Kurz moderního šití pro začátečníky

Kurz moderního šití pro začátečníky


  • 4.50


Kurz moderního šití pro všechny kreativní ženy, které rády tvoří. Střihové přílohy ke každé lekci zdarma.

1 290 Kč 1 032 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 10816
Jméno lektora: Katka Dachovská

Kurz moderního šití pro začátečníky i mírně pokročilé

Myslíte si, že šití je jen pro šikovné, že to určitě nezvládnete a stejně nic nevyrobíte? Omyl! Tento kurz šití je opravdu pro každého. Uvidíte, že ten pocit, kdy budete v ruce poprvé držet svůj výrobek si zamilujete. A navíc tiché broukání šicího stroje velice příjemně uklidňuje, šití se tak velmi pravděpodobně stane oblíbenou rutinou. V našem kurzu šití se naučíte základy šití na stroji, získejte návody pro šití hraček pro děti, panenek, polštářků, tašek, různých látkových dekorací, a dokonce i hraček pro domácí mazlíčky. Ke každé video lekci navíc budete mít střihy na šití ke stažení, se kterými půjde vše hravě. Po tomto kurzu moderního šití pro začátečníky už nebude potřeba využít šití na zakázku, protože si všechno zvládnete ušít sami hezky v klidu doma. Tento kurz šití nebude o přišívání knoflíků nebo šití švů, dovolíme vám popustit uzdu své fantazii a naučit se ušít vše od hraček pro děti, přes tašku přes rameno, až po různé kreativní ozdoby.

Lekce našeho kurzu šití pro začátečníky vypadají takto:

1. Lekce ZDARMA – v první lekci šití si představíme všechny pomůcky, které budou pro kurz potřeba a pak už se vrhneme na samotné šití. Společně s lektorkou si osvojíte návod, jak ušít povlak na polštář a pak se krok za krokem naučíte ušít krásný dětský polštář ve tvaru pejska.

2. Lekce ZDARMA – v této video lekci šití se zaměříte na výzdobu pomocí různých aplikací, barvami na textil, razítka na textil a naučíte se vyrábět krásná trička pro děti i dospěláky.

3. Lekce ZDARMA – ve třetí lekci šití se naučíte ušít si praktické věcičky jako zápichy do květináčů a zjistíte, jak ušít panenku

4. Lekce Představení placené části – čtvrtá lekce kurzu moderního šití pro začátečníky slouží k tomu, aby vám ukázala, o čem bude placená část kurzu. V prémiové části se naučíte, jak ušít hračku pro děti, jak ušít bryndáček pro miminko, jak ušít šátek pro psa, hračku pro kočku, jak si ozdobit vodítko, jak ušít tašku a různé dekorační předměty. Ke každé lekci šití je pro vás připraven soubor PDF, ve kterém najdete návody na šití a střihy na šití ke stažení.

5. Lekce Taška přes rameno – v tomto díle zjistíte, jak ušít krásnou tašku s magnetickým zapínáním přes rameno.

6. Lekce Šití hraček pro děti – V šestém dílu našeho kurzu šití se naučíte šít pro miminko, dostanete návod, jak ušít veselého medvídka, pejska, kočičku a ušaté bryndáčky.

7. Lekce Šití panenek pro holčičky – v tomto video dílu šití se naučíte ušít krásnou panenku se sundávací sukýnkou

8. Lekce Šití hraček pro děti – osmá lekce vás naučí, jak ušít krásné hračky pro děti. Konkrétně se bude učit šít dráčka s pohyblivými končetinami z bavlněných látek.

9. Lekce Šití pro domácí mazlíčky – devátá lekce šití nadchne všechny milovníky psů a kočiček. Naučíte se totiž, jak ušít hračky pro psa (látkovou kost), různé hračky pro kočky a také zjistíte, jak si ozdobit své vodítko.

10. Lekce Šití kytiček z látek a bižuterie – v poslední desáté lekci se budeme parádit. Naučíte se, jak ušít látkové kytičky a další ozdoby.

Lektorka našeho kurzu šití

Lektorkou našeho kurzu moderního šití pro začátečníky je Katka Dachovská, která byla dříve na vašem místě. Dříve měla pocit, že neumí šít a že to nezvládne, s narozením syna se to ale změnilo a ono se do toho naplno pustila a šití jí naprosto pohltilo. Po letech praxe zcela ovládla svět moderního šití a ráda své vědomosti a zkušenosti se šitím předává dále. Katka se věnuje hlavně šití hraček pro děti a domácí mazlíčky, mimo šití také píše články pro časopis Švadlenka. Katka vás v kurzu šití naučí vybírat ty nejlepší látky, používat dekorační látky, spoustu knoflíků, stužek, bižuterie a dalších kreativních materiálů. Naučíte se, jak ušít cokoli budete chtít, získáte nový kreativní koníček a uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Kromě toho si vyzkoušíte také techniku šití bez šití. To bude parádní zábava.

Jaké techniky se v kurzu šití naučíte?

  • základy šití na šicím stroji
  • malování na textil
  • razítkování na textil
  • nažehlování a další

Šití hravě zvládnete s materiály, které máte běžně doma k dispozici. Někdy ovšem bude třeba navštívit galanterii či papírnictví, kde pořídíte speciální pomůcky.

Výhodou online kurzu moderního šití je, že ho můžete sledovat, kdykoliv se vám zachce. Nemusíte svůj čas podřizovat ostatním a své volno využijete naplno. Pokud si nejste jistí, zda vás tento kurz bude bavit, shlédněte první 3 videa zdarma a přesvědčete se sami.

Video z kurzu

Kategorie: Kurzy pro ženy, Kreativní kurzy, Kreativní kurzy pro ženy, Kreativní tvorba, Kurzy šití, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz moderního šití pro začátečníky to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy pro ženy.

Vyberte si ten nejlepší šicí stroj pro vás:

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli