Kurz vaření asijské kuchyně s Ola Kala v Praze


  • 4.50


Naučte se vařit východní speciality vietnamské, thajské, indické a japonské kuchyně.

3 179 Kč 2 899 Kč

Popis kurzu vaření asijské kuchyně

Exotické suroviny, pestré barevné pokrmy, neodolatelná vůně a hlavně - nezapomenutelný chuťový zážitek. Máte-li pocit, že asijská kuchyně je jen o rýži, tak vás tento kurz vyvede zcela z míry :-). Za pomocí zkušených kuchařů se přenesete na místa jako Libanon, Vietnam, Indie, Thajsko či Japonsko a naučíte se techniky a styly vaření pro tyto asijské země typické a ochutnáte spoustu netradičních surovin. Staňte se mistrem asijské kuchyně!

Kurzy probíhají ve stylovém kuchařském studiu, které je plně vybaveno vším potřebným, co budete k vaření potřebovat. Pod vedením zkušených lektorů budete připravovat pestré a chutné pokrmy, které dosud znáte jen z autentických restaurací nebo ze svých cest po Asii.

V rámci jednotlivě zaměřených kurzů, ať už na konkrétní druh jídla nebo celkově na kuchyně z různých světových koutů, budete připravovat lahodné pokrmy. Kurzy probíhají ve skupině max. 16 osob a jednotlivá jídla se připravují ve dvojicích s tím, že každá dvojice má k dispozici vlastní plotýnku a vybavení. Lektoři vám pomohou v jednotlivých krocích příprav. Takže se nemusíte bát, že byste se v kuchyni ztratili :). Budete používat profesionální vybavení a vařit budete s prvotřídními surovinami. 
Jelikož je u plotny horko, tak pro vás bude připravené osvěžení, které zcela jistě uhasí žízeň. Ke každému konkrétnímu menu je vybráno několik vhodných vín, která postupně můžete ochutnat - samozřejmě ti plnoletí:)

Z jakých kurzů můžete vybírat?

Konkrétní dobroty, které budete připravovat, najdete pod odkazem "více" v popisu zážitku :). Témata kurzů jsou orientační a můžou se během roku měnit. Konkrétní kurz si zvolíte až při rezervaci, kdy od nás dostanete aktuální přehled termínů kurzů. 

Zážitek obsahuje:

  • vámi zvolený kurz
  • welcome drink
  • všechny potřebné suroviny k vaření
  • nealkoholické nápoje (voda, domácí ledový čaj, káva)
  • dostatek výborného vína (porovnání s několika druhy)
  • zástěra k zapůjčení
  • certifikát o absolvování kurzu

BONUS: Každý účastník kurzu od nás dostane na místě láhev francouzského vína ZDARMA.

(Na kurzu budete nejenom vařit, ale i ochutnávat různé druhy vína. To, které bude vašim chuťovým pohárkům chutnat nejvíce, si odnesete domů a zážitek si tak minimálně o jednu láhev prodloužíte. :-)

Kategorie: Kurzy vaření asijské a exotické kuchyně, Živé kurzy, Kurzy vaření, Kurzy a dárky pro ženy, Kurzy vaření pro ženy, Kurzy a dárky pro muže, Kurzy pro seniory, Zážitkové kurzy, Kurzy vaření Ola Kala , Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz vaření asijské kuchyně s Ola Kala v Praze (+ láhev vína zdarma) to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy vaření asijské a exotické kuchyně.