Sportovní kurzy

Vyzkoušejte naše sportovní kurzy online. Vyberte si třeba kurz tenisu, jízdy na kolečkových bruslích, jógy nebo pilates. Všechny sportovní kurzy jsou tu pro vás...


NAŽIVO

Sportovní kurzy

„Udělat první krok – to je to, co odlišuje vítěze od poražených.“ Tento citát Briana Tracyho dokonale vystihuje to, co je u sportu potřeba - prostě začít! Pravidelné sportování je pro vaše psychické i fyzické zdraví zcela nezbytné. Stačí si jen vybrat, jaký sport vás bude bavit nejvíc. Vyberte si sportovní kurz, který nadchne a u kterého vydržíte pravidelně. V naší nabídce sportovních kurzů na vás čekají kurzy jógy, pilates, kurzy tenisu, jízdy na kolečkových bruslích, kurzy orientálních břišních tanců a další. Který sportovní kurz bude ten váš? 

Kurz orientálních břišních tanců

Orientální břišní tance jsou dokonalou sportovní aktivitou pro každou ženu, která má ráda pohyb, rytmické pohyby a zároveň posilování. Kurzy břišních tanců vám dokonale posílí pánevní dno, zlepšíte si fyzickou kondici a vytvarujete své tělo během pohybu, který vás bude neskutečně bavit. Našim kurzem břišních tanců vás provede několikanásobná vítězka v orientálním tanci Kateřina Krejčová. O jejích výukových schopnostech a nadšení se přesvědčte sami v prvních třech video lekcích orientálních břošních tanců, která si můžete pustit zdarma. 

Kurz jízdy na kolečkových bruslích

Máte rádi kolečkové brusle, ale stydíte se vyrazit mezi lidi na stezku, protože neumíte dokonale brzdit, zatáčet nebo jezdit z kopce? S tím je konec! Náš online kurz jízdy na kolečkových bruslích vás naučí vše, co budete pro jízdu potřebovat. Naučíte se jak vybrat in-line brusle, jaké různé styly jízdy na bruslích existují, jak padat, zatáčet a brzdit, jak přejíždět nerovnosti, co je to medvědí chůze atp. Vše tedy nejprve vytuníte hezky v klidu a pak můžete na bruslích vyrazit kdykoli a kamkoli a užívat si parádní jízdu. 

Kurz tenisu pro začátečníky a mírně pokročilé 

Kdo jiný by vás dokázal provézt kurzem tenisu a naučit vás tenisovou techniku než Dušan Těhník, dlouholetý tenisový učitel a mentor. Ne vždy je možné pravidelně dojíždět na lekce tenisu, proto je náš online kurz tenisu ideální. Můžete se tenis učit kdykoli a kdekoli, klidně si ho pouštět i s celou svou rodinou a zahrát si třeba čtyřhru. Tento kurz je rozdělen do 10 lekcí, z toho první 2 jsou zdarma, abyste si ho mohli vyzkoušet. Vypilujte podání, příjem, smeče, pohyb po kurtu, správné držení rakety i speciální údery.

Kurz pilates pro začátečníky

Pilates je dokonalé cvičení, při kterém zapojíte celé tělo, aktivujete pánevní dno a své hluboké svaly a protáhnete si všechny svaly. Díky tomu, že je náš kurz pilates online, budete moct cvičit kdykoli a kdekoli budete chtít. A bude vám k tomu stačit jenom podložka a vlastní tělo. Pilates je kombinací statického a dynamického protažení a základních posilovacích cviků. Na našem online kurzu pilates se naučíte základní pilates cviky, které si pak budete moct opakovat už napořád. 

Kurz jógy pro začátečníky

Tento online kurz jógy je určen pro začátečníky i mírně pokročilé jogíny, kteří si chtějí vylepšit základy a vylepšit svůj jógový styl. Jóga je skvělé cvičení pro uvolnění, rozcvičení a posílení celého těla, které vám navíc pokaždé přinese obrovskou porci energie a endorfinů. Video lekce jógy jsou jednoduché a srozumitelné. 

Jsou pro vás naše online sportovní kurzy vhodné? Ano, pokud:

  • se stydíte cvičit před lidmi

  • se chcete naučit něco nového

  • chcete cvičit pravidelně, ale neumíte si cviky vymýšlet

  • máte zájem naučit se něco nového

  • zapomínáte techniku cviků

  • rádi si svůj čas organizujete sami

  • nemáte čas na sportovní kurzy dojíždět

  • … doplňte si sami :)

Začněte s kurzem ještě dnes!