FAQ

 

Nejčastěji kladené otázky


Jasně! Většina našich online kurzů nabízí možnost vyzkoušet si pár lekcí zdarma. Je to jednoduché – stačí si vytvořit členství, přihlásit se do kurzu, připravit si potřebné pomůcky a vrhnout se do toho. Úvodní lekce kurzu většinou slouží pro jeho představení, lektor vám v něm vysvětlí, jak bude kurz probíhat, co budete potřebovat a jaký je obsah další neplacených i placených lekcí.

Ale nebojte, zdarma nejsou jenom lekce, kde se o kurzu povídá. Abyste si kurz doopravdy vyzkoušeli, projdete si několik skutečných lekcí, kde si vše vyzkoušíte hezky na vlastní kůži. U některých kurzů (jako např. u kurzů vaření) není možné si nic vyzkoušet nanečisto – tam prostě musíte vyrazit.

Všechny KURZY

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli