Kurz vaření Nejlepší recepty české kuchyně


  • 4.50


Naučte se vařit klasické české jídlo hezky z pohodlí domova. Náš online kurz vaření české kuchyně si stačí pustit na mobilu, nebo počítači a můžete začít vařit!

1 990 Kč 995 Kč

Popis online kurzu vaření české kuchyně 

Česká kuchyně není jednoduchá a rozhodně není rychlá. Proto, chcete-li si pochutnat na dobré české kuchyni bez chemických náhražek a dochucovadel, připravte si několik hodin svého času. Ale nebojte, vyplatí se vám to. Až se podle šéfkuchaře Radka Pálky naučíte španělské ptáčky, svíčkovou, nebo guláš a k tomu vynikající domácí knedlíky, získáte uznání a obdiv nejen od svých partnerů, ale především od svých známých a kamarádů.

V kurzu se dozvíte:

  • jaké jsou základy a pravidla české gastronomie
  • jaké jsou nejzákladnější a nejoblíbenější české recepty
  • jaké vychytávky vám během vaření usnadní život
  • na co je třeba myslet a co dodržovat při vaření knedlíků
  • že i českou kuchyni dokáže udělat laik, dá-li tomu čas a vše potřebné

Lektor vybral nejznámější a nejoblíbenější recepty z české kuchyně, které pro vás natočil a zároveň i napsal. Vždy pod videem najdete recept, který si můžete stáhnout a vytisknout. 

Šéfkuchař Radek Pálka říká:
„Dáte-li mým receptům čas, lásku a pohodu, budete v budoucnu vařit líp, než leckterý šéfkuchař."

A teď už nezbývá, než popřát DOBROU CHUŤ!

 

Kategorie: Kurzy vaření Evropské kuchyně, Kurzy vaření, Online kurzy vaření, Kurzy vaření pro ženy, Kurzy a dárky pro ženy, Online kurzy, Proměnné vaření 2, Všechny kurzy z nabídky,

Není Online kurz vaření Nejlepší recepty české kuchyně s Radkem Pálkou to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy vaření Evropské kuchyně.