Kurz Kanzashi - výroba textilních kytiček

Kurz Kanzashi - výroba textilních kytiček


 • 4.50


Naučte se vyrábět textilní kytičky metodou Kanzsahi. Je to snadné, rychlé a zvládne to každý. Kanzashi květinky můžete použít na spony, brože, kabelky, nebo kamkoli do interiéru.

600 Kč 480 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 4858
Jméno lektora: Jaroslava Marková

Kurz výroby textilních kytiček Kanzashi

Hledáte zajímavou zábavu na volné večery? Chcete se naučit něco nového a vytvořit si krásné dekorace? Pusťte se do textilních kytiček tradiční japonskou technikou Kanzashi. U výroby kytiček si nejen skvěle odpočinete, ale zároveň v kurzu získáte tipy na originální dárky, kterými můžete potěšit své blízké.

Během necelých 3 hodin v kurzu objevíte kouzlo tradiční kreativní techniky Kanzashi a naučíte se vyrábět krásné kytičky z různých materiálů. Technika Kanzashi je velmi jednoduchá a zvládne jí skutečně každý. Pro výrobu textilních kytiček můžete používat zbytky různých látek a vytvořit si tak poměrně levné a velice krásné originální ozdoby např. na šaty, kabelky, brože, nebo třeba sponu do vlasů. 

Kreativní kurz tvoření textilních kytiček Kanzashi

Z jakých materiálů budeme tvořit Kanzashi kytičky:

 • Kanzashi kytičky z bavlny (na té se to nejlépe učí a zkouší a kytičky jsou krásné)

 • luxusní Kanzashi kytičky ze saténu 

 • originální Kanzashi kytičky z džínoviny

 • sladké Kanzashi kytičky z tylu

 • Kanzashi kytičky z dekoračních látek

 • Kanzashi kytičky ze strukturovaného plátna 

Lekce kurzu 

Tento kreativní kurz je online, všechna videa tedy budete mít k dispozici kdykoli a kdekoli budete chtít. Kurz je rozdělen na 10 lekcí, z toho 4 lekce jsou ZDARMA:

 • Lekce 1 ZDARMA - Pomůcky pro výrobu Kanzashi kytiček: V prvním díle se podíváme na to, jaké pomůcky budete pro výrobu kytiček technikou Kanzashi potřebovat. Většinu z potřebných pomůcek budete mít doma, není tedy potřeba si pořizovat žádné složité nástroje, nebo materiály. Mezi základní pomůcky pro výrobu Kanzashi kytiček patří skutečně ostré nůžky, kleště, špendlíky, jehla a nit a samozřejmě také materiál, ze kterého chcete kytičky vyrábět a tavná pistole. 

Pomůcky pro výrobu Kanzashi květinek - kreativní kurz

 • Lekce 2 ZDARMA - Tvary Kanzashi kytiček: Kanzashi kytičky můžou mít různé tvary a počty okvětních lístků. V této lekci si postupně projdeme návod na všechny tvary Kanzsahi kytiček a pak bude jenom na vás, které se vám budou nejvíce líbit a budete si je chtít vyrábět. Jakmile uvidíte všechny tvary kytiček a vyzkoušíte si je vyrobit, budete je používat jako takové vlastní Kanzashi šablony. 

 • Lekce 3 ZDARMA - Jak pracovat s kytičkami dále? Podle návodů a šablon jste si už vytvořili různé tvary kytiček, co teď ale s nimi dále, jak je použít pro různé ozdoby jako třeba věnce na dveře, nebo na stůl? To se dozvíte v tomto třetím díle. 

 • Lekce 4 ZDARMA - Představení placené části kreativního kurzu: Ve čtvrté lekci kurzu si představíme pokračování kurzu a jednotlivé lekce. 

 • Lekce 5 - Kanzashi spona do vlasů + bavlněná kytička ze dvou barev: V této lekci našeho kreativního Kanzashi kurzu se naučíte vyrábět dvoubarevné bavlněné kytičky, upevňovat je na brožový špendlík a vyrobit originální sponu do vlasů ve tvaru kytičky s krásně úzkými okvětními lístky. Brož a spona do vlasů s kytičkou vyrobenou Kanzashi technikou můžou sloužit jako krásný dárek pro vaši maminku, dceru, nebo jiné blízké. Takovýto originální šperk udělá radost každému. 

Kurz výroby Kanzashl - látkové květiny na sponu do vlasů

 • Lekce 6 - Dvoubarevná Kanzashi kytička s dutými okvětními lístky: Šesté video je zaměřené na výrobu dvoubarevných kytiček technikou Kanzashi, které mají duté okvětní lístky a vypadají skutečně nádherně. 

 • Lekce 7 - Kanzashi čelenka do vlasů + návod na výrobu Kanzashi kytiček z dalších materiálů: V sedmé videolekci kurzu se společně naučíme technikou Kanzashi vyrábět kytičky z nových materiálů jako je satén, různé dekorační látky a strukturované plátno. S kytičkami si následně ozdobíme čelenku do vlasů a vytvoříme tak další unikátní šperk. 

 • Lekce 8 - Kanzashi kytičky z džínového materiálu: V osmé lekci se naučíme vyrábět kytičky z džínoviny, které se skvěle hodí třeba jako ozdoba na kabelku. 

 • Lekce 9 - Kanzashi kytičky z tylu a organzy pro slavnostní příležitosti: V této lekci se naučíte vyrábět Kanzashi kytičky z tylu a organzy pro jakékoliv slavnostní příležitosti jako je třeba svatba, nebo různé oslavy. Tyto kytičky dokonale pozvednou každý slavnostní okamžik. 

 • BONUS - Tkaní na kolíkovém stavu: V desátém bonusovém videu se naučíte techniku tkaní na kolíkovém stavu a vybírat vhodné, snadno dostupné materiály, ze kterých si můžete uplést třeba krásný kobereček do bytu. 

Kurz výroby textilních kytiček technikou Kanzsahi vás krok po kroku provede touto kreativní tvorbou. Nejprve se naučíte vytvářet bavlněné kytičky, se kterými se skvěle pracuje (bavlna je totiž příjemně jemná a pružná), jejich výroba je poměrně snadná a rychlá a vypadají skvěle. 

Kreativní kurz tvorby textilních kytiček Kanzashi

Postupně pak budete přidávat další tvary okvětních lístků a nové a nové tvary kytiček, naučíte se vyrábět dvoubarevné kanzashi kytičky, kytičky s dutými okvětními lístky a také se naučíte tvořit křidélka a malé šipky z látky. Technika Kanzashi pochází z Japonska, a proto není velkým překvapením, že má mnoho společného také s origami neboli skládáním různých tvarů z papíru. Stejně jako je tomu u origami, tak a u Kanzashi kytiček platí, že je možné je poskládat téměř nepřeberným množstvím způsobů a vytvořit si tak všemožné originální výtvory. Jakmile se naučíte techniku Kanzashi, budete si vytvářet a své vlastní tvary a barevné kombinace. Při tomto kreativním tvoření se fantazii skutečně meze nekladou. 

Obsah kurzu výroby textilních kytiček technikou Kanzashi

V jednotlivých lekcích video kurzu se naučíte:

 • vyrábět různé tvary a varianty Kanzashi kytiček

 • jak s kytičkami dále pracovat a vytvořit si z nich různé dekorace, ozdoby a šperky

 • vyrábět dvoubarevné Kanzashi kytičky a kytičky s dutými okvětními lístky

 • připevňovat Kanzashi kytičky na sponky a čelenky do vlasů, kabelky a další možnosti

 • fígle, jak pracovat s látkou, zafixovat tvar kytičky a další

 • jak zábavně a efektivně využít volný čas a zužitkovat a ty nejmenší kousky látek

Lektorka kurzu 

Lektorka kurzu Výroba textilních kytiček Kanzashi Jaroslava Marková

Lektorkou kurzu výroby textilních kytiček metodou Kanzashi je Jaroslava Marková. Jaroslava vás provede kurzem krůček po krůčku a naučí vás, jak použít i ty nejmenší kousky látky a vyrobit si z nich krásné ozdobné kytičky. 

Proč si vybrat právě tento kreativní kurz?

 • probíhá online - Kanzashi techniku se tedy můžete učit kdykoli a kdekoli, videa si můžete zastavovat jak jen budete chtít

 • doživotní přístup do kurzu - všechny návody na Kanzashi kytičky už vám zůstanou a pokud tuto techniku třeba někdy zapomenete, můžete se k ní kdykoliv vrátit

 • Kanzashi květiny jsou moderní ozdobou, která vylepší váš interiér, oblečení a kabelky

 • výroba textilních květinek metodou Kanzashi je snadná, rychlá a nepotřebujete k ní žádné speciální nástroje a vybavení

 • sleva na další kurzy

Video z kurzu

Kategorie: Kurzy pro ženy, Kreativní kurzy, Kreativní kurzy pro ženy, Kreativní tvorba, Kurzy pro radost, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz Kanzashi - výroba textilních kytiček to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro ženy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli