Kurz orientálních břišních tanců v těhotenství

Kurz orientálních břišních tanců v těhotenství


  • 4.50


Tanec v těhotenství? Ano! Katka Derouet vám ukáže, jak se těhotenstvím doslova protančit. Celý kurz je zdarma!

1 590 Kč 0 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 4424
Jméno lektora: Katka Derouet (Krejčová)

Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti v těhotenství

Milé tanečnice, nastávající maminky, tento kurz je velkým láskyplným dárkem pro vás od úžasné mámy, skvělé lektorky a světově uznávané tanečnice Katky Derouet! Nezapomeňte se před tancem vždy krátce rozcvičit a po tanci tělo protáhněte.

V kurzu se dozvíte:

  • představujeme tanec v těhotenství - na co si dát pozor?
  • jak posílit svaly pánevního dna
  • základní postavení těla v orientálním tanci
  • krok za krokem jednotlivé taneční pohyby
  • tanec v těhotenství a jeho celá choreografie

A na co se můžete těšit? V úvodním videu si, prosím, poslechněte několik rad pro tanec v těhotenství. Velkou pozornost věnujte videu s výukou taneční techniky, na kterou navazují krásné taneční kombinace, které spojíte v doprovodu Katky do ucelené choreografie.

Součástí kurzu je také video z vystoupení a několik bonusů! Tím prvním je video s tancem pro každý den, podle kterého si můžete kdykoliv zopakovat nejzákladnější a nejvhodnější prvky orientálního břišního tance v těhotenství. Další dvě bonusová videa jsou věnovaná vystoupením Katky v době těhotenství. Přejeme vám krásné tančení. Užívejte si toto zázračné životní období!

 

Video z kurzu

Kategorie: Kurzy pro ženy, Sportovní kurzy pro ženy, Kurzy pro zdraví a krásu, Taneční kurzy, Předporodní kurzy a kurzy pro maminky, Sportovní kurzy, Online kurzy zdarma, Online kurzy, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz orientálních břišních tanců v těhotenství to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro ženy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli