Kreativní kurz Cardmakingu - výroba přáníček

Kreativní kurz Cardmakingu - výroba přáníček


 • 4.50


V tomto kurzu výroby přáníček Cardmaking se naučíte vytvořit nádherné přáníčko snadno a rychle. Výroba svatebních, narozeninových a jakýchkoli dalších přání bude od teď potěšením.

600 Kč 480 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 2575
Jméno lektora: Michaela Svatošová

Kreativní kurz výroby přáníček - Cardmaking

Naučte se nový způsob kreativního tvoření, osvojte si techniku výroby papírových přáníček pro každou příležitost. Během roku je tolik příležitostí k oslavám a věřte tomu, že v dnešní uspěchané době umí papírové přáníčko udělat skutečně velkou radost. 

Během 2 hodin se v našem online video kurzu naučíte techniku kreativní tvorby zvané Cardmaking. Jedná se o souhrnný název pro jednotlivé kreativní techniky práce s papírem, díky kterým vznikají krásná ručně vyráběná přáníčka. V kurzu budete kromě papíru pracovat také s dalšími ozdobami jako jsou knoflíky, stuhy, nebo razítka, aby byl výsledný vzhled přáníčka dokonalý. 

V průběhu kurzu se postupně naučíte tyto kreativní techniky: 

 • Paper piercing

 • Horké embossování. V kurzu objevíte také co všechno dokáže kreativní přístroj Big shot. Je to skvělý pomocník pro vytváření nádherných reliéfů, vyřezávání a embossování. 

 • Technika kreativní tvorby zvaná vodopád (waterfall), kdy se při zatažení za šňůrku postupně rolují nahoru a dolů obrázky

 • Výroba 3D obrázků

Různé kreativní techniky výroby papírových přání

 

 • Technika 3D skládání (nejen) narozeninového přání

 • Zdobení netradičnímimateriály, které dodají přání ten správný šmrnc

 • Patinování okrajů přání

 • Vybarvovánírazítek a jejich vyřezávání

Kurz výroby přáníček je rozdělen na 9 lekci (z toho 4 lekce jsou zdarma):

 • Lekce 1 ZDARMA - Svatební přání: V první lekci kurzu výroby přání se naučíte vyrobit svatební přání v moderní bílo-zlaté kombinaci s použitím Big shotu. Big shot je speciální nástroj, který se vám bude hodit, pokud se plánujete věnovat výrobě přáníček častěji. Pokud to pro vás bude spíše nepravidelná kreativní činnost, pak jej potřebovat nebudete a lektorka vám v lekci řekne jak na výrobu tohoto svatebního přání, pokud Big shot nemáte. 

 • Lekce 2 ZDARMA - Přání k narození miminka: V této lekci se naučíte vyrábět přání k narození miminka pomocí kreativní techniky zvané waterfall čili vodopád. 

 • Lekce 3 ZDARMA - Narozeninové přání pro dítě: Ve třetí lekci videokurzu se naučíte vyrábět narozeninové přání pro děti pomocí 3D obrázků, které jsou mezi dětmi velice oblíbené. 

 • Lekce 4 ZDARMA - Představení placené části kurzu: V tomto díle si představíme prémiovou část kurzu a jednotlivé díly, ve kterých se společně naučíme vyrábět univerzální přání pro muže, velikonoční přání, vánoční přání a samozřejmě nesmí chybět také přání k narozeninám. 

Výroba papírového přání

 • Lekce 5 - Přání k narozeninám + Vybarvování razítek: Pátá lekce je zaměřená na výrobu univerzálního narozeninového přání pomocí různých druhů vybarvování razítek. V jedné lekci se tak naučíte, jak vyrobit narozeninové přání pro muže, ženy i děti jakéhokoli věku. 

 • Lekce 6 - Papírové přání pro pány + Barvení vlastního pozadí: V šesté lekci se naučíte vyrábět a barvit vlastní pozadí přání a vytvořit moderní přání pro muže k jakékoli příležitosti. 

 • Lekce 7 - Vánoční přání + Horké embossování: Sedmá lekce je zaměřená na různé techniky barvení pozadí a horké embossování. Vše si ukážeme na výrobě originálního vánočního přání, se kterým zazáříte. 

 • Lekce 8 - Velikonoční přání + Paper piercing: Tato lekce vás naučí kreativní techniku tvorby papírových přáníčke zvanou paper piercing. Tuto techniku použijeme pro výrobu originálního velikonočního přání. 

 • Lekce 9 - Univerzální narozeninové/svatební přání + výroba 3D květiny: poslední lekce video kurzu výroby přáníček je zaměřená na výrobu 3D květiny, která se nádherně hodí na univerzální přání ke svatbě nebo narozeninám. 

Jaké pomůcky budete k online kurzu Cardmakingu, neboli výroby papírových přáníček potřebovat? 

Pomůcky pro výrobu přání

Záleží na tom, jestli se budete chtít naučit všechny techniky výroby přáníček, anebo si třeba vyberete jenom některé. Na začátku každého videa vám lektorka řekne, co všechno budete k jednotlivým technikám potřebovat. Obecně budete potřebovat například lístečkové stuhy, papírové květiny, knoflíky, 3D lepicí tečky, 3D pěnové čtverečky a určitě se nám bude hodit i lepidlo, oboustranně lepicí páska, nůžky, razítkovací barvy, washi pásky, gelové tečky, akrylové bločky a cokoliv dalšího dle vaší fantazie a možností. 

Lektorka online kurzu výroby papírových přáníček 

Lektorka kurzu výroby přáníček

Celým kurzem výroby přáníček vás provede zkušená lektorka kreativních kurzů Michaela Svatošová, kterou můžete znát také pod jejím pseudonymem MS Design. Míša vás provede světem papíru a ruční výroby papírových přáníček, naučí vás spoustu technik kreativního tvoření a dá průchod vaší fantazii a nápadům. Z přáníček, které díky tomuto kreativnímu kurzu vytvoříte, budou vaši blízcí stoprocentně nadšení. 

Proč si vybrat právě náš online kurz cardmakingu?

 • kurz je online, můžete si ho tedy pouštět kdykoli a kdekoli

 • naučíte se univerzální techniky, které pak budete moct použít pro výrobu přání pro kohokoli k jakékoli příležitosti

 • lektorka vše vysvětluje hezky do detailu, abyste si každou techniku výroby nebo zdobení přáníček dokonale osvojili

 • lekce už vám zůstanou napořád (můžete si to tedy pouštět postupně, anebo si připomínat jednotlivé techniky, na které zapomenete)

 • nemusíte se nikomu přizpůsobovat, celý kurz je jenom pro vás

 • kromě cardmakingu se dozvíte také o tom, co je to Scrapbook. Naučíte se techniku tvoření dárkových přání z různých odstřižků a zbytků a vytvářet tak nádherné koláže. Scrapbook vám otevře dveře do zcela nového svět akreativní tvorby

 • sleva na další kreativní kurzy

Video z kurzu

Kategorie: Kreativní kurzy, Kreativní kurzy pro ženy, Kurzy pro ženy, Kreativní tvorba, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Cardmaking kurz - výroba přáníček to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní kurzy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli