Kurz vaření italské kuchyně v Praze


  • 4.50


Naučte se připravovat tradiční italské speciality. Kurz vaření italské kuchyně v Praze pod vedením profesionálního šéfkuchaře bude plný nádherných vůní, chutí a kulinářských fíglů.

2 590 Kč

Popis kurzu vaření italské kuchyně

Italská kuchyně je synonymem lahodných vůní, dokonalých chutí a skvělých specialit, které si nyní můžete připravit ve své kuchyni i vy. Stačí k tomu jenom málo - vyrazte na náš kurz vaření v Praze a pod vedením profesionálního šéfkuchaře se naučte připravovat všechny ty lahodné speciality. Připravte se na dobroty plné domácích těstovin, kvalitních surovin, čerstvé zeleniny, bylinek a kvalitního masa.

Kurz vaření italské kuchyně trvá zhruba 3 až 3,5 hodiny, probíhá v jednom z kulinářských studií v Praze (v Holešovicích a na Žižkově) a po jeho skončení budete ovládat všechny fígle pro přípravu skvělých italských jídel. 

V kurzu vaření italské kuchyně v Praze se naučíte připravovat tyto speciality:

  • tatarák (a carpaccio) z hovězí svíčkové s kapary a šalotkou,

  • luxusní bazalkové pesto podle tradičního italského receptu,

  • ragú Bolognese, 
  • domácí těstoviny tagliatelle na strojku,
  • čokoládový fondán s kysanou smetanou a borůvkami

V ceně kurzu vaření italské kuchyně v Praze jsou samozřejmě započítané veškeré suroviny, kuchařské náčiní, nápoje v průběhu kurzu, a dozor šéfkuchaře. Vše, co si v kurzu uvaříte si můžete také sníst, nebo odnést domů v krabičce.

Kategorie: Kurzy vaření Evropské kuchyně, Živé kurzy, Kurzy vaření, Kurzy a dárky pro ženy, Kurzy vaření pro ženy, Kurzy a dárky pro muže, Kurzy pro seniory, Zážitkové kurzy, Všechny kurzy z nabídky,

Není Kurz vaření italské kuchyně v Praze to pravé ořechové? Nevadí, vyberte si nějaký jiný z naší kategorie Kurzy vaření Evropské kuchyně.