Počítačové kurzy

Připravili jsme pro vás nabídku počítačových kurzů, které vás nadchnou! Naše počítačové kurzy vás naučí vše od práce v Microsoft Officu (Excelu, Wordu i Powerpointu), přes úpravu fotek ve Photoshopu, až po střih videa v profesionálním programu Adobe Premiere. 


Co jsou to počítačové kurzy?

Počítačové kurzy jsou pro nás všechny kurzy, které vám pomohou získat zajímavou dovednost v některém z programů na počítači. Většina našich počítačových kurzů je online, abyste si mohli vše rovnou zkoušet na svém vlastním počítači v pohodlí domova a nemuseli nikam dojíždět a zvykat si na jiné stroje.

Všechny kurzy jsou vedené profesionály, kteří přesně ví, co jejich žáky nejvíce trápí, kde jsou různá úskalí a co je tedy potřeba nejvíce vysvětlit a probrat. Zároveň mají spoustu praktických rad a tipů z praxe, také proto jsou jejich počítačové kurzy tak oblíbené. 

Co si budeme povídat, v dnešní době je základní znalost práce na počítači téměř nutností a zároveň také jedním ze základních požadavků do spousty povolání. Schopnost ovládat Microsoft Office (Word, Excel a ideálně také PowerPoint), sestříhat si nějaké základní video, nebo si upravit fotku ve Photoshopu se začíná stávat skoro povinností. Ale nebojte, víte, co je na tom skvělé?

Všechny naše počítačové kurzy jsou totiž velice zábavné! Všechny lekce jsou relativně krátké, aby vás nezahltily přebytkem informací, jsou plné praktických ukázek a příkladů a odpovídají na všechny vaše případné otázky. 

Mrkněte na naši nabídku počítačových kurzů a uvidíte, že si mezi nimi vyberete ten pravý kurz pro vás. 

Jsou počítačové kurzy vhodné i pro začátečníky a seniory? 

Jasně! Studenti našich počítačových kurzů jsou různého věku od studentů středních škol po zapálené seniory, kteří se pořád chtějí učit něco nového. V našich kurzech věk rozhodně není překážkou!

Začněte s kurzem ještě dnes!