Online kurzy vaření

Rádi byste vyrazili na kurz vaření a naučili se připravovat nějaké nové dobroty, ale nejraději vaříte hezky v pohodlí domova? Pak vás jistě nadchnou naše online kurzy vaření...


 

Kulinářské kurzy vaření online

V naší nabídce najdete hned několik online kurzů vaření. Mezi ty nejoblíbenější patří:

  • Online kurz vaření italské kuchyně s Michelinským kuchařem: Tradiční italská rajčatová polévka, těstoviny carbonara a italský dezert z lehkého těsta se žloutkovým krémem -  to všechno a k tomu spousta kulinářských triků a fíglů - to je náš online kurz vaření s michelinským kuchařem Ondrou Molinou. Tímto kurzem vaření vás Ondra provede živě na online streamu. Pár specifických a lejce náročnějších postupů vám pošleme předem ze záznamu, abyste při samotném vaření neztráceli čas. Na kurz vaření si vyhraďte si přibližně 3 hodiny. Kompletní seznam surovin včas dostanete, abyste stihli v klidu nakoupit.

  • Online kulinářský kurz přípravy mořských plodů s Michelinským kuchařem: luxusní slávky se ciderem a pórkem, krevetové curry s rýží a k tomu vůně exotických dálek, připravte se na luxusní kulinářský online kurz vaření pod vedením michelinského kuchaře Ondry Moliny. Kurz je určen pro jednu osobu, klidně vás ale může vařit více, záleží jenom kolik se vás vejde k lince a monitoru s online hovorem :) Tímto kurzem vaření vás Ondra provede živě na online streamu.

Kulinářský online kurz přípravy mořských plodů

  • Online cukrářský kurz zdobení dortů: 10 online lekcí, ve kterých se dozvíte, jak ozdobit dort. Postupně se naučíte potáhnout dort, modelovat růžičky a mašličky z marcipánu, vytvářet dortová lízátka, volánkové zdobení dortu, zdobit dorty různými způsoby apod. Pro inspiraci ve zdobení dortů mrkněte na náš článek a vyberte si, co se vám líbí nejvíce. V našem online kurzu zdobení dortů se naučíte Tímto kurzem vaření vás Ondra provede živě na online streamu.

  • Online kurz vaření Vaříme zdravě pro děti: Tento online kurz je rozdělen na 6 lekcí, ve kterých se naučíte vařit zdravá, chutná a nutričně bohatá jídla (nejen) pro děti. V kurzu se postupně dozvíte, co děti potřebují, aby správně rostly, prospívaly a měly dostatek energie na cokoli budou chtít, jak vařit bez použití umělých sladidel, bílé mouky a barviv, jak je to s masem, solí apod. Kromě toho se naučíte také vařit zdravá, chutná a rychlá jídla z jáhel, cizrny, tempehu apod. Hezky v pohodlí vašeho domova se naučíte připravovat snídaně, svačinky, obědy, večeře i luxusní zdravé dezerty, které nadchnou vás i vaše děti. 

Online kurz vaření Vaříme zdravě pro děti

Jaké jsou výhody online kurzů vaření?

  • online kurz vaření pod vedením těch nejlepších profesionálů - Michelinských kuchařů, šéfkuchařů a dalších,

  • vaříte kdykoli se vám zachce, 

  • vaříte kdekoli chcete, 

  • široká nabídka online kurzů vaření od zdravých receptů pro děti, přes cukrářský kurz zdobení dortů, až po mořské plody,

  • spousta důležitých informací, tipů, triků a kulinářských fíglů od profesionálů, které si můžete pouštět klidně opakovaně,

Postupně pro vás přidáváme stále další a další online kurzy vaření, abyste se mohli stále učit připravovat nové recepty. Užijte si domácí vaření s vedením profeisonálního šéfkuchaře. 

Online kurzy vaření

Začněte s kurzem ještě dnes!