Kurz MS Excel pro pokročilé - kontingenční tabulky

Kurz MS Excel pro pokročilé - kontingenční tabulky


  • 4.50


V pokročilém kurzu získáte několik hodin materiálů, které vás na jednoduchých příkladech z praxe naučí tento nástroj výborně ovládat. Navíc dostanete i ukázkové a tréninkové soubory, které můžete využít k práci. Staňte se hvězdou ve vašem týmu!

1 549 Kč
Koupit kurz
Počet účastníků kurzu: 281
Jméno lektora: Ing. Jiří Benedikt

Kurz Excelu pro pokročilé - kontingenční tabulky

Umět dobře pracovat s Excelem je dnes obrovská výhoda. To vím z vlastní zkušenosti konzultanta a člověka, který nabírá lidi do svého týmu. Představte si, že dokážete během pár minut udělat v Excelu fantastické tabulky, grafy, analýzy a přehledy. Vaši kolegové v práci budou žasnout.

V tomto kurzu se naučíte vytvářet kontingenční tabulky, ovládat různé vzorce, používat funkci SVYHLEDAT a také ovládat tachometrové grafy, které vypadají jako tachometr u auta s ručičkou ukazující hodnotu. Po absolvování kurzu budete schopni také formátovat čísla a data, načíst data z webu či přidat tzv. "wow" prvek do svých tabulek, tedy různá tlačítka, šipky či posuvníky.

Kurz je rozdělen do 8 tematických bloků. Za zhruba 3,5 hodiny projdete všemi 23 tematickými videi a stane se z vás profesionál v Excelu.

Co se v kurzu naučím?

  • Práci s excelem 3-5 krát rychleji
  • Přehledy a statistiky vytvořené během několika sekund
  • Kontingenční tabulky, statistiky, přehledy
  • Stahování dat z webu, přidávání posuvníků a "tachometrové" grafy

Pro koho je kurz určen?

  • Pro časté uživatele Excelu, kteří chtějí ušetřit čas a dělat věci chytřeji
  • Pro studenty, uchazeče o zaměstnání, zaměstnance i podnikatele
  • Pro uživatele MS Office 2007 - 2016 na MS Windows v české verzi
Kategorie: Kurzy osobního rozvoje, Kurzy pro muže, Kurzy pro ženy, Rozvojové kurzy pro muže, Rozvojové kurzy pro ženy, Počítačové kurzy, Online kurzy, Kurzy Excelu, Více než 180 lekcí online kurzů ZDARMA, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz MS Excel pro pokročilé - kontingenční tabulky to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy osobního rozvoje.

0

Spokojených studentů

0

Kurzů

0

Lektorů

0

Lekcí zdarma

Naši Lektoři

Spokojení studenti

Recenze.

PROČ ONLINE KURZY ?

Online kurzy jsou revolucí ve vzdělávání. Místo koukání na televizi se můžete hezky z pohodlí domova naučit cokoli vás jenom napadne – od jógy a tenisu, přes šití a patchwork, až po obchodní dovednosti a sebekoučing. Kurzy online máte k dispozici už napořád, jednotlivé lekce můžete opakovat klidně donekonečna a co víc – nemusíte za nimi nikam dojíždět. Stačí si jen vybrat

individualita
doživotně
odkudkoli