Kurz jak na retuš portrétu od A po Z - Adobe Lightroom

Kurz jak na retuš portrétu od A po Z - Adobe Lightroom


  • 4.50


Staňte se mistry v retušování portrétů za pomoci programů Lightroom a Adobe Photoshop CC 2015.

1 987 Kč 1 192 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 1023
Jméno lektora: Michal Botek
  • Jak pomocí Lightroomu (program je součástí zakoupeného Photoshopu za malý měsíční poplatek) můžete upravit expozici, světla, stíny, dobarvit nebo fotografii více zaostřit a zároveň lehce vyhladit pleť. Tento program je vynikajícím pomocníkem pro každého, kdo chce za krátký čas skvělý výsledek aplikovat nejen na jednu fotku, ale i na všechny, které bude chtít. Skvělý pomocník pro fotky z dovolené nebo pro svatební fotografy.
  • Jak si vytvořit plán, co není na tváři žádoucí a co retušovat.
  • Jak pomocí nástroje zkapalnění upravíte špatné proporce nebo detaily portrétu či těla.
  • Jaké nástroje použít při retušování a jak si připravit techniku separátní frekvence, kterou využívají světové špičky v oboru fotografie.

V prémiové části kurzu na vás čeká dalších 15 videí.

Po absolvování všech videí budete umět upravovat fotografie v Lightroomu, ve Photoshopu se naučíte retušovat pomocí tří metod:

  1. separátní frekvence
  2. zesvětlit a ztmavit
  3. rozmazání a navrácení struktury pleti

Naučíte se ovládat všechny potřebné nástroje, upravovat oči, vlasy, rty. Bude už pro vás snadné změnit si každé pozadí fotografie a barevně ji dotónovat podle svého oblíbeného filmu nebo fotografie, které vás inspirují.

Celkem máte kdykoli k dispozici více než 8,5 hodin videí, aby se z vás stali komplexní retušéři i díky trikům a radám, které se mně během více než patnáctileté praxe osvědčily. 

Video z kurzu

Kategorie: Kreativní kurzy, Foto & Video, Kurzy pro muže, Kurzy úpravy fotografií pro muže, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz jak na retuš portrétu od A po Z - Adobe Lightroom to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kreativní kurzy.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli