Kurz tenisu pro začátečníky a mírně pokročilé

Kurz tenisu pro začátečníky a mírně pokročilé


 • 4.50


Naučte se hrát tenis podle těch nejlepších trenérských metod. Máme pro vás vašeho vlastního osobního trenéra online. Pod jeho vedením se zapotíte a vyřádíte, vyplavíte adrenalin a rozdrtíte všechny rivaly za sítí.

1 690 Kč 1 352 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 3381
Jméno lektora: Dušan Těhník

Popis kurzu tenisu

Naučte se hrát tenis podle těch nejlepších trenérských metod. Máme pro vás vašeho vlastního osobního trenéra online. Pod jeho vedením se zapotíte a vyřádíte, vyplavíte adrenalin a rozdrtíte všechny rivaly za sítí. Během 10 lekcí tenisového kurzu se naučíte hrát tenis jako profík a klidně budete moct i vyrazit na profesionální zápasy, pokud budete chtít. 

V tomto online tenisovém kurzu se naučíte a dozvíte:

 • vše o historii tenisu a pravidlech hry,

 • vše o biomechanických principech, přenosu váhy těla do úderu, timingu a švihovém momentu umocněného váhou rakety,

 • co jsou to cupy, gemy, sety a tiebreaky,

 • jak správně tenis trénovat podle nejnovějších trenérských metod, 

 • jak vybrat tenisovou raketu, míčky a další vybavení na tenis,

Online kurz tenisu - vybavení

 • jak pro trénink tenisu využít našich přirozených pohybů

 • jak raketu správně držet a jak se pohybovat po kurtu, 

 • jak správně zahrát forehand, beckhand a volej

 • jak v tenisu podávat a smečovat

 • jak zahrát speciální tenisové údery, kterými dokážete protihráče pěkně potrápit, 

Obsah kurzu:

Tento tenisový kurz probíhá online a je rozdělen celkem do 10 lekcí, z toho 4 lekce jsou zdarma.

 • Lekce 1 ZDARMA - Pravidla a vybavení: V první lekci našeho online kurzu tenisu si postupně probereme historii tenisu, pravidla hry, vybavení pro hru, zaměříme se na výběr tenisové rakety (její výplet, hmotnost, vyvážení, materiál a tuhost rámu) a míčků. 

 • Lekce 2 ZDARMA - Míčky a základní tenisové dovednosti: V této lekci si vysvětlíme, k čemu jsou jednotlivé druhy a typy tenisových míčků a jak se díky nim naučit hrát tenis co nejrychleji. Probereme si také první nácviky pohybu na kurtu a přirozených pohybů, ze kterých tenis vychází. A aby toho nebylo málo, zaměříme se také na to, jak získat cit pro míč trénováním nadpinkávání, odbíjení a dalších základních tenisových cviků).

Online kurz tenisu - tenisové míčky

 • Lekce 3 ZDARMA - Držení tenisové rakety: V této lekci si probereme všechny typy držení tenisové rakety a doporučíme si, který typ bude pro vás ten nejlepší. Vysvětlíme si co je to jednotné (kontinentální) držení tenisové rakety, držení “Podej ruku raketě” (polozápadní držení tenisové rakety), východní držení rakety a další druhy. 

 • Lekce 4 ZDARMA - Představení placené části online tenisového kurzu

 • Lekce 5 - Forehand: V páté lekci tenisové kurzu si ukážeme, jak hrát forehand. Než doopravdy vstoupíte na antuku, vyzkoušíme si zákeřnost podání a také odpálení tenisového míčku daleko za čáru. Pro zahrání dokonalého forehandu je potřeba znát jen několik konkrétních pravidel, tipů a triků. 

 • Lekce 6 - Backhand: V šesté lekci se naučíte, jak zahrát dokonalý backhand, neboli tenisový úder přes ruku. 

 • Lekce 7 - Volej: V této lekci se zaměříme na volej. Ukážeme si, jak správně zahrát krásný volej a jakým nejčastějším chybám se vyhnout. 

 • Lekce 8 - Podání: Osmá lekce vám ukáže, jak v tenise správně podávat. Ukážeme si, jak na první podání a jak na druhé podání. 

Online tenisový kurz - jak podávat

 • Lekce 9 - Smeč: Ze základních tenisových úderů už chybí jenom smeč. A co by to bylo za tenis bez smečů? V této lekci se proto zaměříme právě na správné provedení smeče. Je to poměrně snadné, efektivní a hlavně velice zábavné. 

 • Lekce 10 - BONUS - Speciální tenisové údery: V poslední lekci se podíváme na méně známé tenisové údery, které vás budou bavit a dokážou dokonale odzbrojit vaše protihráče. 

Lektor tohoto tenisového kurzu

Lektorem tohoto online kurzu Tenis pro začátečníky a mírně pokročilé je dlouholetý tenisový trenér a majitel tenisové školy (Advantage) Dušan Těhník. Dušan vám v průběhu 10 lekcí tenisu dokonale připraví na hru, předá vám všechno své tenisové know how, naučí vás, jak se pohybovat po kurtu, jak si vybrat správné tenisové vybavení, jak trénovat a jak se naučit zahrát dokonale všechny tenisové údery (forehand, backhand, volej, podání a samozřejmě také smeč). Můžete se tak společně s ním kdykoli vydat po stopách oblíbeného bílého sportu a všech jeho mistrů jako je Berdych, Štěpánek, Kvitová či Šafářová.

Online tenisový kurz - lektor Dušan Těhník

Díky tomuto online tenisovému kurzu můžete k tenisu motivovat i své děti. Kurz tenis pro začátečníky vás může klidně dovést až na stupně vítězů, stačí jenom pořádně trénovat. Dušan učí tenis už dlouhé roky, jeho rukama prošly už stovky klientů různého věku, rekreační i závodní hráči v rámci individuální a skupinové výuky. Dušan vyučuje tenis zábavným a velice efektivním způsobem, který vás nadchne. 

Video z kurzu

Kategorie: Sportovní kurzy pro muže, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Sportovní kurzy pro ženy, Kurzy pro zdraví a krásu, Sportovní kurzy, Kurzy pro radost, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz tenisu pro začátečníky a mírně pokročilé to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Sportovní kurzy pro muže.

Vyberte si tu nejlepší tenisovou raketu pro vás:

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli