Kurz péče a ořezu ovocných stromů


  • 4.50


V kurzu vás zahradník třetí generace Jan Papež naučí pečovat o ovocné stromy, aby dobře prosperovaly a plodily.

2 490 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 5302

Popis kurzu péče a ořezu ovocných stromů:

Péče o ovocné stromy a stromky obecně  je podle zahradníka Jana Papeže jednou z nejsmysluplnějších činností. Vidět, jak se pod rukama stromek vyvíjí, roste a plodí, je balzám na duši v dnešním uspěchaném světě.
Pronikněte s lektorem do tohoto zdánlivě složitého procesu, který vypadá těžší, než ve skutečnosti je. Naučíte se jednoduché zásady, jak vychovat stromek od mladého pro dospělý a nebo jak prodloužit život stromu starému. Jan Papež prozradí i triky ze svojí celoživotní praxe.

V kurzu se naučíte:

  • jaké se používají typy řezů v průběhu života stromu
  • jak konkrétně postupovat při prostříhávání stromku
  • jak zmladit, prosvětlit a obnovit korunu starých stromů
  • jak vysadit mladý stromek a dát mu správný start do života
  • jak správná péče o strom ovlivňuje jeho plodnost

Ušetříte nejen peníze za různé neodborné zásahy, ale budete schopni sami s láskou pečovat o svoje stromy. Odměnou vám budou nejen chutné plody, ale i radost z dobře vykonané práce.
 

Vstoupením do kurzu získáte kompletní znalosti a dovednosti převedené do praxe. Pochopíte princip růstu stromů a souvislosti s jeho vývojem. Budete zkrátka nejen rozumět, ale i umět stromy ošetřit odborně a s citem tak, aby prosperovaly po celý svůj život. 

Kategorie: Kreativní tvorba, Zážitkové kurzy, Nejoblíbenější kurzy, Kreativní kurzy, Online kurzy, Kurzy pro radost, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Nejoblíbenější kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Online kurz péče a ořezu ovocných stromů to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní tvorba.