Kurzy pro zdraví a krásu

Tato kategorie je plná kurzů, které vás nabijí novou energií, dodají vám sílu, sebevědomí a energii do dalších dní. V naší nabídce najdete sportovní, masérské i taneční kurzy vedené profesionálními lektory. Stačí si jen vybrat. Můžete si zvolit online kurzy pro zdraví, kurzy na které budete docházet, anebo si je různě nakombinovat...


NAŽIVO
ONLINE
ONLINE

Sportovní kurzy

Víte, že i sport je možné se učit online? Pokud nemáte čas nebo chuť navštěvovat skupinové lekce vašeho oblíbeného sportu, vyberte si z našich sportovních kurzů, vylepšete své dovednosti a trénujte v době, kdy chcete vy. V naší nabídce najdete kurzy jízdy na kolečkových bruslích, kurz jógy, pilates, taneční kurz břišních tanců pro ženy a spousty dalších.

Taneční kurzy

Milujete tanec více než cokoli na světě, chcete se stále zdokonalovat nebo se naučit nějaký nový tanec? Jasně, vždyť taneční kurzy jsou ideální cestou k vybití přebytečné energie, a navíc je to parádní zábava, kterou si oblíbíte.

Masérské kurzy

V naší nabídce najdete masérské kurzy s různým zaměřením. Máme pro vás připravené masérské kurzy online i masérské kurzy, na které je potřeba vyrazit osobně a vyzkoušet si vše pod dozorem profesionála. Můžete si vybrat z masérských kurzů, které vás dokonale naučí umění relaxační masáže, těhotenské masáže, partnerské masáže, masáže miminka nebo třeba i speciální tlakové masáže pro rychlé odstranění bolesti hlavy a zad.

 

U mnoha kurzů pro vás máme připravené lekce zdarma. Vyzkoušejte si naše kurzy a uvidíte, že vás nadchnou. 

Začněte s kurzem ještě dnes!