Kurz etikety u stolu


  • 4.50


Rádi byste pozvali svého partnera nebo partnerku na romantickou večeři do skvělých restaurací a udělali ten správný dojem? Čeká vás významná obchodní večeře a rádi byste se vyhnuli trapnému faux-pas?

2 900 Kč
Koupit kurz
Počet účastníků kurzu: 664

Popis kurzu etikety

Víte však přesně, jak se v tomto prostředí korektně chovat, jak zacházet s příbory a kdy můžete nechat zaplatit doprovod za vás? To všechno a ještě mnohem více z oblasti etikety se dozvíte při tomto jedinečném zážitku, který kombinuje formální večeři v luxusní restauraci a interaktivní zábavné vzdělávání. Připravte se, uděláme z vás toho pravého gentlemana a dámu, kteří se ve společnosti nikdy neztratí. :)

Jak přesně zážitek probíhá

Originální zážitek, kterým potěšíte vaše chuťové buňky a ještě k tomu se dozvíte mnoho zajímavých věcí z oblasti moderní etikety. Pravidla stolování, zákony servisu pokrmů a nápojů, stolničení a zvyklosti při jídle vám představí zkušený lektor etikety Daniel Šmíd. Celý večer probíhá ve výběrových restauracích v Brně a v Praze, kde pro vás top šéfkuchaři připraví lahodné menu o čtyřech chodech spárované s vhodným vínem dle doporučení sommeliéra.

A co se ještě naučíte? Jak správně vejít do restaurace, elegantně se posadit a objednat u obsluhy. Uděláte si přehled v příborech a dozvíte se, jak je správně držet a kdy který z nich použít. Poznáte, jak být elegantním a zábavným společníkem a naučíte se, jak nenuceně a s lehkostí komunikovat při jídle. Osvojíte si držení těla a vaše pohyby se rázem stanou elegantními. Velmi praktické bude zjištění, kdy můžete nechat peněženku doma a nechat zaplatit partnera či doprovod za vás a mnoho dalšího :)

Zážitek obsahuje:

  • welcome drink
  • čtyřchodové menu včetně vinného párování
  • káva à la carte
  • komentovaná večeře s výukou etikety stolování

Kurz probíhá v přátelské atmosféře ve skupině 10-20 osob. Restaurace, ve kterých zážitek probíhá, se můžou v průběhu roku pozměnit.

Kategorie: Kurzy osobního rozvoje, Kurzy a dárky pro ženy, Živé kurzy, Kurzy a dárky pro muže, Rozvojové kurzy pro ženy, Kurzy osobního rozvoje, Dárky pro ženy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz etikety u stolu to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy osobního rozvoje.