Kreativní tvorba

Tato sekce je pro všechny kreativní duše, které mají rády, když jim pod rukama vznikají nové krásné výrobky. Připravili jsme pro vás výběr (nejen) online kurzů kreativního tvoření, které vás nadchnou...


ONLINE
Až 50% SLEVA
ONLINE
ONLINE
ONLINE
ONLINE

Co je pro nás kreativní tvorba

Kreativní tvorba je možnost popustit uzdu své fantazii, zapomenout na všední starosti a strasti, sednout si a nechat se zcela pohltit kreativní činností. Určitě to znáte, když se do vyrábění něčeho nového a kreativního tak ponoříte, že nevnímáte čas ani prostor a výrobky vám jakoby samy od sebe vznikají pod rukama. 

Kreativní tvorba je skvělý koníček, který vás dokáže bavit dlouhé roky a nikdy vás neomrzí. 

Kreativní tvorba je příležitostí vytvořit pro své blízké a známé zcela unikátní originální dárky, které je nadchnou a budou z nich mít obrovskou radost. A vy také. 

Kreativní tvorba je místo, kam se můžete schovat, je to takový váš svět, ze kterého vznikají nádherné výrobky. 

Pro koho jsou naše kurzy kreativní tvorby vhodné? 

Pro každého! Ať už jste maminka na mateřské, která chce ve volných chvílích vytvářet něco pro sebe, své miminko, nebo své blízké, nebo chcete kreativně tvořit přímo se svými dětmi, jste kreativní hospodyně se spoustou nápadů, nebo vás prostě jenom kreativní tvoření baví, naše kurzy jsou pro vás. Kurzy kreativní tvorby jsou prostě pro každého bez ohledu na pohlaví, věk nebo profesi. 

Chceme, aby si u nás každý našel ten svůj kreativní kurz, který ho nadchne. A než objevíte ten pravý kurz pro vás, můžete si vyzkoušet lekce zdarma klidně ze všech kurzů kreativního tvoření, které jsou v naší nabídce. 

Myslím si, že na kreativní tvorbu nejsem dost šikovná/šikovný

Ale no tak. Žádný učený přeci z nebe nespadl a a naši profesionální lektoři byli před pár lety na vašem místě, nic neuměli a udělali spoustu chyb. Ale o tom to je, někdy si ty na první pohled nejnepovedenější výtvory pamatujeme nejdéle, protože se s nimi pojí srandovní historky. Takže nevěšte hlavu a nějaký ten kreativní kurz si vyzkoušejte. Většina našich online kurzů kreativního tvoření má pro vás připravené lekce zdarma, stačí jen čas, potřeby pro kreativní tvoření a chuť, zbytek vás naučíme. 

Kreativní tvoření z papíru a na papír 

Máte rádi papír a tvoření z papíru? Pokud chcete kreslit nebo malovat, mrkněte rovnou na naši sekci kurzy kresby a malby. Pokud ale rádi tvoříte z papíru, pak vás určitě nadchnou následující kreativní kurzy online. 

Antistresové omalovánky pro dospělé ve tvaru mandal jsou hitem dnešní doby. ALe proč si je kupovat, když si můžete vyrobit vlastní! V kurzu výroby mandal vás naše profesionální lektorka naučí, jak tvořit mandaly pomocí různých druhů barev (olejových, temperových, inkoust, foukané mandaly a další), naučíte se také, jak používat protlačování a jak správně vybarvovat. Tento kreativní kurz je dokonalou relaxací pro každého, kdo si občas potřebuje trochu vydechnout. 

Tento kurz je pro vás zcela zdarma, víme totiž, že tvoření ozdob z papíru prostě musíte vyzkoušet. V kurzu se naučíte z proužků papíru vyrábět nádherné ozdoby ve tvaru lístku, kytiček, hvězdiček, vloček, kapek a také ozdoby na Vánoce a Velikonoce. Celý kurz probíhá online, má celkem něco přes 30 minut a je rozdělen do 2 lekcí. 

Co je potřeba ke každému dárku? Přece přáníčko! A nic nepotěší více než přáníčko, které je vlastnoručně vyrobené. Tento online kurz Cardmakingu si můžete pouštět kdykoli a kdekoli, má celkem něco přes dvě hodiny, je rozdělený na 9 lekcí a naučíte se v něm spoustu různých technik. Vyzkoušíte si třeba techniku paper piercing, embossování, waterfall, budete vyrábět 3D obrázky a také používat všemožné netradiční materiály na dozdobení. 

Kreativní kurzy výroby vlastních krásných výrobků

Tato sekce je plná (nejen) online kurzů kreativního tvoření, ve kterých se naučíte tvořit výrobky všemi možnými technikami. Máme pro vás připravené třeba tyto kurzy:

Jsou součástí kurzů také návody pro kreativní tvoření (zdarma)? 

Ano. Součástí všech kurzů jsou samozřejmě také návody na kreativní tvoření i s popisem celého procesu. 

Jaké kreativní potřeby budu do kurzu potřebovat? 

Každý kurz je jiný… výhodou online kurzu ale je, že se v první lekci dozvíte vše o potřebných pomůckách a další díly si můžete pustit, až si je pořídíte anebo je najdete doma. 

Jaké kurzy jsou vhodné pro kreativní tvoření s dětmi? 

V podstatě záleží jenom na věku a šikovnosti vašich dětí. Obecně platí, že všechny naše kurzy kreativního tvoření jsou vhodné i pro děti. Pokud si nejste jistí, vyzkoušejte s nimi třeba pár lekcí zdarma a hned poznáte, jestli je bude daná kreativní činnost bavit, anebo by bylo lepší zvolit jinou.  

Začněte s kurzem ještě dnes!