Kreativní kurzy

V naší nabídce najdete desítky kreativních kurzů, které rozvinou vaši fantazii a naplní váš volný čas zábavou. Vyberte si jakýkoli kreativní kurz, který vás nadchne. U většiny z nich si můžete vyzkoušet lekce zdarma...


ONLINE
Až 50% SLEVA
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE

Hudební kurzy, aneb naučte se hrát na kytaru snadno a rychle

Anebo na ukulele. Anebo na zobcovou flétnu. Anebo na jakýkoli jiný hudební nástroj. Připravili jsme pro vás kurzy hraní na hudební nástroje, které jsou online a můžete si je pouštět pořád a pořád dokola. Naučíte se, jak hrát na kytaru a další hudební nástroje doprovod, jak hrát jednotlivé písničky, co jsou to akordy, trsátko a rytmus a že hudební sluch skutečně není všechno. Naučíte se ladit kytaru, ukulele a další nástroje a hlavně si hudbu zamilujete ještě více, než je tomu teď. 

Hudební kurzy online

Naše online kurzy hry na hudební nástroje si můžete vyzkoušet zdarma, pustíte si prvních pár hodin a uvidíte, jak moc se doopravdy chcete umět naučit hrát na daný hudební nástroj a jak moc vás to baví. Je jasné, že během prvních pár hodin v kurzu hry na hudební nástroje nebudete hrát jako profesionální muzikant, ale možná vás to pohltí tak, že už nebudete chtít dělat nic jiného. :) 

Kreativní tvorba - kreativní kurzy pro ženy i muže, kteří rádi tvoří

Naše kreativní kurzy vám dovolí popustit uzdu své fantazii, dokonale vás vtáhnou a naučí vás tvořit krásné výrobky, kterými uděláte radost sobě i svému okolí. Naučte se vyrábět překrásné patchworkové polštáře, stříbrné šperky nebo třeba vitráže pomocí tradičních či moderních technik. 

Vyzkoušejte si s námi kurz drátování, paličkování nebo quillingu, zjistěte, co je to pedig, jak se s ním pracuje a co všechno si dokážete doma vytvořit. Stačí jen pár desítek minut s našim online kurzem kreativní tvorby a budete nadšení, co dokážete.

Připravili jsme pro vás také spoustu speciální kreativních kurzů, ve kterých se můžete naučit vytvářet třeba krásná papírová přáníčka, mandaly (antistresové omalovánky pro dospělé), nebo třeba jedlé kytice z masa, sladkostí nebo zeleniny. 

Tyto kreativní kurzy patří mezi nejoblíbenější:

Online kurz patchworku

Kurzy kresby a malby s profesionálními lektory

Tato podkategorie je plná kurzů kresby a malby pro začátečníky a pokročilé. Můžete se naučit kreslit pravou mozkovou hemisférou, kreslit portréty, malovat na hedvábí nebo se naučit tradiční olejomalbu metodou Bob Ross. 

Spousta našich klientů si (možná stejně jako vy) myslí, že neumí nakreslit víc než kolečko a domeček. Naše kurzy kreslení a malby vás ale přesvědčí o opaku. Nejprve se naučíte lehké kresby pro začátečníky a následně budete pokračovat ke stále složitějším a složitějším. A kdo ví, možná v sobě objevíte skrytý talent na kresbu nebo malbu a co nevidět budete mít vlastní výstavu. 

Kurzy kaligrafie a letteringu

Kaligrafie a lettering se těší čím dál větší oblibě. Čím dál více lidí chce ovládat krasopsaní a umět si vytvořit krásné obrazy s vlastními myšlenkami ať už do diáře, na stůl, nebo třeba na zeď. Motivační citáty dokáže kaligrafie nebo lettering posunout na úplně jiný level. Stačí si vybrat ten pravý kurz. Lettering a kaligrafii se můžete naučit buď v učebně přímo s profesionálem, anebo vyzkoušet některý z našich online kurzů a učit se vše v pohodlí doma buď s tužkou a perem, anebo se speciálním programem v počítači, na tabletu nebo v mobilu. 

Online kurzy kaligrafie a letteringu

Díky našim kurzům kaligrafie si dokážete sami vytvořit cokoli jen budete chtít. Můžete si tvořit vlastní plakáty, nápisy na polštáře, hrnečky, nebo klidně oblečení s vlastními krásnými nápisy. Fantazii se meze nekladou. 

Foto a video - kategorie plná focení, natáčení a úpravy ve speciálních programech

Každý by chtěl mít krásné fotky a dokonalá videa, kterými by se mohl chlubit nejen na sociálních sítích. No jo, ale ono to není jen tak. Je potřeba se naučit základy fotografování a natáčení videa a následné postprodukce. 

Naše kurzy jsou tedy rozdělené na dvě části - nejprve si vyzkoušejte některý z našich kurzů focení nebo natáčení pro začátečníky a jakmile se naučíte pořídit skvělou fotku, přijdou na řadu kurzy Photoshopu a dalších programů pro postprodukci. 

Kurzy úpravy fotografií 

Vybrali jsme pro vás kurzy úpravy fotografií ve Photoshopu a Zoneru, protože to jsou programy, které toho umí nejvíc a když se v nich naučíte, dokážete s fotkama zázraky. Plus jsme pro vás vytvořili speciální kurz retuše portrétů, který využijete pro všechny příležitosti. 

Kurzy úpravy videí

Abyste dokázali vytvořit lákavé video budete potřebovat hned několik věcí - naučit se správně natáčet a pracovat s videotechnikou, stříhat video a upravovat ho v programu Adobe Premiere. Tam se naučíte do videa přidávat různé vizuální efekty, hudbu, titulky a grafiku. Po těchto kurzech budou vaše videa a fotografie naprosto dokonalé. 

Začněte s kurzem ještě dnes!