Kurz obličejové jógy - jak omladit obličej za 21 dní


 • 4.50


Myslíte, že stárnutí je povinné? Objevte přirozenou metodu omlazení, která funguje. Budete vypadat mladší, plní energie a budete se cítit naprosto skvěle.

1 990 Kč 995 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 1110
Jméno lektora: Jolana Novotná

Popis kurzu obličejové jógy Jak omladit obličej za 21 dní

V tomto online kurzu se pod vedením příjemné a milé lektorky Lenky Jahodové naučíte spoustu technik k přirozenému omlazení obličeje, vyrýsování obličejových kontur, uvolnění a zrelaxování. Když zapojíte tyto metody obličejové jógy do své každodenní rutiny, zbavíte se stresu, budete se cítit mladší a budete také vypadat mladší. Kromě toho také získáte sebevědomí a recept na zářivou a vitální pleť a mladistvý vzhled. 

Online kurz Jak omladit obličej za 21 dní

V tomto kurzu obličejové jógy si postupně osvojíte:

 • cviky obličejové jógy ke zpevnění svalů obličeje, 

 • techniky, jak tonizovat, vytvarovat a vyrýsovat kontury obličeje, 

 • relaxační techniky pro uvolnění obličejových svalů a zmírnění napětí a stresu, 

 • profesionální masáže pro lymfodrenáž, lifting a kompletní uvolnění svalů obličeje, 

 • techniky a akupresury a seznámíte se také s fasciemi, 

 • způsob, jak mít ráda sama sebe a užívat si svou krásu, 

 • různé beauty triky a vychytávky pro mladistvý vzhled.

Tento online kurz je koncipován jako promyšlený program, díky kterému se krok po kroku naučíte, jak zpevnit a vyrýsovat svaly vašeho obličeje. Postupně se naučíte ovládat spoustu svalů, relaxačních a masážních technik a osvojíte si také rituály, které je dobré zařadit do vaší každodenní zkrášlující rutiny. 

Nechte svou pleť zazářit a osvojte si 21 technik, které vás dovedou postupnými krůčky k omlazení vašeho obličeje a sebelásce. Techniky vám zůstanou už napořád, takže se k nim můžete kdykoli vracet a sdílet je se svými blízkými. Naučte svou kůži i svaly sebeobnově a začněte zářit. 

Obsah online kurzu obličejové jógy

Tento kurz probíhá online, můžete si ho tedy pouštět kdykoli a kdekoli. Kurz obličejové jógy je rozdělen celkem do 25 lekcí, z toho první 4 lekce jsou zdarma a čekají jenom na to, abyste si jen vyzkoušeli. 

Lekce 1 ZDARMA - Uvolnění a vypnutí čela: V první lekci našeho kurzu omlazení se hned vrhneme na praxi a ukážeme si hned několik technik pro:

 • relaxaci a uvolnění čela,

 • zahřátí obličeje,

 • uvolnění ztuhlého krku a trapézů, 

 • omezení vzniku vrásek,

 • uvolnění čelového svalu, 

 • získání zářivé a vitální pleti, 

 • vytvarování a zpevnění kontur obličeje, 

 • nahnání krve, živin a kyslíku do kůže. 

Online kurz Jak omladit obličej za 21 dní

Lektorka obličejové jógy Lenka Jahodová vám postupně ukáže, jak si čelo zahřát a poté se vrhnete na uvolňování, relaxaci a různé techniky, jak omladit obličej. Až tyto techniky zařadíte do své zkrášlovací rutiny, začnete si všímat změn, omladíte svůj unavený obličej a necháte svou pleť zazářit. Naučíte se třeba techniky s názvy jako “lev”, nebo “ťuky ťuky na čelo”. 

Lekce 2 ZDARMA - Jak se zbavit druhé brady a vyrýsovat čelist: Ve druhé lekci kurzu jak omladit obličej se podíváme na bradu. Lenka Jahodová vás v této lekci provede dalšími triky, liftingovými a masážními technikami a cviky obličejové jógy pro eliminaci (nebo předcházení vzniku) druhé brady. Díky těmto technikám vylepšíte kontury své tváře a pleti a druhá brada se vás nebude vůbec týkat. 

Lekce 3 ZDARMA - Tajemství krásné pleti je masáž: V další lekci se podíváme na masážní techniky, kterými se dokonale uvolníte, vyhladíte si obličej a získáte krásně mladistvý vzhled. K masáži obličeje budete potřebovat jenom masážní olejíček, nebo váš oblíbený krém a své vlastní ruce. Naučíte se postupně různé masážní techniky, jak se hladit, masírovat, uvolnit a vyhladit pleť svého obličeje. 

Lekce 4 ZDARMA - Představení placené části kurzu Jak omladit obličej: V této lekci si představíte přirozenou metodu omlazení, která funguje a zajistí vám mladistvý a zdravější vzhled a skvělý pocit. Ukážeme si, co se bude probírat v placené části kurzu a k čemu to bude dobré. 

Online kurz Jak omladit obličej za 21 dní

Lekce 5 - Čelo: V páté lekci tohoto online kurzu se zaměříme na čelo a na to, jak vyhladit vrásky na čele. Postupně vás lektorka obličejové jógy Lenka Jahodová naučí tyto techniky: ramínka k uším, vnímej čelo, chůze po čele, ťuky ťuky na čelo, vyhlaď čelo, vypni čelo. 

Lekce 6 - Oční okolí: V této lekci se postupně naučíte tyto techniky pro uvolnění, relaxaci a zpevnění kůže očního okolí: lev, mrkání “vé”, fixuj čelo, tlapky okolo očí a poklepej si tvář. 

Lekce 7 - Tváře: Další lekce, další obličejová jóga, další masážní a relaxační techniky. V sedmé lekci se s Lenkou Jahodovou zaměříte na zpevnění, protažení a relaxaci svalů tváře, postupně se naučíte tyto techniky: masáž krku, balón, fackovací balón, kůň, rumělka ve tváři a koruna. 

Lekce 8 - Ústa: Stárnutí je otázka volby a vaší péče, nikoli nutností. Vrásky kolem úst trápí mnoho z nás, proto se na tuto pleť zaměří celá tato lekce. Omladíme si okolí úst těmito technikami: pusy nebi, jazyk jede, jazyk ve tváři, kůň, pohlaď čelo. 

Lekce 9 - Dolní čelist + brada: Dolní ovál naší tváře bude předmětem celé deváté lekce. Postupně se naučíte skvěle efektivní techniky pro zpevnění a vyrýsování dolní čelisti a kůže na bradě. V této lekci se naučíte tyto techniky obličejové jógy: štípej čelist, myslitel, chameleon, poklepej si tvář. 

Lekce 10 - Krk: V desáté lekci online kurzu Jak omladit obličej se zaměříme na příjemné protažení a uvolnění ztuhlého krku a šíje. Naučíme se tyto masážní techniky a techniky obličejové jógy: Hehehe hihihi, óhmm, labuť, poklepej se a akupresura. 

Lekce 11 - Sestava pro obličejovou jógu celého obličeje: A máme tady první sestavu pro celý obličej. V první sestavě propojíme tyto techniky: POHLAĎ ČELO, MRKÁNÍ, „VÉ", TLAPKY KOLEM OČÍ, BALÓN, ÓHMM, LABUŤ, TECHNIKA SEBEPŘIJETÍ.

Lekce 12 - Ranní masáž slunce: Ve dvanácté lekci se naučíme sestavu, která bude připomínat osvěžující pozdrav slunci pro celé těla. Objevíte tady jedinečnou masážní a jógovou techniku, která probudí vaší lymfu, omladí vaší pleť a pohladí vaší duši. Pak vám to celý den sluší a cítíte se prostě skvěle. 

Lekce 13 - Druhá sestava obličejové jógy: Další lekce, další sestavička pro zdravý a mladistvý vzhled vaší tváře. Naučíte se tyto techniky: KAPALABHÁTI, FIXUJ ČELO, POHLAĎ ČELO, MRKACÍ PANNA, TLAPKY KOLEM OČÍ, RYBKA, ŠTÍPEJ ČELIST.

Lekce 14 - Třetí sestava obličejové jógy: Lenka Jahodová vás v této lekci naučí jednu z oblíbených sestav cviků obličejové jógy. Postupně se naučíte tyto techniky: MRKEJ, „VÉ", VYHLAĎ ČELO, 2 JABLÍČKA, ČMELÁK, JAZYK JEDE, JEŠTĚRKA, ŽIRAFA.

Lekce 15 - Čtvrtá sestava obličejové jógy: Stereotyp nikdy není dobré, svaly si zvyknou a potom už nereagují. Proto tady máme další sestavu, která vám ukáže, jak omladit obličej. V této lekci vás Lenka Jahodová naučí tyto techniky: POHLAĎ ČELO, FIXUJ ČELO, SOVA, ŠTÍPEJ OBOČÍ, TLAPKY KOLEM OČÍ, BALÓN, JAZYK VE TVÁŘI, JEŠTĚRKA, LABUŤ.

Lekce 16 - Pátá sestava obličejové jógy: V této sestavě se naučíte tyto techniky: „ÓÉ", MŇAUWEX, HÝBEJ ČELEM, ŠIBALSKÉ OČI, RUMĚLKA VE TVÁŘI, PUSY NEBI, CHAMELEON, ŽIRAFA.

Online kurz obličejové jógy a dalších technik Jak omladit obličej

Lekce 17 - Šestá sestava obličejové jógy: Máme tady další relaxační techniky a fígle pro uvolnění a zpevnění obličeje. Tentokrát se naučíte tyto techniky: AKUPRESURNÍ SESTAVA PRO HARMONIZACI, ŠTÍPEJ OBOČÍ, VYPNI ČELO, RYBKA, MYSLITEL, LABUŤ.

Lekce 18 - Sedmá sestava obličejové jógy: V osmnácté lekci se naučíte tyto techniky:  BEZVA UVOLNĚNÍ KRKU, ZVEDNI OBOČÍ, „VÉ", TLAPKY KOLEM OČÍ, BALÓN, FACKOVACÍ BALÓN, JEŠTĚRKA, ROZTÁHNI NAD RTY, JAZYK JEDE, POKLEPEJ SE.

Lekce 19 - Uvolnění dolní čelisti: Celá tato lekce je věnovaná speciálním technikám pro uvolnění svalů dolní čelisti. 

Lekce 20 - Osmá sestava obličejové jógy: V této sestavičce pro mladistvý vzhled na vás čekají tyto techniky: LEV, FIXUJ ČELO, POHLAĎ ČELO, SOVA, MRKEJ, 2 JABLÍČKA, KŮŇ, „VÉ" NA TVÁŘI, ŽIRAFA.

Lekce 21 - Myofasciální masáž: V této lekci se naučíme myofasciální masáž a také správný postup, jak si nanášet efektivně oční krém, abyste si zbytečně netvořili vrásky kolem očí. 

Lekce 22 - Devátá sestava obličejové jógy: V deváté lekci si pod vedením Lenky Jahodové osovjíte tyto techniky: VYPNI ČELO, „VÉ" NA ČELE, ŠIROKÉ „VÉ" , MRKACÍ PANNA, „ÓÉ", RYBKA, MALÉ „ÓÉ", KŮŇ, ČMELÁK, MYSLITEL, LABUŤ, POKLEPEJ SE.

Lekce 23 - Desátá sestava obličejové jógy: V této lekci se naučíte tyto techniky: BEZVA UVOLNĚNÍ KRKU, ŠTÍPEJ ČELO, ŤUKYŤUKY NA ČELO, VYPNI ČELO, „VÉ", ZAVŘENÉ ŠIBALSKÉ OČI, BALÓN, JAZYK JEDE, JEŠTĚRKA, ÓHMM, ROZTÁHNI KRK, ŠTÍPEJ TVÁŘ.

Lekce 24 - Tipy pro omlazení obličeje do auta a na veřejnost: V této lekci si osvojíte skvělé techniky pro omlazení obličeje a uvolnění vašich svalů, které můžeme provádět při jízdě autem, ale i v tramvaji či v čekárně.

Lekce 25 - 3 tajné vychytávky pro zdravý a mladistvý vzhled. 

Lektorka kurzu obličejové jógy - Jak omladit obličej za 21 dní

Lektorka kurzu Obličejové jógy Lenka Jahodová

Celým kurzem a všemi 25 lekcemi vás provede certifikovaná lektorka obličejové jógy a masáží a absolventka školy manuálního liftingu Lenka Jahodová. Lenka je 45letá matka dvou dětí, která dříve trpěla těžkým akné. Když jí bylo kolem 39 let, začala si všímat, že z jejího obličeje pomalu mizí mládí a rozhodla se to změnit. V té době objevila obličejovou jógu a masáže, zbavila se vrásek mezi obočím, zamilovala se do nově objevených technik a rozhodla se je předávat dál. Lenka dala dohromady 21 lekcí, ve kterých se postupně naučíte jak se cítit a vypadat skvěle. Postupně se naučíte používat spoustu technik a získáte zářivou pleť. Lenka Jahodová je autorkou originálních masážních rukaviček z čistého hedvábí, které jsou skvělé pro vyhlazení a omlazení obličeje bez oleje. Lenka si myslí, že svou krásu máme ve svých vlastních rukou a je jen na nás, jak se k ní postavíme. 

Pokud si chcete cviky obličejové jógy doplnit a mít je hezky v papírové podobě, pak vás jistě nadchne kniha Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

Kategorie: Kurzy jógy, Sportovní kurzy pro muže, Sportovní kurzy pro ženy, Kurzy a dárky pro ženy, Kurzy pro zdraví a krásu, Online kurzy, Kurzy pro radost, Sportovní kurzy, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz obličejové jógy - jak omladit obličej za 21 dní to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy jógy.