Kurzy a dárky pro muže

Time management, obchod, sport, burgery, steaky nebo třeba úprava fotek ve Photoshopu... Dali jsme pro vás dohromady kurzy pro muže ze všech různých oblastí. Víme, že času na sebevzdělávání je stále míň a chce to hodně motivace, proto u nás najdete i celou řadu online kurzů, které je možné si pouštět kdykoli a kdekoli. Můžete je zvládnout během pár dní, anebo si je protáhnout na několik měsíců. Zvolíte si zkrátka své vlastní tempo učení.


NAŽIVO
ONLINE
ONLINE

Kurzy pro muže jsou rozdělené do několika tematických kategorií, pojďme se na ně podívat jednotlivě:

Sportovní kurzy pro muže

V této kategorii najdete kurzy pro muže, které vás dostanou do kondice. S našimi profesionálními lektory se můžete naučit jezdit na online bruslích, hrát tenis jako profík, konečně se začít protahovat a zpevňovat důležité svaly středu těla s jógou nebo pilates. To ale není zdaleka všechno, najdete u nás i další sportovní kurzy a masérské kurzy pro muže, které vás nadchnou. Můžete si třeba osvojit umění těhotenské masáže pro partnerku, nebo relaxační masáže, anebo se naučit masírovat sám sebe a rychle si tak umět pomoct třeba od zatuhlé šíje nebo bolesti hlavy. 

Byznysové a rozvojové kurzy pro muže

Tato kategorie je plná kurzů pro muže, které vám pomohou s rozvojem podnikání nebo obchodních dovedností. Žádný učení z nebe nespadl a v byznysu to platí dvojnásob. Přeskočte chyby a dělejte to rovnou dobře. Naše byznysové kurzy vedou profesionální obchodníci a podnikatelé, kteří mají za sebou desítky let praxe, takže už všechny chyby a omyly vyřešili za vás.

Abyste byli úspěšní potřebujete nejprve zvládnout sebe sama. To je stará známá věc – pokud nebudete mít dostatečnou vnitřní motivaci a vytrvalost, nebude to nikdy taková bomba jako by mohla být. Proto jsou tady naše rozvojové kurzy sebekoučingu a time managementu – protože to je naprostý základ jakéhokoli úspěchu.

Kurzy vaření pro muže

Naše kurzy vaření se většinou konají v Praze, protože tam je největší koncentrace skvělých kuchařů, kteří se nemůžou dočkat až vám předají své kulinářské umění. Vybíráme pro vás kurzy vaření všech světových kuchyní tak, aby si u nás vybral opravdu každý. Mezi nejoblíbenější kurzy vaření u mužů ale rozhodně patří kurzy přípravy hamburgerů, steaků a asijské kuchyně. Volba je ale jenom na vás.

Kurzy úpravy fotografií a videa pro muže 

Vybrali jsme pro vás především kurzy úpravy fotografií ve Photoshopu a Zoneru, protože to jsou jednak programy, které jsou nejoblíbenější, hlavně toho ale umí nejvíc a když se to v nich naučíte, dokážete zázraky. Focení je nejen krásný koníček, dá se na něm ale také postavit kvalitní byznys nebo alespoň marketing, umění úpravy fotek se tedy rozhodně neztratí.

Tip na závěr: ve dvou se to lépe táhne. Najděte si parťáka, který vstoupí do kurzu s vámi, vzájemně se hecujte a sdílejte jednotlivé dílčí úspěchy. Navíc si můžete vyzkoušet LEKCE ZDARMA, které vás pro naše kurzy nadchnou. 

Začněte s kurzem ještě dnes!