Kurz výroby mandal (omalovánek pro dospělé)

Kurz výroby mandal (omalovánek pro dospělé)


 • 4.50


Naučte se vyrobit si mandaly pro radost i omalovánky pro dospělé, objevte v sobě svoji kreativitu a odbourejte stres.

600 Kč 480 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 2402
Jméno lektora: Jaroslava Bártová

Kreativní kurz výroby relaxačních omalovánek pro dospělé (mandal)

Naučte se vyrobit si mandaly pro radost i omalovánky pro dospělé, objevte v sobě svoji kreativitu a odbourejte stres.

V našem online kurzu výroby mandal si osvojíte skvělý způsob relaxace a dáte průchod své kreativitě. Objevíte jedinečné kouzlo antistresových omalovánek pro dospělé, naučíte se vytvářet mandaly a stimulovat propojení obou vašich mozkových hemisfér. Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou jsou různé, v tomto kurzu v průběhu nenápadných cvičení zapojíte obě půlky mozku a ani o tom nebudete vědět. Kreslení mandal vás ale dokonale pohltí a vy tak jakoby náhodou proniknete do skvělého způsobu relaxace a meditace. 

Antistresové omalovánky pomáhají zbavit se stresu, uvolnit se a pomáhají s rozvojem kreativity. Když se totiž naučíte během kreslení zapojovat pravou mozkovou hemisféru, dokážete pak tuto dovednost uplatnit a v jiných oblastech života.

Online kreativní kurz výroby mandal

V našem online kurzu výroby mandal se naučíte:

 • výběr podkladového papíru

 • vyrábět mandaly

 • pracovat se dvěmi mandalami najednou

 • vytvářet mandaly pomocí inkoustu (a zmizíku), provázku, temper, fixů i voskovek

 • vytvářet foukané mandaly

 • vytvářet mandaly pomocí klovatiny a olejových barev

 • techniku protlačování při výrobě mandal

 • rámečkování hotových mandal

 • vybarvování mandal

Nečekejte ale žádné omezování, nebo příkazy, jaké barvy můžete používat a jaké se k sobě nehodí. V tomto kurzu můžete dát své kreativitě naprosto volný průběh, pokud budete chtít, budete používat obě ruce najednou, můžete si klidně přikrýt barvy, abyste nevěděli jaké používáte, zkrátka žádné omezení, jenom zábava a relaxace. 

Online kurz výroby mandal

Kromě toho v ceně kurzu výroby mandala (omalovánek pro dospělé) získáte také 3 e-booky:

 • e-book o historii mandal, 

 • e-book o rámování mandal

 • e-book, který vám poradí, jak mandaly pověsit na zeď a jaký budou mít na váš prostor efekt

K čemu jsou antistresové omalovánky pro dospělé a tvorba mandal dobré?

Vědecké studie opakovaně prokazují, že vybarvování je kreativní činností, která dokonale zklidňuje, odplavuje z těla stres a toxiny a naopak ho dobíjí novou pozitivní energií a pomáhá s koncentrací. Ne nadarmo si člověk kreslí třeba během nějakého telefonického hovoru. Kreslení, tvoření mandal a jejich následné vybarvování vám tedy jako zázrakem dokáže zlepšit náladu, naladit vás na pozitivní vlnu třeba po těžkém dnu v práci, nebo starostech v karanténě a co víc, takovýto klid pak přispívá také k lepší kvalitě spánku. Kreslení mandal je skvělá relaxační a meditační technika, která vás nadchne. 

Online kurz výroby mandal

Relaxační omalovánky pro dospělé?

Říkáte si, že jsou omalovánky pro děti a dospěláci už si s nimi nemůžou hrát? To je velká chyba! Ačkoli většina z nás pastelky vezme do ruky tak maximálně, když učí kreslit své děti, není to proto, že by to nebylo zábavné. Jde spíše o nějaké přesvědčení, že se to nedělá. Když si ale v našich lekcích kurzu zdarma vytvoříte svou první mandalu, kterou si pak vybarvíte, najednou ucítíte velice příjemný vnitřní pocit, který budete chtít opakovat znovu a znovu. 

Kreslení mandal pravou mozkovou hemisférou

V průběhu kurzu kreslení mandal si projdete jednoduchými cvičeními, které vám pomohou odemknout váš kreativní potenciál a zapojit obě mozkové hemisféry. I tu, která je většinou zodpovědná pouze za logické uvažování. Díky tomu během tvorby mandal a kreslení zmírníte jakékoli své vnitřní napětí, ulevíte si od úzkosti a dalších nepříjemných pocitů. Po vybarvování mandal budete dokonale naladění. 

Lektorka kurzu Tvoření mandal pro radost

Kreativní online kurz výroby mandal Mandaly pro radost

Našim online kurzem výroba mandal vás provede Jaroslava Bártová, která vás zbaví názoru, že neumíte malovat. S mandalami se totiž může stát umělcem opravdu kdokoli. Jaroslava Bártová vede kreativní pracovní dílny v knihovnách a užívá si všechny kreativní činnosti. Ke kurzu vám stačí jenom pár základních pomůcek: čtvrtky, tužku, kružítko, lepidlo, nůžky, fixy, propisku a barvy na vymalovávání mandal.

Online kurz výroby mandal pro radost jako dárek

Kurz výroby mandala je skvělým dárkem pro ženy jakéhokoli věku a zájmů. Darujte tento kreativní kurz třeba své mamince ke Dni matek, sestře k narozeninám, nebo babičce jenom tak pro radost.

Video z kurzu

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli