Kurz Angličtina hrou pro děti i dospělé

Kurz Angličtina hrou pro děti i dospělé


 • 4.50


Naučte své děti anglicky z pohodlí domova a zábavně. Kurz angličtiny pro děti rozhodně není nuda, jsou to hry, písničky, opakování frází v básničkách a spousta zábavy.

990 Kč 792 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 4444
Jméno lektora: Pavlina Dostálová

Popis kurzu Angličtina hrou pro děti i dospělé

Co kdyby bylo možné naučit se anglicky bez nudného sezení v lavici a memorování slovíček bez dalšího kontextu? V našem jazykovém kurzu Angličtina hrou se naučíte, jak se učit cizí jazyk hravou formou s pozitivní podporou, motivací a samozřejmě také zpětnou vazbou. Nejlepší je, když se děti začnou učit anglicky co nejdříve, cizí jazyk se pak naučí stejně snadno jako svou mateřštinu. Budete si společně zpívat, říkat říkanky, cvičit, hrát si a u toho se budou učit anglicky, aniž by si toho vůbec všimly. Tento způsob jazykového kurzu je vhodný i pro dospělé, kteří chtějí svou angličtinu snadno a rychle posunout na další úroveň a užít si u toho legraci. 

V tomto jazykovém kurzu se dozvíte:

 • jak vypadá výuka angličtiny hrou,

 • jak si pomocí písniček a říkanek rozšiřovat slovní zásobu,

 • jak si jednotlivá slovíčka skutečně zapamatovat,

 • jak se učit anglicky pomocí přirozených metod výuky jazyka,
 • jak pro výuku angličtiny používat písničkyříkankyznakovýjazyk, různé pomůcky, obrázky, příběhy, pohádky, atp. 

Jazykový kurz Angličtina hrou pro děti a dospělé

A naučíte se:

 • jak se anglicky řeknou jednotlivá zvířata na farmě a zvířata v ZOO,

 • jak se anglicky řeknou barvy, čísla a ovoce,

 • jak se anglicky řeknou jednotlivé části těla

 • jak se anglicky řeknou dopravní prostředky a roční období, 

 • jak se anglicky řeknou jednotlivé kousky oblečení.

A samozřejmě vám ukážeme také konkrétní tipy a návody, jak se to všechno snadno naučit. 

Obsah kurzu Angličtina hrou pro děti a dospělé

Tento jazykový kurz Angličtina hrou probíhá formou videí online a je rozdělen celkem do 9 lekcí, z toho 4 lekce jsou zdarma. 

 • Lekce 1 ZDARMA - Zvířata na farmě a části těla anglicky: V první lekci tohoto kurzu angličtiny se společně naučíme poznávat jednotlivá zvířatka na farmě. Použijeme k tomu písničky, obrázky a další hry. K výuce angličtiny si lektorka Pavlína vzala také pomocníka, který jí bude po celou dobu kurzu pomáhat. Kromě toho mrkneme také na písničku, která nás naučí jednotlivé části těla. 

 • Lekce 2 ZDARMA - Barvy anglicky: Ve druhé lekci se naučíme, jak se řeknou anglicky barvy. Opět si budeme hrát, povíme si příběh, zazpíváme písničku a naučíme se spoustu dalších anglických slovíček, která se nám rozhodně budou hodit. 

 • Lekce 3 ZDARMA - Čísla, dny v týdnu a ovoce anglicky: Ve třetí lekci kurzu angličtiny se hravou formou naučíme čísla, dny v týdnu a ovoce. Opět nás čekají říkanky, písničky, obrázky a další pomocníci, kteří nás všechna slovíčka naučí, aniž byste si toho všimli. 

Jazykový kurz Angličtina hrou pro děti a dospělé

 • Lekce 4 ZDARMA - představení placené části tohoto kurzu angličtiny: V této lekci si představíme placenou část kurzu Angličtina hrou pro děti i dospělé. 

 • Lekce 5 - Části lidského těla anglicky: V páté lekci kurzu se naučíme, jak se anglicky řeknou jednotlivé části lidského těla. 

 • Lekce 6 - Dopravní prostředky anglicky: V šesté lekci tohoto jazykového kurzu angličtiny se naučíme, jak se anglicky řeknou jednotlivé dopravní prostředky a všemožná slovíčka, která s nimi souvisí. 

 • Lekce 7 - Roční období anglicky: V této lekci kurzu angličtiny hrou se naučíme, jak se anglicky řeknou jednotlivá roční období, opět nás čekají písničky, říkanky, cvičení a další hry, které vás a vaše děti budou bavit. 

 • Lekce 8 - Oblečení anglicky: V osmé lekci kurzu se naučíme, jak se anglicky řeknou jednotlivé kousky oblečení a vše co s oblečením souvisí. 

 • Lekce 9 - Zvířata v ZOO: V deváté lekci kurzu angličtiny hrou se naučíme, jak se anglicky řeknou zvířata v ZOO. Už umíme zvířata na farmě, v ZOO jich ale žije celá řada dalších. 

Ke každé lekci angličtiny samozřejmě dostanete také pracovní listy, seznam cílené slovní zásoby a slova ke všem písničkám a říkankám ke stažení. 

Lektorka jazykového kurzu

Lektorka kurzu angličtiny hrou pro děti i dospělé

Lektorkou jazykového kurzu Angličtina hrou pro děti a dospělé je Pavlína Dostálová, pedagogická psycholožka. Pavlína žila dlouhé roky ve Spojených státech, kde nejprve studovala a později pracovala s dětmi předškolního a školního věku, včetně dětí, pro které nebyla angličtina mateřským jazykem. Pavlína si velice oblíbila hravou formu výuky cizích jazyků natolik, že si postupně vytvořila vlastní systém plný pozitivity, motivace a her, se kterým má úžasné výsledky. Děti si její výuku užívají a ani si nevšímají, že se vlastně učí anglicky.

Pro koho je kurz určený:

Jazykový kurz Angličtina hrou je určený pro děti i dospělé, kteří se chtějí učit anglicky a užít si to. Kurz je vhodný jako doplněk ke studiu angličtiny ve školce, škole nebo v jiném kurzu. Čím více se cizímu jazyku vystavíte, tím snadněji se ho naučíte. 

Video z kurzu

Kategorie: Jazykové kurzy, Kurzy Angličtiny, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Předporodní kurzy a kurzy pro maminky, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz Angličtina hrou pro děti i dospělé to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie .

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli