček, ostřit fotografii, pracovat s nabízenými efekty a přechodovými filtrem, 

 • jaké jsou úrovně a pokročilé úpravy barev

 • jak pracovat s HDR (“High Dynamic Range", česky můžeme říci vysoký dynamický rozsah)  a s efekty, jak vytvářet panoramata, černobílé fotografie atp., 

 • jaké jsou formáty využívané ve fotografii, jak spojovat panoramata, 

 • jak se pracuje s RAW fotkami a jak na hromadné úpravy fotek.

Jaké jsou výhody grafického programu Zoner, např. oproti Adobe Photoshopu?

 • narozdíl od Photoshopu je velice snadný, intuitivní a úzce zaměřený pouze na úpravu a správu fotografií, 

 • je rychlejší, 

 • Zoner má české rozhraní (takže se nemusíte bát, že byste něčemu nerozuměli), 

 • cenově dostupný pro všechny (skoro 10x levnější než Photoshop)

Na druhou stranu program Zoner má i svá omezení jako např. to, že neumí pracovat s vrstvami. Program Zoner Photo Studio je vhodný pro začínající a pokročilé fotografy, pro profesionály je pak vhodnější kurz Adobe Photoshopu. Program Zoner ale zvládne vše, co potřebujete pro úpravu fotek, je velice intuitivní a práce v něm vás bude bavit. 

Lektor kurzu úprava fotek v programu Zoner Photo Studio

Online kurz úpravy fotek v programu Zoner Photo Studio - lektor Josef Cvrček

Celým online kurzem Úprava fotek v programu Zoner vás provede profesionální fotograf a lektor Josef Cvrček. Jeho rukama, ať už v online kurzech, nebo v kurzech živých, prošlo přes 16 tisíc amatérských i profesionálních fotografů. Josef rád předává své znalosti a dovednosti hezky krok po kroku na praktických ukázkách a návodech, nebude vám vysvětlovat každou ikonku v Zoneru, místo toho vás naučí, jak dělat konkrétní úpravy a akce s fotkama. 

Video z kurzu

Kategorie: Kurzy fotografování, Kurzy úpravy fotografií pro muže, Kurzy a dárky pro muže, Kreativní kurzy pro ženy, Počítačové kurzy, Foto & Video, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz úpravy fotografií v programu Zoner to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy fotografování.