Kurz sebeobrany Probuď v sobě bojovníka


 • 4.50


Víte, že sebeobrana je kombinací psychické a fyzické přípravy? Naučte se reagovat v jakékoli krizové situaci a nic vás už nepřekvapí.

600 Kč
Koupit kurz
Jméno lektora: Petr Moučka

Kurz sebeobrany Probuď v sobě bojovníka 

Ačkoli žijeme v jedné z nejbezpečnějších zemí světa v jedné z nejbezpečnějších dob, vždycky je dobré, když je člověk připraven na všechny krizové situace, které mohou nastat. Víte, jak reagovat, když vás někdo ohrožuje s nožem, nebo se zbraní? Napadlo by vás, že spoustu krizových situací je možné ukončit i bez použití násilí? A tušíte, co dělat, když už vás útočník napadl a fyzický kontakt je nevyhnutelný? Náš kurz sebeobrany vás připraví na všechny krizové situace. 

Kurz sebeobrany - jak se bránit útoku se zbraní

Možnosti kurzu sebeobrany

Připravili jsme pro vás dvě možnosti kurzu - minikurz sebeobrany na 2 hodiny a pak velký kurz sebeobrany na 21 výukových hodin. Obě možnosti kurzu sebeobrany je možné absolvovat v Praze, Brně, nebo Hradci Králové. 

Minikurz sebeobrany (v Praze, Brně, nebo Hradci):

Během dvou hodin kurzu sebeobrany se naučíte, jak reagovat v jakýchkoli krizových situacích. Zkušený instruktor vás postupně naučí:

 • jak předcházet jakýmkoli nebezpečným situacím,

 • jak jednat, když je fyzický střet s protivníkem nevyhnutelný,

 • pár základních hmatů sebeobrany,

 • jak si zvýšit sebevědomí a motivovat se k pravidelnému zvyšování fyzické kondice.

Minikurz sebeobrany

Velký kurz sebeobrany (v Praze, Brně, nebo Hradci): 

Tohle je kurz sebeobrany pro pravé bojovníky! Během 21 hodin se pod dozorem profesionálních instruktorů naučíte vše, co budete potřebovat pro předcházení a řešení jakýchkoli krizových situací. Kurz je možné absolvovat třikrát formou víkendového kurzu na 7 hodin, nebo si ho nadávkovat na 2 hodiny týdně. Ať tak, nebo tak, kurz sebeobrany se rozloží na 3 měsíce a postupně se naučíte:

 • jak předcházet jakýmkoli nebezpečným situacím,

 • jak jednat, když je fyzický střet s protivníkem nevyhnutelný,

 • základní hmaty sebeobrany,

 • co dělat, když vás protivník napadne nožem,

 • co dělat, když vás protivník napadne se zbraní,

 • jak si zvýšit sebevědomí a motivovat se k pravidelnému zvyšování fyzické kondice.

Výsledky tohoto kurzu sebeobrany:

Ať už jste chlap jako hora, něžná dívenka, nebo senior, rozhodně je dobré umět se bránit!

Kurz sebeobrany pro ženy

Není nic lepšího, než absolvovat tento kurz přežití v temných parcích, opuštěných uličkách a na dalších nebezpečných místech. Tímto kurzem sebeobrany v sobě probudíte bojovníka, který bude za každých okolností vědět, jak reagovat a jak bránit sebe i své blízké. A pokud se o své blízké občas bojíte, darujte jim tento kurz sebeobrany jako dárek, nebo vyražte společně! 

Kategorie: Kurzy sebeobrany, Kurzy a dárky pro muže, Sportovní kurzy, Zážitkové kurzy, Kurzy pro zdraví a krásu, Sportovní kurzy pro ženy, Kurzy a dárky pro ženy, Živé kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz sebeobrany Probuď v sobě bojovníka to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy sebeobrany.