Hudební kurzy

Naučte se hrát na kytaru, ukulele, zobcovou flétnu nebo jiné hudební nástroje. Naše hudební online kurzy vám ukážou noty, akordy a naučí vás hrát ty nejlepší písničky...


Hudební kurzy

Vždycky jste snili o tom, že budete hrát na kytaru, ukulele, nebo jiný nástroj? Zatím jste se do toho ale nepustili, protože jste nevěděli, jak začít? Teď je ta pravá chvíle! Máme pro vás hudební kurzy, ve kterých se naučíte hrát na kytaru, zobcovou flétnu, ukulele, nebo jakýkoli jiný hudební nástroj, který si vyberete. Naše hudební kurzy jsou online, je to série mnoha videí, které vás naučí hrát na hudební nástroj hezky od základů.

Kurz hry na zobcovou flétnu pro začátečníky

V tomto online kurzu se naučíte hrát na zobcovou flétnu, snadno a rychle se naučíte pracovat s tímto hudebním nástrojem, správně dýchat, ovládat prsty, držet rytmus a hlavně objevíte všechny jeho možnosti. Hra na zobcovou flétnu je totiž koníček, který vás bude skutečně bavit. Na konci tohoto hudebního kurzu, který je rozdělený na 11 videolekcí, budete umět hrát hned několik písniček (mj. také téma z filmu Statečné srdce), naučíte se, jak si zahrát své oblíbené písničky a vlastně cokoli budete chtít. Naučíte se hrát na zobcovou flétnu sólo i s doprovodem. A nebojte, pokud neumíte noty, není to problém. V tomto online kurzu hraní na zobcovou flétnu se můžete rozhodnout, jestli budete hrát podle not nebo podle sluchu. 

Kurz hry na ukulele

Hudební kurzy - online kurz hry na ukulele

Vždycky vás zajímalo jak se naučit hrát na ukulele? Je to snadné, stačí si pořídit náš online kurz Hrajeme na ukulele a držet se lekcí. Tento kurz je určený pro začátečníky a zaručuje, že po jeho skončení budete umět zahrát na ukulele téměř cokoli. V průběhu 19 lekcí (které nejsou nijak dlouhé, nebojte) se naučíte nejpoužívanější rytmy a akordy na ukulele, naučíte se různé rytmy a údery a přenese se na vás pohodová atmosféra. Hra na ukulele totiž dokáže divy - jako zázrakem vás dokáže přenést na nádherné ostrovy a navodit ve vás pocit klidu a pohody.

Kurz hry na kytaru 

Kytara je nejoblíbenější hudební nástroj, každý chce umět hrát na kytaru, umět si zahrát všechny své oblíbené písničky a kouzlit s kytarou (nejen) u táboráku. Zajímá vás, jak se naučit hrát na kytaru? Ideálně snadno a rychle? My víme, také nás hra na kytaru moc baví. Proto pro vás máme různé online kurzy hry na kytaru. Nemáme pro vás jenom jeden kurz hry na kytaru, ani dva, ale rovnou tři kurzy, ve kterých se naučíte písničky na kytaru. 

Rychlokurz hry na kytaru (podle Jiřího Kynčla) 

Naučte se hrát na kytaru během 11 lekcí hezky krok po kroku. Lekce hry na kytaru jsou přehledně rozdělené do jednotlivých lekcí - naučíte se, jak hrát na kytaru, co jsou to akordy, jednotlivé hmaty, jak používat a jak vytvořit doprovod. Vyzkoušíte si jednotlivé druhy hry na kytaru, naučíte se názvy strun a tónů. Jiří Kynčl vás v průběhu našeho online kurzu hry na kytaru naučí vše, co potřebujte pro zahrání všech vašich oblíbených písniček. 

Hudební kurzy - online kurz hry na kytaru

Kurz hry na kytaru Kytarové kolovrátky

V tomto online kurzu se naučíte jak hrát na kytaru kromě klasických akordů také tzv. rozložené akordy, vyzkoušíte si, jak vybrnkávat rytmy pravou rukou a trsátkem, jak vybrnkávat podle akordů a jak podle zpěvníku, jak na kytaru vybrnkávat základní a barré akordy. Právě podle toho, že se budete učit, jak hrát na kytaru tzv. vybrnkávání vznikl slangový název kytarové kolovrátky. 

Kurz hry na kytaru 13 kytarových rytmů, které si zamilujete

V tomto kurzu hry na kytaru se pod vedením profesionálního kytaristy naučíte hrát ty nejoblíbenější rytmy. Proniknete do tajů španělských rytmů, folku, popu, rocku a mollových melodií. 

Všechny naše hudební kurzy jsou pro vás připravené online, abyste se mohli učit kdykoli a kdekoli budete chtít. Můžete se tak snadno naučit hrát na kytaru, ukulele nebo jiné hudební nástroje hezky z pohodlí domova. A pokud vám náhodou nějaká lekce nebude jasná, můžete si jí pouštět znovu a znovu dokola. 

Začněte s kurzem ještě dnes!