Kurz koučinku Krok za krokem sebekoučem

Kurz koučinku Krok za krokem sebekoučem


 • 4.50


Naučte se různé koučovací techniky a koučujte pak sami sebe. Pomůžeme vám stanovit si reálné cíle a jít po rychlé a efektivní cestě k jejich dosažení.

900 Kč 720 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 1937
Jméno lektora: Lenka Benešová

Online kurz koučinku pod vedením zkušené koučky a lektorky

Co doopravdy chcete? Jak by vypadal váš ideální den, týden nebo měsíc? Čím byste trávili každý okamžik? Bylo by to to, co děláte teď? Je váš život odrazem toho, co si doopravdy přejete, anebo máte pocit, že "to skutečné" přijde, až se oženíte/vdáte, až budete mít děti, až získáte ten velký kontrakt, až budete mít lepší práci, až děti vyrostou, až splatíte hypotéku... doplňte si sami...? 

Každý se někdy dostane do situace, kdy neví jak dál. Není si jistý sám sebou, netuší, co je jeho posláním a jak ho efektivně naplnit. Nebo i cíl má, jasně ho vidí před sebou, jen mu zůstává skrytá cesta k jeho naplnění. Možná jste se jen zacyklili v nekonečných povinnostech a nevíte, jak z toho ven, máte pocit, že žádná jiná cesta není.

Nebojte, je, vždycky je. A čeká jenom na vás.

Chcete tuto cestu objevit? Chcete poznat sami sebe, své silné stránky i slabiny? Potřebujete, aby vás někdo popostrčil na cestu tím správným směrem? Pak je tu právě pro vás koučka osobního rozvoje Lenka Benešová a její online kurz Krok za krokem sebekoučem. V něm se dozvíte o koučinku vše, co vás zajímá.

Osobní koučink pro cestu osobního rozvoje, vede k uvědomění si své vlastní životní vize a způsobů jejího dosažení. Pomocí sebekoučovacích technik a spousty možností vnitřního rozvoje, skrze sebeuvědomění a sebepoznání směřujeme až k plné seberealizaci. Osobní koučink nás postupně dovede k mnohým úspěchům přes uvědomění si své skutečné podstaty. 

Online kurz koučingu - dovolte si snít

Popis kurzu koučinku osobního rozvoje

Osobní koučink je rychlou a efektivní cestou k probuzení vlastního potenciálu, stanovování si reálných cílů a především k jejich dosahování. Ten pocit, kdy přesně víte, kde jste, kam se chcete dostat a hlavně jak se tam dostanete, je k nezaplacení. Pomocí různých koučovacích technik, sebepoznání a strategie naplňování cílů dojdete k sebenaplnění, spokojenosti a štěstí. Tento kurz koučinku vám ukáže, jak reagovat v jakékoliv situaci, jak postupovat k rychlému a efektivnímu řešení a hlavně, jak dosáhnout svých cílů. Kouč tady není od toho, aby vám něco přikazoval, je to spíše takový průvodce na vaší cestě, kde vy sami objevíte svou vizi a jedinečné cesty, které k ní neomylně povedou. 

V online kurzu se krok po kroku stanete vlastním sebekoučem a naučíte se:

 • jak poznat a ovládat svou mysl ve svůj prospěch,

 • jak hledat a najít efektivní řešení jakékoli situace a jak poznat spouštěče vnitřního napětí a stresu,

 • jak najít vlastní vizi, rozeznat jí od přání společnosti a blízkých, a jít si za ní, 

 • co je to koučing, kdo je to kouč osobního rozvoje a jaké jsou základy sebekoučování, 

 • co je to desatero sebekouče a jak se ho držet,

Online kurz koučingu - desatero sebekouče

 • jak si stanovit priority, když nevíte kam dřív skočit,

 • jak koučování používat ve svém osobním a profesním životě, ale také jak s ním pracovat při každodenních činnostech,

 • jak využívat koučovací techniku Smarter a stanovovat si dosažitelné cíle,

 • jak tvořit tzv. kola rovnováhy - další koučovací technika, pomocí které si uvědomíte skutečné vlastní priority, 

 • jak využívat koučovací techniku a metodu Grow a vlastní akční plán s krátkodobými a dlouhodobými cíli,

 • jak vytvořit a používat namalovaný Disneyho model a techniku “tady a teď”,

 • že je rozdíl mezi tím, co chcete a co se od vás očekává a také se naučíte to rozeznat,

 • uvědomit si, že vždy, ale skutečně vždy máte možnost volby a že je skvělé dovolit si snít. 

Obsah kurzu sebekoučinku

Kurz koučinku probíhá online formou videí, které si můžete pouštět kdykoli a kdekoli, je rozdělen celkem na 9 lekcí, z toho 4 lekce jsou zdarma, abyste se sebekoučováním začali a vyzkoušeli si, co to dokáže.

 • Lekce 1 ZDARMA - Základy koučování, aneb každý je expertem na svůj vlastní život: V první lekci kurzu koučování si povíme, co je to koučování, kdo je to kouč a life kouč a jak se stát sám sobě sebekoučem. Naučíme se také některé základní koučovací techniky, nástroje  a postoje, povíme si, co je to princip DUO, na kterém sebekoučování stojí a vysvětlíme si, k čemu jsou při koučování dobré otevřené otázky. 

Online kurz koučinku

 • Lekce 2 ZDARMA - Desatero sebekouče: Ve druhém díle tohoto online kurzu si povíme, co je to desatero sebekouče, objevíte svůj PIN kód životního naplnění, naučíte se poznat spouštěč životního napětí a začneme také s koučovací technikou Smarter. Díky této technice se naučíte stanovovat si dosažitelné cíle a najít k nim tu nejlepší a nejefektivnější cestu. 

 • Lekce 3 ZDARMA - Koučovací technika Smarter: Třetí lekce je zaměřená na koučovací techniku Smarter, která pomáhá ke stanovování cílů podle jasně daných kritérií. SMARTER je totiž mnemotechnická pomůcka pro slova Specifický, Měřitelný, Ambiciózní, Reálný, Time bound (časově omezený), Etický a Recordable (zaznamenaný). 

 • Lekce 4 ZDARMA - Představení placené části kurzu koučování: První tři lekce vám daly skvělý základ, už víte, kdo je to kouč, co je to koučování a sebekoučování a určitě se těšíte na další lekce, které vám pomohou žít spokojený a naplněný život. V této lekci si proto představíme další lekce, které vás čekají v placené části tohoto kurzu koučingu. 

 • Lekce 5 - Koučovací technika Kola rovnováhy: Pátá lekce kurzu koučingu vám představí techniku Kola rovnováhy. Naučíte se, jak se stále držet své vlastní správné cesty k vašim prioritám, když zrovna nemáte motivaci a nevíte, kam skočit. Naučíte se získat jiný náhled na svou momentální situaci svůj život a získat tak díky sebekoučingu životní rovnováhu. 

 • Lekce 6 - Koučovací technika Grow: Šestá lekce našeho kurzu koučingu vám detailně představí další koučovací techniku, tentokrát půjde o principy GROW a stupnici dosahování vašich cílů. Máme tady další mnemotechnickou pomůcku pro slova Goal setting (stanovování cílů, a to jak krátkodobých, tak dlouhodobých), Realita (prověření reality, skutečného stavu věcí a vaší životní situace, ve které se zrovna nacházíte), Options (možnosti, které máte + alternativní strategie), Will (vůle, aneb jakou máte vůli to udělat, kdy a kde). 

 • Lekce 7 - Akční plán: V sedmé lekci si společně s koučkou řeknete, jak by měl vypadat váš akční plán a jaké jsou vaše vize. Vysvětlíte si, jak by měl vypadat časový harmonogram akčního plánu, který bude plný krátkodobých a dlouhodobých cílů různé důležitosti. 

 • Lekce 8 - Koučovací technika Disneyho model: Další lekce, další koučovací technika. tentokrát se zaměříme na metodu Walta Disneyho, který věřil, že každý člověk má v sobě snílka, realistu a zároveň kritika, a že každá z těchto rolí v sobě zahrnuje konkrétní typ myšlení a postupy jednání. V této lekci si tedy namalujete vlastní Disneyho model a seznámíte se s principem “tady a teď”. 

 • Lekce 9 - Akce: V poslední lekci si ukážeme, co znamená otřepaná fráze, že akce je cestou ke změně, naučíme se hodnotit vlastní výsledky a pokračovat v sebekoučování a po skončení kurzu koučingu. 

Lektorka kurzu 

Online kurz koučinku - lektorka koučka Lenka Benešová

Lektorkou kurzu koučingu Krok za krokem sebekoučem je koučka a lektorka Lenka Benešová. Lenka je už dlouhé roky certifikovanou koučkou osobního rozvoje a ráda vás zasvětí do strategií a technik sebekoučingu, abyste se a vy mohli vydat na tu krásnou cestu za vlastní cizí a vlastními cíli. Lenka vás krok po kroku provede světem koučingu a ukáže vám, jak se stát sám sobě sebekoučem a užívat si tak naplněný a spokojený život. 

Video z kurzu

Kategorie: Kurzy osobního rozvoje, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Rozvojové kurzy pro muže, Rozvojové kurzy pro ženy, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz koučinku Krok za krokem sebekoučem to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie .

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli