Cukrářské kurzy

Sladké kurzy vaření z vás udělají dokonalého cukráře. Tyto cukrářské kurzy vás naučí péct a zdobit ty nejlepší dorty, připravovat makronky a další sladké dezerty...


Sladké cukrářské kurzy pro každého

Tato kategorie je plná sladkých kurzů vaření, které z vás udělají cukráře a dokážou, že vaše dezerty odteď budou naprosto dokonalé. Mezi nejoblíbenější cukrářské kurzy patří:

V tomto cukrářském kurzu v Praze se během 3 hodin naučíte pracovat s čokoládou a vyrábět dokonalé domácí pralinky, které si zamilujete. Výroba pralinek není složitá, je ale důležité dodržovat určitý postup, aby se výsledek povedl stejně dobře, jako když pralinky vyrábí zkušený cukrář. V tomto sladkém kurzu se nejprve naučíte vybírat tu správnou čokoládu na pralinky, temperovat jí, nalévat, vytvářet náplně do pralinek, plnit je a samozřejmě také zdobit.

Kromě toho si také vyrobíte vlastní tabulku čokolády a dozvíte se, o čem všem je řemeslo čokolatiéra. Veškerý materiál pro výrobu pralinek je samozřejmě v ceně kurzu. 

Kurz výroba čokoládových pralinek v Praze

V tomto online kurzu se pod vedením zkušené cukrářky a lektorky Zdeňky Michnové naučíte vyrábět takové dorty, které budou dokonalé nejen chuťově, ale i na pohled. V 10 lekcích se krok po kroku naučíte, jak potahovat dort krémem a potahovací hmotou, jak vyrábět marcipánové růžičky a mašle, jak zdobit dětské dorty a různé slavnostní dorty pro různé příležitosti.

V tomto online cukrářském kurzu se naučíte spoustu triků a fíglů, jak zdobit dorty. 3 úvodní lekce kurzu jsou pro vás zdarma, tak neváhejte a začnete vyrábět dokonalé dorty jako zkušený cukráři ještě dnes. 

Online kurz zdobení dortů

 

A pokud dobroty raději ochutnáváte, než připravujete, pak vás jistě nadchne naše domácí degustace čokolády s online výkladem. Jenom si to představte - domů vám přijde všechna čokoláda, kterou budeme degustovat, pak se jenom připojíte k internetu a pustíte si online výklad o čokoládě.

Profesionální čokolatiér vás provede jedním ze 3 variant domácí degustace čokolády. Je jenom na vás, jestli si zvolíte degustaci, která vás seznámí s čokoládou, degustaci pro nadšence a čokoholiky, nebo degustaci pro fajnšmekry, ve které budete čokoládu párovat k vínu. 

Ať už si vyberete kterýkoliv z našich sladkých cukrářských kurzů vaření, věřte, že vás to bude bavit a váš život bude skutečně sladký!

Začněte s kurzem ještě dnes!