Kurz keramiky Hrnčířský kruh v Praze

Kurz keramiky Hrnčířský kruh v Praze


  • 4.50


Vyrobte si vlastní keramiku, je to skutečně snadné! Na našem kurzu keramiky roztočíte hrnčířský kruh, osaháte si hrnčířskou hlínu a na pár hodin se z vás pod vedením zkušené keramičky stane profík.

1 590 Kč

Kurz keramiky v Praze

Kurz keramiky patří mezi velice oblíbené kurzy a není se vůbec čemu divit! Práce s hlínou na hrnčířském kruhu je neuvěřitelně zábavná a uklidňující zároveň. A ten pocit, že vám pod rukama vzniká vaše vlastní keramika je skutečně kouzelný. Na kurzu si můžete vytvořit vlastní nádobu, vázu nebo cokoli do kuchyně, nebo jí třeba darovat někomu jako dárek. 

Na kurzu keramiky Hrnčířský kruh v Praze se naučíte:

  • pracovat s keramickou (hrnčířskou) hlínou,

  • základy točení na hrnčířském kruhu, 

  • centrování vznikajícího keramického nádobí, 

  • jak vytvořit rovný tvar a z něj pak různé keramické misky, hrnečky a další tvary,

Kurz keramiky v Praze

  • jak na nádobu nalepit ucho,

  • jak na finální začištění keramických výrobků,

  • jak keramiku připravit na pálení a vypálit,

  • jak se dělá glazura a další dekor keramiky.

Všechen materiál a pomůcky jsou samozřejmě v ceně kurzu keramiky, stačí si s sebou přinést jenom náhradní oblečení (přeci jen práce na hrnčířském kruhu není úplně nejčistší) a dobrou náladu. 

Kurz keramiky se koná v Praze, je určen pro 1 osobu (od 12 let) a trvá celkem 2 hodiny. 

Kategorie: Kurzy pro seniory, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Kreativní kurzy, Kreativní kurzy pro ženy, Kreativní tvorba, Kurzy pro děti, Živé kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz keramiky Hrnčířský kruh v Praze to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro seniory.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli