Taneční kurzy

Připravili jsme pro vás celou kategorii plnou tanečních kurzů pro dospělé, pro děti, páry i jednotlivce. Stačí si jenom vybrat ten pravý taneční kurz pro vás, uvidíte, že budete nadšení. Probudí se vaše vnitřní energie, zlepší se vám fyzická kondice a třeba objevíte nový koníček, který vás nadchne. Láká vás orientální břišní tanec, nebo spíše latinskoamerické tance nebo snad klasika? Stačí si vybrat a pustit se do toho! 


Online video kurz orientálních břišních tanců 

Orientální břišní tanec patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější taneční kurzy pro ženy. Čím to je? Břišní tanec totiž dokáže zlepšit správné držení těla, posílit celé tělo, posílit svaly pánevního dna (které ocení a partneři během intimních chvilek), zlepšit fyzickou kondici a hlavně zvednout sebevědomí. Téměř každá žena, která si vyzkouší pár lekcí břišního tance tomuto tanci naprosto propadne a pak už si budou jenom přidávat další a další lekce. A není vůbec nutné s těmito tanci někde vystupovat, ačkoli proč ne. Břišní tanec si můžete snadno tancovat doma, užívat si zatímco třeba vaše dítě spinká, nebo u vaření nebo u čehokoli. U každodenních činností můžete trénovat břišní tance, můžete trénovat pohyby pánví, pažemi, různé kroky a otočky a později pak složitější taneční sestavy. 

Vezměte kamarádku, maminku, dceru nebo babičku a společně načerpejte pozitivní energii, kterou lektorka Katka Krejčová pravidelně svými tanečními kurzy předává.

Taneční kurzy jako ideální dárek pro ženy

Máte ve svém okolí ženu, která má ráda tance, sama si je ale nedopřeje? Pak jí darujte některý z našich tanečních kurzů a uvidíte, že bude nadšená. Kurz břišního tance je ideálním dárkem pro každou ženu, ano skutečně pro každou. Břišní tance jsou naprosto dokonalým pohybem pro ženské tělo, dokážou probudit ženskou sílu, rozproudit pozitivní energii, zvýšit sebevědomí, zlepšit kondici a spoustu dalšího. A teď si představte, že takovýto taneční kurz dáte některé ženě ve svém okolí jako dárek. 

Online taneční kurzy

A co je největší výhoda? Většina našich tanečních kurzů jsou online kurzy. Jedná se o soubor tanečních videí, která jsou natočená největšími profesionáli v oboru, které si můžete pouštět pořád a pořád dokola. V těchto kurzech jsou taneční lekce rozdělené do několika videí, které si můžete pouštět kdykoli chcete, instruktorku máte jenom pro sebe a máte doživotní přístup do tohoto tanečního kurzu. A aby bylo jasno, že vás to baví, připravili jsme pro vás lekce tanečních kurzů zdarma. 

Začněte s kurzem ještě dnes!