Kurz paličkování pro pokročilé

Kurz paličkování pro pokročilé


  • 4.50


Rozšiřte si své paličkovací umění a naučte se vyrobit nádherné krajky, originální obrazy a šperky dalšími technikami.

1 390 Kč 834 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 3021
Jméno lektora: Karla Hátleová

Pod vedením jedné z nejlepších učitelek a odbornic na paličkování v Česku, Ivy Proškové, si rozšíříte své umění paličkování. Iva vás v kurzu Paličkování pro pokročilé naučí další techniky, jak se zdokonalit v paličkování a vytvořit ještě nádhernější krajky, šály, šperky a originální obrazy, které všechny můžete použít jako dárek nebo se s nimi pochlubit nejen před přáteli, ale třeba i na výstavách.

V kurzu se dozvíte:

  • jak se paličkuje dírková půdice
  • základy torchonské krajky
  • jak se začínají a zakončují krajky v řetízku
  • jakým způsobem paličkovat vzory v dírkové půdici
  • jak vyrobit nádherné šály, šperky nebo interiérové obrázky dalšími technikami
  • jakým způsobem lze krajku tužit, aby držela správný tvar

Lektorka Iva Prošková paličkuje už víc než 50 let a učí paličkování v mnoha kurzech nejen v Česku, ale i ve Španělsku, Belgii nebo Itálii. Pod jejím vedením snadno pokročíte na úplně jinou úroveň. Díky jejímu kurzu, který navazuje na kurz Paličkování pro začátečníky, svými výrobky teď oslníte nejen svoje blízké a přátele, ale klidně si můžete troufnout jít s nimi na výstavu nebo dokonce na rukodělné trhy.

Paličkování se může stát koníčkem, který vám bude přinášet radost a uspokojení z úžasného umění, které dnes už málokdo umí. Díky kurzu Paličkování pro pokročilé budete už tak zdatní, že vám paličkování může přinést dokonce první korunky, například z různých trhů, nebo od milovníků krajek.

Video z kurzu

Kategorie: Kreativní kurzy, Kreativní tvorba, Kurzy pro ženy, Kreativní kurzy pro ženy, Online kurzy výroby šperků, Kurzy pro seniory, Online kurzy, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz paličkování pro pokročilé to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní kurzy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli