Kurzy pro zdraví a krásu

Tato kategorie je plná kurzů, které vás nabijí novou energií, dodají vám sílu, sebevědomí a energii do dalších dní. V naší nabídce najdete sportovní, masérské i taneční kurzy vedené profesionálními lektory. Stačí si jen vybrat. Můžete si zvolit online kurzy pro zdraví, kurzy na které budete docházet, anebo si je různě nakombinovat...


ONLINE
KURZ
40% SLEVA
Kurz pilates pro začátečníky
4.9
1 200 Kč720 Kč
ONLINE
KURZ
CERTIFIKÁT
Kurz sebeobrany pro ženy
4.9
499 Kč299 Kč
ŽIVÝ
KURZ
ŽIVÝ
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ
40% SLEVA
Předporodní kurz Porod bez obav
4.9
2 490 Kč1 494 Kč
ŽIVÝ
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ
ONLINE
KURZ

Sportovní kurzy

Víte, že i sport je možné se učit online? Pokud nemáte čas nebo chuť navštěvovat skupinové lekce vašeho oblíbeného sportu, vyberte si z našich sportovních kurzů, vylepšete své dovednosti a trénujte v době, kdy chcete vy. V naší nabídce najdete kurzy jízdy na kolečkových bruslích, kurz jógy, pilates, taneční kurz břišních tanců pro ženy a spousty dalších.

Taneční kurzy

Milujete tanec více než cokoli na světě, chcete se stále zdokonalovat nebo se naučit nějaký nový tanec? Jasně, vždyť taneční kurzy jsou ideální cestou k vybití přebytečné energie, a navíc je to parádní zábava, kterou si oblíbíte.

Masérské kurzy

V naší nabídce najdete masérské kurzy s různým zaměřením. Máme pro vás připravené masérské kurzy online i masérské kurzy, na které je potřeba vyrazit osobně a vyzkoušet si vše pod dozorem profesionála. Můžete si vybrat z masérských kurzů, které vás dokonale naučí umění relaxační masáže, těhotenské masáže, partnerské masáže, masáže miminka nebo třeba i speciální tlakové masáže pro rychlé odstranění bolesti hlavy a zad.

 

U mnoha kurzů pro vás máme připravené lekce zdarma. Vyzkoušejte si naše kurzy a uvidíte, že vás nadchnou. 

Začněte s kurzem ještě dnes!

Všechny KURZY

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli