Střih videa v Adobe Premiere Elements

Střih videa v Adobe Premiere Elements


 • 4.50


Naučte se jednoduše sestříhat vlastní video v programu Adobe Premiere Elements. Přidejte titulky, zvukové efekty a vytvořte vlastní minifilm.

1 245 Kč 747 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 1453
Jméno lektora: Josef Mašek

Ukážeme si, jak si jednoduše sestříhat vlastní video v programu Adobe Premiere Elements, které oslní všechny Vaše diváky. Seznámíme se s programem od instalace, přes registraci plné verze až po představení uživatelského prostředí. Ukážeme si základní postupy při střihu. Představíme si funkce automatického výběru záběrů a rozdělování na více částí. Naučíme se přehazovat pořadí jednotlivých částí ve filmu.

V kurzu se dozvíte:

 • jak si jednoduše sestříhat vlastní video
 • jak na uživatelské prostředí v programu Adobe Premiere Elements
 • jak na střih videosouborů
 • jak provádět základní úpravy videa
 • jak upravovat zvuky a zvukové efekty
 • jak vytvářet titulky
 • jak zrychlovat a zpomalovat video
 • jak vytvořit klasické DVD

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements se dozvíme spoustu užitečných rad a informací. Naučíme se, jak pracovat se zvukem a zvukovými efekty, vytvářet titulky, zrychlovat a zpomalovat videa, organizovat všechny soubory, pracovat se záznamem z více kamer a samotný export videa. Vytvoříme DVD menu, abychom své video mohli ukázat své rodině a kamarádům. Nastříháme si doma krásné video podle vlastních představ.

Během kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements se naučíme natočit perfektní a kvalitní video, které budou obdivovat všichni naši diváci. Nejprve projdeme základní seznámení s programem a jeho logikou. Projdeme si základní klávesové zkratky pro urychlení práce a základní postup při střihu. Představíme si funkce automatického výběru záběrů, rozdělování na více částí a přehazování pořadí jednotlivých částí ve filmu.

Projdeme si i úpravu kvality videa jako je zesvětlení či barevná stylizace, zoom v již nahraném videu, jednoduché zrychlení či zpomalení a kouzelnou funkci přidávání pohyblivých objektů. Naučíme se vytvářet základní titulky, a to i ty animované nebo s barevným podkladem.

Podíváme se, jak se dělá stylizace titulků, a jak dát našemu videu komiksový vzhled. Podíváme se i na zvuk formou zesílení a zeslabení hlasitosti, přidání podkladové hudby, odstranění šumu a další pokročilé úpravy. Ukážeme si i nahrávání vlastního komentáře. Další z kouzelných funkcí je automatické vyvážení hlasitosti všech zvuků, komentářů i podkladové hudby jedním stisknutím.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements si ukážeme zajímavou funkci pro akceleraci, zrychlení i zpomalení části videa. Funguje přirozeněji než obdobná funkce v základním provedení a je u levných střihových programů zcela ojedinělá.

Projdeme si i rychlé načtení a organizaci videosouborů a fotografií včetně možnosti vyhledávání například podle klíčových slov. Budeme vyhledávat videa podle osob, které jsou na záběru zachyceny, nebo filtrovat podle místa, kde bylo video natočeno.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements bude i ukázka, jak co nejsnáze pracovat se záběry natočenými z více kamer. Ukážeme si i postup jejich vzájemné synchronizace a jednoduchého stříhání mezi záběry. Představíme si i vytvoření videosouboru s naším filmem a jaký formát videosouboru zvolit pro jednotlivé účely. Co vše je dobré nastavit a co naopak neřešit.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements bude i ukázka automatického sdílení videa na Facebooku či Youtube. Ukážeme si i vytváření DVD menu, jak vytvořit klasické DVD, které před spuštěním nabídne DVD menu i snadné využití přednastavených šablon pro tento účel.

V kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements se dozvíme, jak jednoduše sestříhat vlastní video a vyrobit vlastní DVD:

 • střih videa v Adobe Premiere Elements, jak si jednoduše sestříhat vlastní video
 • seznámení s uživatelským prostředím od instalace přes registraci plné verze
 • střih videosouborů, funkce automatický výběr záběrů, rozdělování, přehazování pořadí
 • základní klávesové zkratky pro urychlení práce, základní úpravy videa
 • zesvětlení, barevná stylizace, zoom, zrychlení, zpomalení a přidávání pohyblivých objektů
 • úpravy zvuků a zvukové efekty, podkladová hudba, odstranění šumu, tvorba DVD
 • tvorba základních titulků, animovaných, s barevným podkladem, komiksový vzhled
 • akcelerace, rychlé načítání, organizace videosouborů a fotografií, vzájemná synchronizace

Lektorem kurzu Střih videa v Adobe Premiere Elements je Josef Mašek, který se focení a natáčení věnuje již řadu let. Velmi rád předává své zkušenosti jiným a jeho živými kurzy prošly stovky účastníků. Hlavní činností přesto zůstává tvorba fotek a videa. Absolvoval obor Televizní publicistika na VOŠP pod vedením dokumentaristy Jana Špáty. Mezi jeho klienty patří IBM, Hotel HILTON, ČSOB či Kongresové centrum Praha.

Video z kurzu

Kategorie: Kreativní kurzy, Foto & Video, Kurzy pro muže, Kurzy úpravy fotografií pro muže, Počítačové kurzy, Online kurzy, Kurzy pro radost, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Nejoblíbenější kurzy,

Není Střih videa v Adobe Premiere Elements to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní kurzy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli