Kurzy vaření

Naučte se správné kuchařské techniky přípravy těch nejlepších tradičních jídel z celého světa. Naše kurzy vaření vedou profesionálové na slovo vzatí, kteří vás naučí vybírat ty správné suroviny a následně je dokonale zkombinovat. Že je vaření tak trochu umění? Ano, ale je poměrně snadné se ho naučit. Obzvláště pokud máte v kurzu vaření toho správného učitele...


Jaký kurz vaření si vybrat?

Na výběr jich máme hned několik desítek, stačí si vybrat. Většina našich kurzů vaření se koná v Praze, je vedena profesionálními kuchaři, kteří milují svou práci a trvá zhruba 3,5 hodiny. Naučíte se vše od výběru správných surovin, přes tradiční kuchařské techniky, až po dokonalé servírování. 

Maso, maso, maso! Vše od domácího hamburgeru, přes křidýlka a stehýnka, po lahodné steaky

Připravit domácí hamburger tak, aby neměl tvrdou housku, maso bylo správně propečené a všechny chutě dokonale ladily… to je potřeba umět. Během našeho kurzu vaření I love burgers se to naučíte dokonale.

Pokud jste milovníkem masa, a tak trochu si ujíždíte na dokonale propečeném steaku, máme pro vás dobrou zprávu – připravili jsme pro vás kurzy vaření, během kterých se naučíte připravovat maso na všechny způsoby. Od teď budete v kuchyni za profesionála a všichni si vaše masové výtvory zamilují.

Kurzy vaření Asijské kuchyně

Připravili jsme pro vás kurzy vaření, ve kterých se naučíte připravovat speciality thajské, vietnamské, indické nebo třeba indonéské kuchyně. Je jenom na vás, který kurz si vyberete. Chutě asijských kuchyní jsou specifické, asijské jídlo se navíc vyznačuje tím, že je velice zdravé, rozhodně tedy stojí za to naučit se vařit co nejvíce asijských receptů.

Kurzy přípravy ryb, sushi a mořských plodů 

Vždycky jste snili o tom, že si místo nutnosti vyrazit na sushi nebo mořské dobroty do restaurace, dokážete cokoli připravit doma? Víte, že příprava sushi doma není zas tak složitá? A víte, jak správně připravit krevety, všechny mořské plody a rybí speciality? Že ne? V našich kurzech vaření se to naučíte a budete nadšení!

Staňte se profesionálem na přípravu Evropské kuchyně

Evropská kuchyně má rozhodně co nabídnout. Naši kuchaři vás během tří hodin naučí připravovat všechny speciality české, italské, francouzské nebo jiné z evropských kuchyní. Každá země Evropy má co nabídnout, naučte se vše od tradičních českých omáček, přes italské dobroty, až po francouzské lahůdky pro gurmány.

Sladké kurzy vaření

Fascinují vás krásné dorty, které se rozplývají na jazyku? Zbožňujete cupcake, makronky a další sladké dobroty? Pak jsou pro vás naše sladké kurzy jasnou volbou. Naučte se péct a zdobit dorty jako profesionál a uvidíte, že vaše oslavy budou od teď nezapomenutelné.

Kurzy vaření pro děti 

Je velice důležité vést děti ke správnému vaření už odmalinka. Vyrazte s nimi na kurz vaření pro děti, naučí se připravovat základy kterékoli ze světových kuchyní, které vyberete a uvidíte, že budou nadšené. Naše kurzy vaření vedou profesionální kuchaři, který umí nejen vykouzlit dokonalé jídlo, umí své umění ale také předat zábavnou a hravou formou.

 

Online kurzy vaření hezky z pohodlí domova

 

Naučte se vařit hezky z pohodlí domova! Naše online kurzy vaření vedou zkušení kuchaři, kteří vás naučí vše od základů vaření asijské kuchyně, až po dokonalé dorty. Stačí si jen pustit kuchařské video, anebo se včas přihlásit k živému videohovoru s profesionálním kuchařem a pak už jen následovat jeho rady. Mezi naše lektory online kurzů vaření patří také Ondra Molina, který se učil vařit po boku těch nejlepších michelinských kuchařů po celém světě. 

Začněte s kurzem ještě dnes!