Kurz time managementu - Kdo mi krade čas


 • 4.50


Ivo Toman vám v kurzu time managementu předá návody, jak neztrácet čas, vše zvládat s lehkostí a užívat si to. Naučte se v online kurzu, jak ušetřit spoustu času i peněz a už neplýtvat svým časem.

1 690 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 1903
Jméno lektora: Ivo Toman

Popis kurzu time managementu Kdo mi krade čas - Aby den trval déle

Spousta z nás má pocit, že nestíháme, že bychom si přáli, aby měl den více hodin, zkrátka často používáme větu “nemám čas”. Ukazuje se ale, že je to jenom výmluva. Každý z nás má každý den k dispozici 86400 sekund, ani víc, ani míň. Nikdy toho času nebudeme mít více a nikdy si nedokážeme nějaký nasbírat do zásoby, můžeme ho ale lépe využít. Tak jak je možné, že někteří nestíhají a jiní mají svůj čas a život pod kontrolou? Lidské dějiny jasně ukazují, že velká část z nás je tzv. “časoslepých”, neumíme odhadovat čas, plánovat ho, ani s ním jinak pracovat. Špatně odhadujeme jak dlouho nám budou určité činnosti trvat a naše plány tak vě většině případů selhávají. 

Online kurz time managementu s Ivo Tomanem

Ivo Toman vás v kurzu nebude zahlcovat známými fakty a radami, jak si plánovat čas, k tomu existují stovky knih, článků a různých školení a návodů. V tomto online kurzu time managementu půjde o něco jiného - Ivo Toman se zaměří na tu negativní stránku věci, ukáže nám, jak a proč mrháme časem, jak plýtváme roky života na činnosti, které jsou zcela zbytečné a věci, které nemůžeme změnit a co s tím můžeme dělat.

V kurzu se postupně dozvíte:

 • co to znamená být “časoslepí” a že se to s největší pravděpodobností týká i vás, 

 • jak mrháte časem a jak to napravit, 

 • jaké jsou dva hlavní omyly, které máme spojené s časem a proč jsou to omyly, 

 • jakých je 6 největších zlodějů času

 • co řeší a neřeší úspěšní lidé a proč, 

 • jestli se živíme tou pravou prací pro nás, a jestli ne, čím bychom se měli živit, 

 • jak nám může být naše agresivita ku prospěchu, 

 • proč trávíme čas řešením věcí, které nemůžeme ovlivnit

 • že perfekcionismus je někdy dobrý a někdy naopak špatný a jak to rozlišit, 

 • jestli je lepší začínat těžkým, nebo lehkým úkolem

 • jak si naplánovat rozvrh lépe než ostatní a nepřijít o soukromí a soukromý život, 

 • jak s časem pracovat efektivněji.

Obsah kurzu time managementu Kdo mi krade čas - Aby den trval déle

 • Lekce 1 ZDARMA - Největší výmluva časoslepých “Nemám čas”: V první lekci si trochu sáhneme do svědomí a společně s Ivo Tomanem se podíváme na nejčastější výmluvy časoslepých lidí, kteří tvrdí, že nemají čas. Věta “Nemám čas” je největším nesmyslem, který ale pravidelně slýcháme ze všech stran. Problém není to, že by lidé neměli čas, ale to, že ho neumí správně využít. V této lekci vám Ivo dokáže, že teď máme nejvíce volného času v historii lidstva, ale také ho nejvíce promrháme na zcela zbytečné činnosti a aktivity. Věděli jste třeba, že průměrný člověk stráví 16 let zbytečnostmi? Co třeba takové televizní noviny, koukáte na ně? Když si to spočítáte, vyjde vám, že sledováním televizních novin (když počítáme, že mají 30 minut) strávíme ročně 182 hodin, to je zhruba 23 pracovních směn, více než pracovní měsíc. To, co je důležité se stejně dozvíte, nemusíte se dívat na zprávy a ten čas můžete využít mnohem lépe. 

Online kurz time managementu - jak trávíme čas

 • Lekce 2 ZDARMA - Zloději času: Ve druhé lekci kurzu time managementu vám Ivo představí 6 největších zlodějů času a ukáže nám, že za většinu z nich si můžeme sami svým špatným sebeřízením. Řekneme si také, proč všechno začíná u našich základních hodnot a proč cíle, které jim neodpovídají nám ani po splnění nepřinesou radost a nesníží vnitřní napětí. Samozřejmostí jsou také praktické rady, jak proti zlodějům času bojovat a zbytečně si je netahat do života. 

 • Lekce 3 ZDARMA - Představení placené části kurzu time managementu: Ve třetí lekci vám Ivo Toman představí plán na další lekce kurzu, abyste přesně věděli, co vás čeká a na co se můžete těšit. 

 • Lekce 4 - Co máte řešit a co ne: Ve čtvrté lekci našeho kurzu time managementu vám Ivo Toman řekne, kterými věcmi je dobré se zabývat a co je naopak nejlepší vypustit z hlavy. Schopnost rozeznat věci, které má smysl řešit od těch, které ne, je pro úspěšný a spokojený život zcela zásadní. 

 • Lekce 5 - Jak poznáte, že se živíte správnou prací: Možná je to drsné, ale jste si jistí, že jste ve správné práci? Skutečně se živíte tím pravým? V této lekci si ukážeme, jak rychle najít správnou obživu. 

 • Lekce 6 - Další ztráty času dostáváním se “do obrazu”: Jedním z největších zlodějů času je podle Ivo Tomana dostávání se do obrazu. V této lekci si proto ukážeme, jak s ním bojovat a vše si lépe zorganizovat. 

 • Lekce 7 - Jak přestat ničit sám sebe a přitom ušetřit spoustu své energie: V sedmé lekci kurzu si ukážeme, jak pomocí efektivního time managementu šetřit sebe i svou energii. 

 • Lekce 8 - Jak nejlépe využít svou agresivitu: Víte, že nedostatek agresivity je někdy škodlivý? V této lekci se nad tím zamyslíme více a ukážeme si, jak svou agresivitu využít ve svůj prospěch. 

 • Lekce 9 - Správný perfekcionismus: V deváté lekci kurzu time managementu si ukážeme rozdíl mezi správným a špatným perfekcionismem. 

 • Lekce 10 - Antirozvrh: Desátá lekce je takovou třešničkou na dortu, ve které se naučíte, jak si naplánovat rozvrh jinak než ostatní a nepřijít o soukromí. 

 • Lekce 11 - Závěr kurzu time managementu: Jak se svým časem dále pracovat a udržet si efektivní time management i po skončení kurzu? 

Lektor kurzu

Lektor kurzu time managementu - Ivo Toman

Celým online kurzem time managementu Kdo mi krade čas - Aby den trval déle vás provede zkušený lektor a autor mnoha bestsellerů Ivo Toman. Ivo má s efektivním time managementem spoustu praktických zkušeností, které zkoušel jak na sobě, tak i na stovkách účastníků svých kurzů a tisících čtenářů svých knih. Všechny jeho rady jsou postavené na vědeckých výzkumech a praktických úspěších v životě lidí z různých zemí a profesí. Můžete si být tedy jistí, že vám Ivo Toman svým online kurzem time managementu ušetří nejen spoustu času, ale také spoustu peněz.

Lákají vás spíše knihy, než kurz? Stačí si vybrat

Knihy Iva Tomana hezky na jednom místě