Kurzy pro páry

Zamilujte se znovu do svého partnera a vneste do vašeho vztahu novou energii. Tantrické kurzy pro páry jsou ideální možností, jak oživit svůj vztah, osvojit si tantrické fígle a cítit se znovu jako na začátku vztahu...


Partnerské tantra kurzy

Tantra je dokonalou kombinací jógy, meditace a sexuálních rituálů, které vznikly před mnoha staletími v Indii. Tradiční tantra má 4 části, v našem světě je nejznámější váma mágra a její sexuální aspekty. Ačkoli sexuální potěšení a lepší sex nejsou původním cílem, nýbrž cestou k dosažení vyššího vědomí, lepší sex je skvělým benefitem, co si budeme povídat. Jenom si to představte - kdo by odolal představě zažít několik hodin společné fyzické i psychické rozkoše s partnerem. Sexualita je nedílnou součástí našich životů, pojďme tedy z tantrických kurzů pro páry vytěžit maximum. 

Máme pro vás tyto tantrické kurzy pro páry:

Senzuální tantra masáž a masérský kurz

Možností je spousta - můžete vyrazit na tantra masáž do Prahy, Liberce, nebo Plzně, užít si jí o samotě, s partnerem, anebo vyrazit rovnou na kurz tantra masáže. Během 8 hodin výuky tantry pro páry se naučíte:

  • vyjadřovat svá přání a obavy ohledně sexuality,

  • jak probudit sexuální energii a provézt jí do celého těla, 

  • jak pracovat se vzrušením, rozkoší a energií,

  • jak na tantrickou masáž genitálií a neintimní tantrickou masáž, 

  • jaký průběh by měla mít každá tantrická masáž a proč nemusí vždy končit sexem. 

Tantrické kurzy pro páry

Tantra kurz Jak uspokojit ženu s Denisou Palečkovou

Tento kurz patří mezi nejoblíbenější tantrické kurzy pro páry, výhodou je, že celý kurz probíhá online a všechny dovednosti tak můžete hned zkoušet. Tentro párový tantrický kurz je rozdělen na 5 lekcí a tedy 5 kroků na cestě k dokonalé vášni a ženské rozkoši. Kurz je rozdělen na tyto lekce:

  • Příprava na milování v posteli, aneb proč je předehra tak důležitá a jak v ženě probudit vášeň,

  • Jak probudit ženské tělo

  • A jde se na věc! 

  • Když se nedaří

  • Jak ve vztahu zažívat větší hloubku a intenzitu

V tomto tantrickém kurzu se naučíte, jak v ženě probudit tu správnou vášeň a co žena potřebuje, aby se s důvěrou otevřela. Kurzem vás provede zkušená lektorka Denisa Palečková, která už dlouhé roky pomáhá lidem vědomě prožívat svou sexualitu a udržet si vášeň i po dlouhých letech vztahu. 

Masérský kurz partnerská masáž celého těla

V tomto online masérském kurzu se naučíte celkem 112 masérských hmatů, díky kterým dokážete kdykoli udělat dokonalou masáž. V kurzu získáte kompletní online návod pro partnerskou masáž, který vám zůstane už napořád. Osvojíte si 17 jednoduchých masérských technik, které odstraní veškeré ztuhlé svaly a bolesti, nabije vás energií a probudí vášeň a touhu. Tento masérský kurz je určen pro začátečníky i pokročilé maséry. 

Kurzy vaření pro páry

Začněte s kurzem ještě dnes!