Kurz Excelu pro začátečníky

Kurz Excelu pro začátečníky


 • 4.50


V kurzu Excelu pro začátečníky se naučíte používat Excel ve svůj prospěch. Ovládněte vše od základního formátování buněk po kontingenční tabulky.

1 090 Kč 654 Kč
Vyzkoušet kurz zdarma
Počet účastníků kurzu: 4348
Jméno lektora: Josef Cvrček

Kurz Excelu pro začátečníky

Ovládněte konečně Excel a začněte ho konečně využívat ve svůj prospěch a naplno. Excel je mnohem více než jenom velká kalkulačka a může vám často velice usnadnit práci. Kurz Excelu pro začátečníky vás provede prostředím tohoto šikovného nástroje od Microsoftu a naučíte se vše od základního formátování, přes řazení záznamů, až po tolik oblíbené a nenáviděné kontingenční tabulky pro práci s velkým množstvím dat. 

Online kurz Excelu pro začátečníky

V kurzu Excelu se postupně naučíte:

 • orientovat se v prostředí Excelu,

 • provádět v Excelu základní operace, vytvořit přehlednou tabulku,

 • používat základní funkce Excelu (matematické, časové a textové), 

 • převádět tabulky do různých druhů grafů a malovat hezky přehledné organizační tabulky,

 • formátovat buňky, řádky a sloupce, používat automatické formátování a podmíněné formátování,

 • používat filtrování v tabulce a efektivní řazení dat,

 • práce s více listy + tvorba odkazů z jiných listů a jiných souborů,

 • vytvářet kontingenční tabulky a zjednodušit si tak práci s velkým množstvím údajů. 

Jak kurz Excelu probíhá?

Tento kurz Excelu probíhá online, je rozdělen celkem na 9 lekcí, z toho 4 lekce jsou pro vás ZDARMA jako ochutnávka: 

 • Lekce 1 ZDARMA - Seznámení se s programem + základní operace v Excelu

První lekce vám ukáže úplně základy práce s programem Excel. Ukážeme si základní plochu, vytvoříme si přehlednou tabulku, osvojíme si základní funkce Excelu (jako je součet, průměr, minimum atp.) a poté snadno převedeme vybrané údaje z tabulky do grafů.

 • Lekce 2 ZDARMA - Formátování (buněk) v Excelu

Druhá lekce našeho online kurzu Excelu se zaměřuje na formátování buněk, řádků a sloupců. Postupně se naučíte měnit výšky a šířky sloupců a řádků, naučíme se formátovat buňky tak, aby byl text uložen jako text, číslo jako číslo atp. a pak s nimi tak také Excel pracoval. V další části lekce se naučíte také automatické a lehce také podmíněné formátování. 

 • Lekce 3 ZDARMA - Podmíněné formátování buněk v Excelu

Kurz Excelu pro začátečníky - podmíněné formátování

Třetí lekce vám ukáže k čemu slouží podmíněné formátování, jaké jsou jeho možnosti a kdy se používá. Podmíněné formátování v Excelu může na první pohled působit složitě, jakmile vám to ale Josef vysvětlí, hned to pro vás bude snadné. 

 • Lekce 4 ZDARMA - Představení placené části kurzu Excelu

V lekcích zdarma jste se naučili pouze zlomek toho, co je v Excelu možné. V prémiové části budeme pokračovat a probereme si vše od filtrování až po tolik (ne)oblíbené kontingenční tabulky. 

 • Lekce 5 - Řazení záznamů a filtrování

Pátá lekce vás provede světem filtrování v Excelu a naučí vás, jak si informace a data v Excelu co nejefektivněji řadit. Jakmile ovládnete filtraci, bude vaše práce v Excelu o mnoho snazší. 

 • Lekce 6 - Základní funkce

Šestá lekce kurzu Excelu vás naučí používat základní funkce - matematické, textové a časové, které se vám budou hodit. 

 • Lekce 7 - Práce s více listy

V této lekci si ukážeme, jak v Excelu pracovat s více listy, jak vytvářet odkazy z jiných listů, nebo dokonce i z jiných souborů. 

 • Lekce 8 - Grafy a organizační tabulky v Excelu

Osmá lekce bude plná různých grafů a malování organizačních tabulek. 

 • Lekce 9 - Kontingenční tabulky v Excelu

Kontingenční tabulka zní pro mnoho lidí jako noční můra, když se s ní ale naučíte pracovat, uvidíte, že je to přesně naopak. Poslední lekce tohoto online kurzu Excelu vás naučí jak díky kontingenčních tabulek zefektivnit svou práci a využívat je ve svůj prospěch. 

To znamená, že budete mít k dispozici celkem 9 videí s podrobnými instrukcemi, která si budete moct pustit kdykoliv budete chtít. Pokud vám něco nebude jasné, můžete si lekci klidně zopakovat. Díky tomu, že se jedná o online kurz Excelu, máte do něj doživotní přístup + vám zdarma pošleme všechny jeho aktualizace. Kurz je možné si pouštět na mobilu, tabletu nebo počítači. A pokud se vám náhodou z jakéhokoli důvodu nebude kurz pozdávat, do 15 dnů vám vrátíme peníze. 

Lektor kurzu

Kurz Excelu pro začátečníky - lektor kurzu Josef Cvrček

Lektorem tohoto online kurzu Excelu pro začátečníky je Josef Cvrček. Josef pracuje v IT už 30 let, učí ovládání počítačů a Excel a rád by nyní předal všechny své znalosti a dovednosti a vám. Oficiální manuály a návod yjak na Excel jsou dlouhé a ne vždy jsou psané srozumitelným jazykem. Josef se proto rozhodl natočit tento kurz Excelu pro začátečníky, který je jasný, srozumitelný, přehledně rozdělený do jednotlivých lekcí a témat a dokonce dokáže zdánlivě nemožné - Excel díky němu začíná lidi bavit. Už to není strašidelná neznámá plná nefungujících funkcí a divných věcí, které se udály nikdonevíjak. Excel může být skvělý pomocník, který vám usnadní práci s daty. Stačí jenom vědět jak na něj.

Pro koho je kurz Excelu vhodný:

- pro začátečníky, kteří nikdy z Excelem nepracovali,

- pro ty, kdo sice s Excelem pracují, ale vše se učí metodou pokus-omyl,

- pro lidi každého věku, kteří si chtějí usnadnit práci a používat svůj počítač naplno

A pokud myslíte, že tohle všechno už znáte, mrkněte na naše pokračovací kurzy Excelu - Excel pro středně pokročilé nebo Excel pro pokročilé.

Video z kurzu

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli