Kurz výroby nábytku z palet v Liberci


 • 4.50


Vyrobte si moderní nábytek z palet během pouhého jednoho víkendu. Na kurz můžete vyrazit sami, nebo ve dvou a užít si tak spoustu zábavy.

2 500 Kč

Popis kurzu výroby nábytku z palet v Liberci 

Nábytek z palet se perfektně hodí do moderních vzdušných interiérů, ale i do tradičních domů, na zahradu, nebo třeba do dílny. Nábytek z palet má nepřeberně tvarů, barev a možností, jediným limitem při jeho výrobě je vaše fantazie. Každý kus je originál a skvěle odráží váš vkus a navíc vdechnete život starým použitým paletám (tomu se říká upcyklace). Palety seženete zadarmo, nebo za pár korun a vyrobíte z nich originální kousky paletového nábytku, na které bude radost pohledět. Výroba paletového nábytku není překvapivě nijak zvlášť fyzicky náročná, jde jenom o to vědět, jak na to a znát ty pravé postupy. Nevíte, jaký nábytek z palet by se vám hodil? 

Přinášíme vám nejčastější výrobky z palet pro inspiraci:

 • Postel z palet: postel z palet patří v posledních letech mezi nejoblíbenější paletové kusy nábytku a není se čemu divit. Její výroba je velice snadná a zvládne jí skutečně každý. Navíc si postel můžete vytvořit přesně tak vysokou, dlouhou a tvarovanou, jak se vám to nejvíce líbí. Postel z palet navíc následuje moderní trendy a vypadá skvěle v každém interiéru. 

Jak vyrobit postel z palet? To vám ukážeme v našem kurzu

 • Zahradní nábytek z palet: nábytek na zahradu ze dřeva, to je prostě klasika, která se neomrzí. A když si ho navíc budete umět vyrobit z palet za pár korun a pořád bude vypadat nádherně, je to jasná volba. 

 • (Vyvýšené) záhony z palet chcete, protože vypadají jednoduše nádherně. 

 • Sedačka z palet: víte, že z palet je možné vyrobit třeba také sedačku, nebo křeslo? Je to snadné a spotřebujete na to jenom pár palet. Paletovou sedačku si nabarvíte podle svého, přidáte polštáře a originální ozdoba vašeho obýváku je na světě. 

 • Stůl z palet: Stoly z palet už dávno nepatří jenom na zahradu a do kavárny, v posledních letech je najdete i ve stále větším množství domácností. 

Jak vyrobit stůl z palet - to se také naučíte

Fotky pro inspiraci jsou z webu tvorimezpalet.cz

Program kurzu výroby nábytku z palet v Liberci

Kurz (workshop) výroby paletového nábytku probíhá v dílně Tvořímezpalet v Liberci, trvá celkem 15 hodin (celý víkend) a je určen pro začátečníky i pokročilé kutily. Je dobré, pokud si před kurzem promyslíte, jaký kus paletového nábytku byste si rádi vyrobili a odnesli domů (můžete si přinést fotku z internetu, nebo mít jenom představu) . V kurzu se postupně naučíte, jak upravovat palety na potřebnou délku, jak paletu otupit, aby byla stoprocentně bezpečná i pro děti a samozřejmě také, jak sestavovat jednotlivé kousky paletového nábytku a jak je finálně upravit a nalakovat. 

V ceně kurzu je zahrnuto:

 • úvodní školení bezpečnosti při výrobě paletového nábytku, 

 • poradenství a rady po celou dobu kurzu,

 • spotřební materiál (hřebíky, skoby apod.),

 • veškeré nářadí, které budete pro výrobu paletového nábytku potřebovat (to vám půjčíme),

 • pracovní místo pro 1, nebo 2 osoby, podle toho jakou variantu kurzu si vyberete.

V ceně kurzu výroby paletového nábytku pak není zahrnuto: 

 •  samotné palety (můžete si je ale zakoupit na místě za 250 Kč zcela novou paletu, nebo za 100 Kč použitou paletu ve skvělém stavu),

 • občerstvení a ubytování v Liberci 

Kurz výroby nábytku z palet

Po celou dobu víkendového kurzu vám budou k dispozici profíci, kteří vám nejen ukážou, jak vyrobit nábytek z palet, ale zároveň vám předají spoustu fíglů a triků, jak to udělat co nejefektivněji a zároveň nejzábavněji. 

Kategorie: Kreativní tvorba, Kurzy a dárky pro muže, Kurzy a dárky pro ženy, Kreativní kurzy, Kreativní kurzy pro ženy, Kurzy pro seniory, Kurzy pro děti, Dárky pro muže, Živé kurzy, Nejoblíbenější kurzy,

Není Kurz výroby nábytku z palet v Liberci to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní tvorba.