Exkurze do světa kávy (prohlídka pražírny + ochutnávka kávy)


  • 4.50


Máte rádi, když káva nejen krásně voní a skvěle chutná, ale když navíc i luxusně vypadá? Pak vás určitě nadchne baristický kurz Latte art.

1 259 Kč

Exkurze do této rodinné pražírny je perfektním dárkem pro každého kávofila. Nejen, že to tam nádherně voní, dozví se spoustu zajímavých informací o historii pražírny a cesty kávy z plantáže až do hrníčku, navíc si ale připraví vlastní kávu a tu nejlepší dostane i domů. 

Jak exkurze do světa kávy probíhá? 

Na začátku si projdou pražírnu a dozví se vše o její historii i současnosti. Aby jim bylo příjemněji, rovnou k tomu dostanou klasické espresso ze stoprocentní arabiky z poslední sklizně. Postupně si ukážou jak se káva uskladňuje, přebírá, praží a naučí se, jak připravit ten nejlepší šálek. Dozví se také, jak v obchodě poznat kvalitní kávu. 

S přibývajícími informacemi bude potřeba doplnit energii, a tak si dají ledovou kávu se zmrzlinou a domácí šlehačkou. Každý na závěr dostane 3x 150 gramů čerstvě pražené kávy, když budou chtít, můžou si jí i namlít. 

Na tento kávový zážitek nikdy nezapomene. 

Obecný program zážitku

Exkurzi do světa kávy máme připravenou pro jednu nebo dvě osoby, myslíme, že ve dvou se každý hrníček lépe vychutná, ale necháme to na vás. Celá prohlídka pražírny trvá zhruba 1,5-2 hodiny, během kterých se účastníci dozví spoustu zajímavých informací o všem, co se týká kávy, naučí se poznat a připravit tu nejlepší kávu a vychutnají si klasické espresso a ledovou kávu. 

Po celou dobu jim bude k dispozici místní barista, který jim bude ochotně odpovídat na všechny zvídavé dotazy. Prostě dokonalý kávový zážitek. 

Kategorie: Baristické kurzy, Kurzy vaření, Živé kurzy, Kurzy vaření pro ženy, Zážitkové kurzy, Kurzy a dárky pro muže, Baristické kurzy, Kurzy a dárky pro ženy, Kreativní tvorba, Nabídka online kurzů,

Není Zážitkový kurz pro milovníky kávy to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Baristické kurzy.