Kurz malování keramiky v Praze


  • 4.50


Namalujte si své vlastní keramické nádobí! Přijďte posedět do příjemného prostředí kreativní kavárny a vytvořte si originální malované nádobí.

1 699 Kč

Kurz malování keramiky 

Tento keramický kurz je určen až pro 3 osoby (ideální je vyrazit na kurz s kamarádkami, nebo dětmi) a koná se v krásné kavárničce v Praze. Toto kreativní prostředí přímo vybízí k malování keramiky, a když se k tomu navíc přidá lahev skvělého vína, nebo jakéhokoli nápoje z lístku, je to skutečně dokonalý zážitek pro ženy a děti. 

Kurz malování keramiky v Praze

Na kurzu keramiky si namalujete své vlastní keramické nádobí - dáme vám k dispozici dva hrnečky (obsah 0,5 l), servírovací talíř (průměr 25 cm) a dva dezertní talířky (průměr 16 cm) k namalování. Malování keramiky funguje jako dokonalá relaxace, která vás bude bavit. Užijte si odpoledne plné barev s vašimi dětmi, nebo příjemný večer s povídáním a kreativním tvořením s kamarádkami. 

Kurz malování keramiky trvá přibližně 2 až 3 hodiny, koná se v krásné kavárně v Praze a po celou dobu budete mít k dispozici zkušenou instruktorku. 

V ceně kurzu je zahrnuto:

  • veškeré bílé keramické nádobí pro malování (které si po keramickém kurzu odnesete domů), 

  • netoxické barvy na keramiku,

  • dohled a rady zkušené keramičky,

  • vypálení pomalováné keramiky, dva nápoje dle výběru z lístku, nebo lahev vybraného vína,

  • 2 až 3 hodiny originální kreativní zábavy.

Kategorie: Kreativní kurzy, Kurzy a dárky pro muže, Kurzy a dárky pro ženy, Kurzy pro seniory, Kreativní kurzy pro ženy, Kreativní tvorba, Kurzy pro děti, Živé kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz malování keramiky v Praze to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní kurzy.