Kurzy přežití

Dokázali byste přežít na pustém ostrově, v pustině, nebo v lese? O samotě, bez technologií, bez jídla a bez střechy nad hlavou? Otestujte své dovednosti v kurzech přežití a naučte se vše, co se vám může hodit...


ONLINE
KURZ
CERTIFIKÁT
Kurz sebeobrany pro ženy
4.9
499 Kč299 Kč
ŽIVÝ
KURZ
ONLINE
KURZ

Kurzy přežití 

Jenom si to představte - ztroskotáte na opuštěném ostrově, uvíznete v divočině, nebo budete muset přežít v lese a bude to jenom na vás. Co uděláte? Zpanikaříte? Nebo si dokážete hravě poradit?

Kurzy přežití - orientace v přírodě

S našimi kurzy přežití v Domažlicích budete už vždycky vědět co dělat! Postupně se v něm totiž naučíte:

 • jak zachovat chladnou hlavu a myslet i v krizi racionálně (probereme si psychologii přežití a otestujeme vaše reakce mimo komfortní zónu), 

 • jak se orientovat v terénu,

 • jak si v jakémkoli prostředí sehnat to nejlepší a nejbezpečnější místo a postavit si přístřeší

 • jak si obstarat (nebo vyrobit) pitnou vodu,

 • jak si obstarat jídlo,

 • jak klást pasti,

 • základy první pomoci v přírodě, 

 • jak v divočině rozdělat oheň bez jakýchkoli výdobytků moderní technologie, 

 • vše, co je potřeba pro přežití kdekoli a kdykoli. 

Kurzy přežití Amar Ibrahim v Domažlicích

Jaké kurzy přežití pro vás máme:

 • Kurz přežití Amar Ibrahim - Specialista na přežití v divočině Amar Ibrahim si pro vás připravil perfektní třídenní kurz přežití v přírodě kolem Domažlic. Amar Ibrahim vás na svém kurzu přežití v Českém lese naučí, jak co nejlépe poznat přírodu, žít s ní v symbióze a v případě nutnosti využít její dary pro své přežití. 

 • Army kurz přežití - Tento extrémní kurz přežití s certifikátem se odehrává v krásných lesích kolem Domažlic, obvykle začíná v pátek a končí v neděli. V přírodě tak strávíte 3 dny, během kterých se naučíte vše, co je pro potřeba pro přežití v extrémních podmínkách. 

Proč jsou kurzy přežití tak oblíbené?

Naše kurzy přežití v Domažlicích jsou dokonalou zábavou pro ženy i muže každého věku, fungují jako skvělý dárek k narozeninám, nebo Vánocům a také jako aktivita na teambuilding, nebo třeba rozlučku se svobodou. Kurz přežití je určen maximálně pro 12 osob a podle obsazenosti vás kurzem provede buď 1 nebo 2 instruktoři. Každý by chtěl vědět, jak přežít v přírodě a s našimi kurzy se to také naučíte. 

Na začátku kurzu přežití odevzdáte instruktorům vše, co nebudete potřebovat a společně se pak vydáte vstříc dobrodružství a novým zkušenostem. Kurzy přežití se konají za každého ročního období i počasí, je jenom na vás, kdy na ně budete chtít vyrazit. 

Začněte s kurzem ještě dnes!

Všechny KURZY

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli