Kurz výroby kváskového chleba

Kurz výroby kváskového chleba


  • 4.50


Videorecept na křehký a chuťově dokonalý kváskový chléb. Je vlastní kváskový chléb vašim snem? V tomto video receptu zdarma se dozvíte všechny vychytávky a naučíte se upéct ten nejlepší kváskový chléb.

0 Kč

Videorecept na kváskový chléb

Rádi pracujete v kuchyni, nevěříte pečivu ze supermarketu nebo prostě chcete jen zkusit něco nového a upéct si chleba tak, jak to dělali vaši předci? Pak je tu právě pro vás online kurz výroby kváskového chleba. Nemusíte se bát složitých postupů ani prochodit půl města, abyste sehnali potřebné ingredience. Kurz Pavla Fary vás provede výrobou chleba od přípravy kvásku až po vyndání krásného voňavého pecnu z trouby – a to všechno jasně, srozumitelně a především lidsky. Nemusíte být profesionální kuchař ani za sebou mít léta vaření pro celou rodinu. S tímto jednoduchým návodem to zvládne opravdu každý.

Co všechno se v kurzu přípravy kváskového chleba dozvíte?

     
  • jaké suroviny použít
  • kolik času je třeba na jednotlivé fáze
  • jak se kvásek množí a přikrmuje
  • a navíc vše uvidíte na vlastní oči, takže můžete porovnávat s vlastním postupem

Neradi vaříte podle receptů z kuchařky, kde je vše přesně vypočítané na gramy? Dáváte přednost lidskému podání s trochou vtipu a množstvím ukázek? Nechcete být svázáni časem a docházet někam na osobní kurz, nebo byste i chtěli, ale ve vašem městě žádný kurz přípravy kváskového chleba není? Pak si zakupte tento video kurz. První díl můžete shlédnout zdarma a přesvědčit se o tom, jak je výroba vlastního chleba jednoduchá.

Kváskový chléb video recept  

 

Kategorie: Kurzy vaření, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Kurzy vaření pro ženy, Online kurzy zdarma, Online kurzy, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz výroby kváskového chleba to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy vaření.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli